Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(*drauge* @ 2010 07 16, 09:49)
o man asmeniskai  tiek daug  gvazdiku primena kalafiora  smile.gif kaip kopustas smile.gif

lotuliukas.gif geras pastebėjimas lotuliukas.gif
Na vienos tuokiasi su "kalifiorais", kitos su "šluotomis", tečios į rankas pasiima tik vieną žiedelį, juk kiekvienam savo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 16 liepos 2010 - 09:04
QUOTE(mmmune @ 2010 07 16, 08:53)
Priklauso nuo to, kokio dydzio puokštė bus, bet reta tokiu atveju negražu. Va kaip tik mano daryta pilnutėlė puokštė tik iš stambių baltų gvazdikų - sudėta jų jeigu gerai pamenu 36 ar 37 žiedai.  4u.gif
user posted image


Man labai grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano puokštė buvo labai jau klasikinė biggrin.gif rinkausi kalijas dėl dviejų priežaščių: dėl to kad per tokius karščius retos kitos gėlės taip atlaikytų ir aišku dėl to kad man labai gražu smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2010 07 16, 13:13)
Mano puokštė buvo labai jau klasikinė  biggrin.gif  rinkausi kalijas dėl dviejų priežaščių: dėl to kad per tokius karščius retos kitos gėlės taip atlaikytų ir aišku dėl to kad man labai gražu smile.gif

user posted image


labai graži ir skoninga puokštė 4u.gif wub.gif
Atsakyti
kaliju spalvyte wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 16, 13:14)
labai graži ir skoninga puokštė  4u.gif  wub.gif

Malonu girdėt iš žmonių kurie šioje srityje profesionalai 4u.gif Mano floristė sakė lygiai tą patį ką ir jūs wub.gif
Papildyta:
QUOTE(bubosecka @ 2010 07 16, 13:16)
kaliju spalvyte  wub.gif  wub.gif  wub.gif

violetiniausia kokią galėjo gauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2010 07 16, 14:13)
Mano puokštė buvo labai jau klasikinė  biggrin.gif  rinkausi kalijas dėl dviejų priežaščių: dėl to kad per tokius karščius retos kitos gėlės taip atlaikytų ir aišku dėl to kad man labai gražu smile.gif


lb grazi puokste wub.gif ir tas dekoras ant kotelio toks superinis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Cia pamergei apyrankyte
Atsakyti
QUOTE(Opti @ 2010 07 18, 16:43)
Cia pamergei apyrankyte


labai idomi g.gif
Atsakyti
Gal žinot kas čia per gėlytės?
user posted image
Atsakyti
Mergaites,help.. Gal zinote kokios cia geles?.. 4u.gif ax.gif
Atsakyti
as ir su savo klausimu,kaip manot pamergem uzteks 9cm skersmens bumbulu + aisku geles tai jo skersmuo dar pasides ar reik didesni kad butu? nenoriu kad atrodytu juokingai sad.gif
Atsakyti