Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Opti @ 2010 07 25, 08:56)
Sita puokste padaryta glamelijos technologija. Labai grazu, tokios puokstes visada fantastiskos, bet per tokius vasariskus karscius gali ir 6 val neatlaikyti. Cia istekancioms rudeni, ar vesia diena.
Maciau sita pacia technologija ir puokste is kardeliu. Ir nuostabu.


man si asmeniskai tai baisi schmoll.gif jau per daug visko doh.gif
Atsakyti
http://www.alfa.lt/s...010-07-24_12-38
si grazi puokstyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2010 07 25, 14:20)
Sveikos
ka jus manot apie frezijas man floriste pasiule is ju puokste daryti g.gif




Mano vestuvėse buvo frezijos ir astromerijos. Tai kai tokie karščiai, frezijos vargšelės lb lepios ir trapios... astromerijos super laikėsi...
Bet man frezijos visad gražios, gražiai, kukliai atrodė, kol nenuleipo nuo + 34 karščio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2010 07 25, 16:52)
Mano vestuvėse buvo frezijos ir astromerijos. Tai kai tokie karščiai, frezijos vargšelės lb lepios ir trapios... astromerijos super laikėsi...
Bet man frezijos visad gražios, gražiai, kukliai atrodė, kol nenuleipo nuo + 34 karščio  blush2.gif

tikiuosi, kad rugsejo men. nebus tokiu karsciu g.gif
man pasiule daryti frezijas su baltom rozem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2010 07 25, 18:29)
tikiuosi, kad rugsejo men. nebus tokiu karsciu g.gif
man pasiule daryti frezijas su baltom rozem ax.gif


Tai tipinė standartinė nuotakos puokštė(turiu omenyje sudėtį) 4u.gif
Iš patirties galiu pasakyti, kad nuotakos labai myli frezijas mirksiukas.gif
Jos visuomet suteikia lengvumo, gležnumo įvaizdį ir dar pamalonina savo nuostabiu aromatu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasiutele @ 2010 07 25, 17:50)


Itariu, kad macijausko vestuves taps 2010 m. top`u smile.gif
Bijunai nuostabus, kaip ir nuotaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 25, 18:59)
Tai tipinė standartinė nuotakos puokštė(turiu omenyje sudėtį)  4u.gif
Iš patirties galiu pasakyti, kad nuotakos labai myli frezijas  mirksiukas.gif
Jos visuomet suteikia lengvumo, gležnumo įvaizdį ir dar pamalonina savo nuostabiu aromatu  4u.gif

O kokias dar geles tinka su frezijom g.gif
mano mylimiausios geles tai baltos rozes blush2.gif
as floristej is karto ir pasakiau, ji man ir pasiule frezijas su rozem g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2010 07 25, 20:09)
O kokias dar geles tinka su frezijom g.gif
mano mylimiausios geles tai baltos rozes  blush2.gif
as floristej is karto ir pasakiau, ji man ir pasiule frezijas su rozem g.gif  blush2.gif


as norejau puokstes is baltu roziu ir freziju, tai mano floristas sake butinai ides eustomu ir dar kazkokiu, zodziu nelabai atsimenu doh.gif
Atsakyti
Gal kas turite graziu puoksciu pavyzdziu is prasiskleidusiu roziu?
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2010 07 25, 14:32)
floriste sake, kad labai miela puokste iseina is freziju, kaip tik man 4u.gif  ax.gif


manau,nemelavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2010 07 25, 21:09)
O kokias dar geles tinka su frezijom g.gif
mano mylimiausios geles tai baltos rozes  blush2.gif
as floristej is karto ir pasakiau, ji man ir pasiule frezijas su rozem g.gif  blush2.gif


Na rožės ir frezijos labai dažnas derinukas, o dėl eustomų aš pati asmeniškai abejočiau vien dėl jų lepumo lygio ir dar tai, kad papildomai įmaišomi kitoki baltos ir žalsvos splavos deriniai.... unsure.gif
Šiaip jei mėgstate rožes tai jas ir rinkitės, tik paderinkite su smulkesnėmis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 26 liepos 2010 - 10:36
Sveikos, mūsų šventė rugsėjo 3. Iš pradžių labai norėjau rugiagėlių puokštės (būtų buvę labai į temą), bet sako, kad tokiu metu jos jau nužydėję.
Tada nusprendžiau rinktis melsvos spalvos hortenzijas, tokia kukli puokštytė ir spalva man dera. Kaži ar tokiu metu rasiu jų pirkti? g.gif Dabar mačiau vazonuose jas pardavinėja, bet jei nusipirkčiau- ar atlaikytų iki rugsėjo? unsure.gif
Atsakyti