Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(burbuliukasas @ 2010 07 26, 13:38)
mano vestuvės buvo liepos 3 dieną, ir buvo mano puokštė iš rugiagėlių, visada svajojau, apie tokią puokštę ir aš ją turėjau, visi kas matė, ir kas dabar žiūri nuotraukas labai giria puokštę, sako, kad buvo nereali, man ji irgi pati gražiausia  4u.gif


As irgi svajojau apie rugiageliu puokste, bet sake, kad per mano vestuves ju jau nebebus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tigryca @ 2010 07 26, 12:53)
skaitau lyg as buciau rasius,nes taip pat norejau rugiageliu.nors vestuves rugpjucio pradzioj,bet jau ir tada rugiageliu nebus,tad renkuosi melsva hortenzija  drinks_cheers.gif  dar biskuti derinsiu su frezijom.


Žiūrint kada ta rugpjūčio pradžia. Man rugiagėlių reikėjo rugpjūčio 7 d. ir floristė negarantuoja, bet sakė turėtų būti dar.
Atsakyti
Įdomi puokštė ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 07 27, 11:19)
Įdomi puokštė ax.gif

Pati puokste idomi, bet man jau per didele, tokia visa diena nesiojant ir rankos iskaust gali lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 27 liepos 2010 - 10:51
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 07 27, 09:50)
Pati puokste idomi, bet man jau per didele, tokia visa diena nesiojant ir rankos iskaust gali lotuliukas.gif

pozavimui puokste tikrai nebloga, bet nesiotis visa diena doh.gif nu jau ne biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Tuokiuosi rugsejo viduryje. Gal kas zinote is kokiu geliu daromos puokstes siame laikotarpyje?
Bandysiu skaityti tema. Gal rasiu info. Bet jei kas atsakytumete - buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellfė @ 2010 07 27, 14:59)
Sveikutes,

Tuokiuosi rugsejo viduryje. Gal kas zinote is kokiu geliu daromos puokstes siame laikotarpyje?
Bandysiu skaityti tema. Gal rasiu info. Bet jei kas atsakytumete - buciau dekinga  4u.gif


rožių tikrai bus, chrizantemos ir gal jurginų būna g.gif
Gal kokia profesionalė geriau atsako ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellfė @ 2010 07 27, 14:59)
Sveikutes,

Tuokiuosi rugsejo viduryje. Gal kas zinote is kokiu geliu daromos puokstes siame laikotarpyje?
Bandysiu skaityti tema. Gal rasiu info. Bet jei kas atsakytumete - buciau dekinga  4u.gif

ir tulpiu butu galima gauti ax.gif reikia floristes klausti, dabar galima daug geliu gauti mirksiukas.gif
Papildyta:
va man si visai grazi, kam patinka paprastumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 26, 19:39)
Žiūrėite, kad jis būtų paliktas prie koto, nenukirptas, o tuomet kotą į vandens kapsulę ir kur nors vėsiau  mirksiukas.gif



Aciu uz patarimus 4u.gif tikiuosi, karsciai atslugs ir viskas bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2010 07 27, 15:26)
ir tulpiu butu galima gauti  ax.gif reikia floristes klausti, dabar galima daug geliu gauti  mirksiukas.gif
Papildyta:
va man si visai grazi, kam patinka paprastumas  ax.gif


g.gif susimasciau...gal ir nieko...bet kazko dar noretusi...
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 07 27, 15:06)
rožių tikrai bus, chrizantemos ir gal jurginų būna  g.gif
Gal kokia profesionalė geriau atsako  ax.gif

Dar gvazdiku tikrai bus mirksiukas.gif pati tekesiu lapkriti ir blaskausi tarp bordiniu roziu,kaliju ir gvazdiku doh.gif kad kas man padetu lotuliukas.gif
Atsakyti
man kalijos grazu....
Atsakyti