Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(gintarelele @ 2010 07 15, 10:38)
man atrodo, kad tau anemonai labai tiktu 4u.gif

Man reik butinai raudonu geliu ax.gif ir kad butu nebrangu biggrin.gif O tie anemonai man kokie baisus, fui nenoriu as ju schmoll.gif doh.gif schmoll.gif Nei uz ka as ju neimciau doh.gif
Papildyta:
Siaip galvoju gal daryti puokste su raudonomis gerberomis ir gubojomis g.gif Vidury gerberos, o aplink gubojos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KasYra: 15 liepos 2010 - 11:45
Klausykit mergaites, susirupinau...

Uzsiskiau surista roziu puokste, ji bus be "mikrofono" tai ar man jos nenuvys karsta diena??? unsure.gif unsure.gif unsure.gif

Man su mikrofonu nelabai patinka, forma tokia schmoll.gif ir pan... graziau rista..
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2010 07 15, 13:58)
Klausykit mergaites, susirupinau...

Uzsiskiau surista roziu puokste, ji bus be "mikrofono" tai ar man jos nenuvys karsta diena???  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Man su mikrofonu nelabai patinka, forma tokia  schmoll.gif  ir pan... graziau rista..


man mikrofone jos apvyto, o ka kalbeti apie siaip suristas, nebent jis turesite vandenuko kazkur ir jas vis merksite smile.gif
beje, rozes buvo tikrai sviezios, skintos iki vestuviu likus dienai smile.gif
Atsakyti
na, merginos, jau lyg pradejote kalbeti apie kardelius rugpjucio menesiui, tai gal visgi kas galetu patarti, ar jos issilaikytu? smile.gif
Atsakyti
Hmmm... kaip gaila, man tie mikrofonai nelabai prie sirdies, bet ka daryt, aisku geriau jau su mikrofonu nei nuvytusios be mikrofono... g.gif
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2010 07 15, 15:10)
Hmmm... kaip gaila, man tie mikrofonai nelabai prie sirdies, bet ka daryt, aisku geriau jau su mikrofonu nei nuvytusios be mikrofono...  g.gif


na cia tik as kalbejau is savo pozicijos, gal geliu ekspertes kazka kita pasakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2010 07 15, 11:34)
Kazin kaip gvazdiku puokste atrodytu?  g.gif  Kokios gelytes tikru prie tokio stiliaus sukneles?  g.gif  Reiketu rugsejo menesi  biggrin.gif


Nu as tai prie sitos suknios matau raudonas geles, o jau kokios jos bus tai cia priklausys tik nuo Jusu noru ir skonio mirksiukas.gif Matau ir rozes ir gerberas ir gvazdikus ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinot dabar vyraujancias vedrynu kainas? g.gif
Atsakyti
Merginos o gal kazka girdejot kiek telpa i mikrofona gvazdiku , jei daryt gvazdiku puokste?...man siandien floriste pasake kad 10 gvazdiku uzteks....nu kazkaip netikiu as... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savage_cat: 15 liepos 2010 - 23:37
QUOTE(Savage_cat @ 2010 07 16, 00:37)
Merginos o gal kazka girdejot kiek telpa i mikrofona gvazdiku , jei daryt gvazdiku puokste?...man siandien floriste pasake kad 10 gvazdiku uzteks....nu kazkaip netikiu as... g.gif


Priklauso nuo to, kokio dydzio puokštė bus, bet reta tokiu atveju negražu. Va kaip tik mano daryta pilnutėlė puokštė tik iš stambių baltų gvazdikų - sudėta jų jeigu gerai pamenu 36 ar 37 žiedai. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 16, 08:53)
Priklauso nuo to, kokio dydzio puokštė bus, bet reta tokiu atveju negražu. Va kaip tik mano daryta pilnutėlė puokštė tik iš stambių baltų gvazdikų - sudėta jų jeigu gerai pamenu 36 ar 37 žiedai.  4u.gif
user posted image


Nu va , as irgi taip galvoju smile.gif kuo daugiau , tuo graziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Savage_cat @ 2010 07 16, 10:26)
Nu va , as irgi taip galvoju smile.gif kuo daugiau , tuo graziau smile.gif



o man asmeniskai tiek daug gvazdiku primena kalafiora smile.gif kaip kopustas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *drauge*: 16 liepos 2010 - 08:49