Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(mmmune @ 2010 07 23, 22:09)
mmm...per tokius karščius suabejočiau ar labai jau ilgai jis išsilaikys... g.gif turėkite dėl visa ko pakeitimui dar vieną, jei ką, kad pasikeistumėte prieš grįžtant į šventės vietą  mirksiukas.gif



O kokiu budu ir kur man laikyti ta atsargini zieda? Ar jis nenuvys laikomas iki pakeitimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2010 07 25, 21:09)
O kokias dar geles tinka su frezijom g.gif
mano mylimiausios geles tai baltos rozes  blush2.gif
as floristej is karto ir pasakiau, ji man ir pasiule frezijas su rozem g.gif  blush2.gif


Mano irgi mylimiausios baltos rozes thumbup.gif

QUOTE(Vėjubė @ 2010 07 26, 12:13)
Sveikos, mūsų šventė rugsėjo 3. Iš pradžių labai norėjau rugiagėlių puokštės (būtų buvę labai į temą), bet sako, kad tokiu metu jos jau nužydėję.
Tada nusprendžiau rinktis melsvos spalvos hortenzijas, tokia kukli puokštytė ir spalva man dera. Kaži ar tokiu metu rasiu jų pirkti? g.gif  Dabar mačiau vazonuose jas pardavinėja, bet jei nusipirkčiau- ar atlaikytų iki rugsėjo? unsure.gif


Mano irgi bus melsvos hortenzijos, bet mano vestuves uz nepilnu triju savaiciu, tai gelininke mane garantavo, kad tikrai bus, jie kazkaip uzsako tas geles kazkokiame aukcione, manau, kad turetu buti ir rugseji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjubė @ 2010 07 26, 12:13)
Sveikos, mūsų šventė rugsėjo 3. Iš pradžių labai norėjau rugiagėlių puokštės (būtų buvę labai į temą), bet sako, kad tokiu metu jos jau nužydėję.
Tada nusprendžiau rinktis melsvos spalvos hortenzijas, tokia kukli puokštytė ir spalva man dera. Kaži ar tokiu metu rasiu jų pirkti? g.gif  Dabar mačiau vazonuose jas pardavinėja, bet jei nusipirkčiau- ar atlaikytų iki rugsėjo? unsure.gif


skaitau lyg as buciau rasius,nes taip pat norejau rugiageliu.nors vestuves rugpjucio pradzioj,bet jau ir tada rugiageliu nebus,tad renkuosi melsva hortenzija drinks_cheers.gif dar biskuti derinsiu su frezijom.
Atsakyti
mano vestuvės buvo liepos 3 dieną, ir buvo mano puokštė iš rugiagėlių, visada svajojau, apie tokią puokštę ir aš ją turėjau, visi kas matė, ir kas dabar žiūri nuotraukas labai giria puokštę, sako, kad buvo nereali, man ji irgi pati gražiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasiutele @ 2010 07 25, 16:50)



va va, as vakar norejau ideti sia puokste. pasaka wub.gif

QUOTE(burbuliukasas @ 2010 07 26, 13:38)
mano vestuvės buvo liepos 3 dieną, ir buvo mano puokštė iš rugiagėlių, visada svajojau, apie tokią puokštę ir aš ją turėjau, visi kas matė, ir kas dabar žiūri nuotraukas labai giria puokštę, sako, kad buvo nereali, man ji irgi pati gražiausia  4u.gif


gal foto butu galima blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasas @ 2010 07 26, 13:38)
mano vestuvės buvo liepos 3 dieną, ir buvo mano puokštė iš rugiagėlių, visada svajojau, apie tokią puokštę ir aš ją turėjau, visi kas matė, ir kas dabar žiūri nuotraukas labai giria puokštę, sako, kad buvo nereali, man ji irgi pati gražiausia  4u.gif


tau pasiseke,kad buvo rugiageliu metas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 26, 11:35)
Na rožės ir frezijos labai dažnas derinukas, o dėl eustomų aš pati asmeniškai abejočiau vien dėl jų lepumo lygio ir dar tai, kad papildomai įmaišomi kitoki baltos ir žalsvos splavos deriniai.... unsure.gif
Šiaip jei mėgstate rožes tai jas ir rinkitės, tik paderinkite su smulkesnėmis  mirksiukas.gif

aciu uz patarima 4u.gif wub.gif , kaip tik galvojau ka nors zalia dar imaisyti g.gif susitiksiu dar su ja del pamergiu puoksciu tai dar pakalbesim mes su ja del mano irgi ax.gif
Atsakyti
Pasirodo vestuves planuotis ir ypač datą rinktis reikia jau žinant kokių gėlių nori puokštėje biggrin.gif nes aš tai visų gėlių, kurių norių nėra per mano datą doh.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 26 liepos 2010 - 17:32
QUOTE(amber123 @ 2010 07 26, 18:26)
Mano vestuvine puokste.. Dariausi Kaune prie parduotuves Savas, kitoj pusei yra toks saloniukas geliu.. mokejau 80lt..  4u.gif rezultatas patiko, tik kazko rozes anksti apvyto.. verysad.gif



kazkodel man nerodo foto g.gif
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 07 26, 18:29)
kazkodel man nerodo foto g.gif



Nes neisideda, kad ja kur velniai doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ignek @ 2010 07 26, 12:28)
O kokiu budu ir kur man laikyti ta atsargini zieda? Ar jis nenuvys laikomas iki pakeitimo? g.gif


Žiūrėite, kad jis būtų paliktas prie koto, nenukirptas, o tuomet kotą į vandens kapsulę ir kur nors vėsiau mirksiukas.gif
Atsakyti