Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Vat aš irgi galvoju, kad kardeliai turėtų labai gražiai žiūrėtis, tik klausimas kaip jie laikosi g.gif

wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image


Netyčia radau ornitogalu ir kalijų derinuką smile.gif nelabai matosi, bet gal ką įžiūrėsit kam ten reikėjo šio derinuko 4u.gif

user posted image

Įdomu kas čia per gėlės irgi tokios visai nieko g.gif panašu į narcizus

user posted image

Atsakyti
Gal kas žino kokios gėlės būna "eksplotuojamos" rugsėjį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 07 22, 09:06)
Gal kas žino kokios gėlės būna "eksplotuojamos" rugsėjį?  ax.gif

Mane irgi domina drinks_cheers.gif labiausiai violetinės, rožinės wub.gif
Atsakyti
Kam įdomu ramunės, tai aš turėjau jų puokštę. Nežinau ar vis dar tai aktualu... smile.gif Įkeliu nuotrauką, deja dar kol kas neturiu pagrindinių foto, tai kokybė prastoka. Laikėsi man jos labai neblogai, nors ir buvo karšta. Manau įtakos tam turėjo ir puokštės forma, nes jos vienos kitas palaikė ir neleido svirti, todėl vaizdas iki vakaro beveik visai nepasikeitė. Po visokių važinėjimųsi visą dieną buvo kiek apkeipę keli žiedeliai, bet įmerkus į vandenį atsigavo.

user posted image
Atsakyti
[quote=*monikute*,2010 07 22, 08:53]
Vat aš irgi galvoju, kad kardeliai turėtų labai gražiai žiūrėtis, tik klausimas kaip jie laikosi g.gif

wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image


Reiks pabandyti 4u.gif 4u.gif 4u.gif AČIŪ
Atsakyti
Labai fainos kardeliu puokstes wub.gif ypac ta paskutine wub.gif Mano sese per vestuves turejo kardelius,bet ne tokia ispudinga puokste..o tiesiog 5 kardeliu sakeles suristos baltu kaspinu.Nors ir ne super ypatinga kompozicija,bet atrode graziai. O ir issilaike visai gerai iki vakaro..
Papildyta:
QUOTE(Alinutia @ 2010 07 22, 11:06)
Gal kas žino kokios gėlės būna "eksplotuojamos" rugsėjį?  ax.gif


Is lietuvisku geliu rugsejui butu kardeliai, jurginai, astros..bet gal nelabai sventiskos jos,nebent kardeliai.. Roziu, gerberu, leliju, kaliju, gvazdiku ir chrizantemu tikrai bus.. Dar manau saulegrazos tiktu i sita sarasa,nes spalio men giminaite tikrai gavo saulegrazu.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wfr: 22 liepos 2010 - 14:14
dekui wfr ir monikutei 4u.gif ...

kokios mielos kardeliu puokstytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 07 22, 10:59)

jatau kokia didele doh.gif bent jau is foto taip atrodo
Atsakyti
Paprastai rištos kardelių puokštės stovi visai neblogai, bet formuotos iš nuskabytų žiedų tai nelabai kaip..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 22, 20:30)
Paprastai rištos kardelių puokštės stovi visai neblogai, bet formuotos iš nuskabytų žiedų tai nelabai kaip..... unsure.gif



Dekui 4u.gif O kaip laikytusi kardelio ziedas plaukuose? smile.gif Geliu salone mane tikino, kad issilaikys
Atsakyti
Mano puokste buvo is freziju ir zalumos. Labai buvau patenkinta, issilaike net 4dienas prie 30 laipsniu suvirs kaitros, ir be mikrofono. mirksiukas.gif
Maniske praktiskai tokia- tik kotelis apristas balta juostute, ne oranzine biggrin.gif
user posted image
tikru foto dar neturiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ignek @ 2010 07 23, 14:07)
Dekui 4u.gif  O kaip laikytusi kardelio ziedas plaukuose? smile.gif Geliu salone mane tikino, kad issilaikys


mmm...per tokius karščius suabejočiau ar labai jau ilgai jis išsilaikys... g.gif turėkite dėl visa ko pakeitimui dar vieną, jei ką, kad pasikeistumėte prieš grįžtant į šventės vietą mirksiukas.gif
Atsakyti