Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Sveikos mielos nuotakos smile.gif

Siandien buvau pas savo floriste , norejau puokstes is bordiniu gvazdiku , pasirodo nera dideliu gvazdiku bordiniu , tiktai smulkus smile.gif gal turit kokiu nors pavyzdziu ?ar graziai atrodo puokste is smulkiu gvazdiku?

Atsakyti
Niu nuotakėlės ir gėlių profesionalės, pagelbėkit nuotakai nežiniukei, kokias pamergėm puošteles rinkti prie tokios spalvos suknyčių???? blush2.gif
Suknelės trumpos, nuo liemens legvai krentančios.
Mmmuni* gal jūs savo profo akim įvertinkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 07 14, 11:29)
pagaliau turim nuotraukas, tai galiu darkart parodyt puokstyte-samadielka  lotuliukas.gif  savikaina 3 Lt  4u.gif
user posted image

thumbup.gif
Puokstyte superine

QUOTE(baikere1 @ 2010 07 14, 15:10)
O galima paklausti, kokia daugmaž kekės kaina? g.gif  aš ir galvoju iš mėlynų hortenzijų daryti pamergėm, puokšteles g.gif


25 Lt
Atsakyti
stai ir manoji puokstele,gal kiek tradicine,bet as tokios norejau. ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meduza21 @ 2010 07 14, 17:10)
Niu nuotakėlės ir gėlių profesionalės, pagelbėkit nuotakai nežiniukei, kokias pamergėm puošteles rinkti prie tokios spalvos suknyčių???? blush2.gif
Suknelės trumpos, nuo liemens legvai krentančios.
Mmmuni* gal jūs savo profo akim įvertinkit  ax.gif


Derinkit ką nors į geksvą atspalvį arba baltas 4u.gif Kad kuo mažiau pjautųsi su kitų spalvų gama mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Olita @ 2010 07 14, 09:51)
g.gif Bet tas klasiokas tuokėsi tai praeitą savaitgalį, liepos 3, kur nuotrauką įdėjau  g.gif ar tne ne irisai?


Jų sezonas yra pavasarį, aišku, galite gauti ir dabar, bet tokiais orais koki yra dabar irisai bene prasčiausias variantas, dėl savo lepumo..jie labai mėgsta vandenį ir jo kuo daugiau.... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(baikere1 @ 2010 07 14, 15:10)
O galima paklausti, kokia daugmaž kekės kaina? g.gif  aš ir galvoju iš mėlynų hortenzijų daryti pamergėm, puokšteles g.gif


Hortenzijos šakos kaina svyruoja nuo 10 iki 15 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 14, 17:45)
Derinkit ką nors į geksvą atspalvį arba baltas  4u.gif Kad kuo mažiau pjautųsi su kitų spalvų gama  mirksiukas.gif
Papildyta:
Jų sezonas yra pavasarį, aišku, galite gauti ir dabar, bet tokiais orais koki yra dabar irisai bene prasčiausias variantas, dėl savo lepumo..jie labai mėgsta vandenį ir jo kuo daugiau.... unsure.gif
Papildyta:
Hortenzijos šakos kaina svyruoja nuo 10 iki 15 Lt  4u.gif

Kur cia tokios kainos, nes man sake, 25Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 07 14, 18:06)
Kur cia tokios kainos, nes man sake, 25Lt doh.gif


Visur, gėlių turgeliuose tai tikrai, na kokiam prabangiam gėlių salone tai tikiu kad gali 25 Lt kainuoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 14, 18:08)
Visur, gėlių turgeliuose tai tikrai, na kokiam prabangiam gėlių salone tai tikiu kad gali 25 Lt kainuoti  tongue.gif

As buvau dvejose parduotuvese blush2.gif reiks i konarskio turgu nuvaryti g.gif
Atsakyti
mmuni gal Jūsų darbų galeriją galima pamatyti? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žirnelis @ 2010 07 14, 15:35)
stai ir manoji puokstele,gal kiek tradicine,bet as tokios norejau.  ax.gif
user posted image

tu cia airijos ambasadoje tuokeisi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(žirnelis @ 2010 07 14, 18:35)
stai ir manoji puokstele,gal kiek tradicine,bet as tokios norejau.  ax.gif



o man tos "tradicines" pacios graziausios wub.gif jusu puokstele lb grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(margaritka25 @ 2010 07 14, 16:51)
tu cia airijos ambasadoje tuokeisi? g.gif

taip,taip ten pat.
Atsakyti