Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(mmmune @ 2010 06 08, 20:34)
Kaip nenkurinta pridėtas bergrasas (smilgos), taip nenkukrinta ir kotai  4u.gif Kiekviena technologija turi savo paslaptis  blush2.gif

Dar kartą ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2010 06 08, 20:43)
Dar kartą ačiū aciuks.gif


Visada prašom friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 08 birželio 2010 - 19:49
QUOTE(mmmune @ 2010 06 07, 22:42)
Jei pirksite hortenzijas prie jų bus scpec chemikalai...Šiaip joms kaip rožėms tikrai nereikia vandens iki pat žiedų, užtenka į vieną litrą vandens supilti spec chemikalus ir išbus jos kuo puikiausiai ok.gif

drysčiau paprieštaraut dėl šito teiginio :)ypač karštą vasaros dieną
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantukas1: 08 birželio 2010 - 21:48
Chemikalai bet kokiu atveju pagelbės gėlėms išsilaikyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 08 birželio 2010 - 22:07
4u.gif Sveikutes, ka manot apie gerberas
ar jos labai lepios? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigrine007 @ 2010 06 08, 23:09)
4u.gif  Sveikutes, ka manot apie gerberas
ar jos labai lepios? blush2.gif


na nėra iš pačių lepiausiųjų būrio, bet ir ne kalijų patvarumo.. blush2.gif
Atsakyti
mergaites,gal turite kur nors issisaugoja violetiniu geliu puoksciu?arba visokiu orchideju?reik daug bigsmile.gif 4u.gif kazkada buvo imesta nuorodu,kur laaabai daug puoksciu,bet niekur nebera...gal kuri turite issisaugojusi? blush2.gif
Atsakyti
Pagyvinumui 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 08 birželio 2010 - 22:28
QUOTE(mmmune @ 2010 06 08, 23:12)
na nėra iš pačių lepiausiųjų būrio, bet ir ne kalijų patvarumo.. blush2.gif



thumbup.gif kogero imsiu sau gerberas
Atsakyti
QUOTE(jolantukas1 @ 2010 06 08, 22:48)
drysčiau paprieštaraut dėl šito teiginio :)ypač karštą vasaros dieną

drinks_cheers.gif nesilaiko. Dirbu 10 metu , tai geliu turguje vasara nespeji jas pakirpinet ir merkt i baka su saltu vandieniu .. po pusvalanzio isiemi pastatai i vaza , po 2 valandu vel i baka , kad atsigertu...salone taip, nes ten kondiskes yra.
Atsakyti
Klausiu florisčių.. o kaip jum puokštė iš tokių gėlių:

Kaime auga toks krūmas, žydi kaiptik tada, kai aš tuokiuosi, šiaip laikosi pamerktas neblogai.. žiedų kekės labai didelės.. gal visai nieko???


Pasakykit savo nuomonę, gal čia aš tik jau pradedu nusikalbėt ieškodama įdomesnio varianto, nes baltos-raudonos rožės man visai netinka...
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 06 09, 18:50)
Klausiu florisčių.. o kaip jum puokštė iš tokių gėlių:

Kaime auga toks krūmas, žydi kaiptik tada, kai aš tuokiuosi, šiaip laikosi pamerktas neblogai.. žiedų kekės labai didelės.. gal visai nieko???
Pasakykit savo nuomonę, gal čia aš tik jau pradedu nusikalbėt ieškodama įdomesnio varianto, nes baltos-raudonos rožės man visai netinka...


čia ir yra hortenzija, dėl kurių stovėjimo ir vyksta pagrindinė diskusija, tik mūsų lietuviška, kitaip dar gulbinu vadinama 4u.gif
bendra išvada tokia:jei papuls labai karštas oras, geriau jų neimti, jeigu vėsesnis, galite mėginti.... g.gif
Atsakyti