Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Nesugausi @ 2010 07 13, 14:10)
o ju ziedelius salia stalo korteliu galima deti, t.y. neisgeibs kuri laika be vandens?
cia tos rozes, kur ant sakos vienos daug ziedeliu smile.gif? nerandu net google kaip jos atrodo sad.gif
aciu 4u.gif
beje, gal zinot mazdaug ju kaina ir ar galima visur ju gauti?


Šiaip eustomų galima visur gauti 4u.gif Na jos lepokos, tokios gležnos, tai jei ilgai pagulės- suglebs g.gif Nzn ar bus gažus vaizdelis tuomet... unsure.gif
Kaina jų įvairi, priklauso nuo vietos ir rūšies, maždaug vidurkis 4 Lt viena šakelė 4u.gif
Atsakyti
as siandien kalbejau su viena floriste ir uzsiminiau jei, kad noreciau saulegrazu, tai ji mane labai jau atkalbinejo, sake jeigu bus karsta jos man tikrai nuleips g.gif nezinau ka daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 07 13, 16:46)
Sakykit, profės, o irisų bus rugpjūtį? jei taip, kaip jie laikosi?  4u.gif
Pamačiau klasioko vestuvines foto ir suabejojau dėl savo kalijų  blush2.gif


Irisų sezonas jau seniai pasibaigęs, jie pavasario gėlė 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gintarelele @ 2010 07 13, 22:20)
as siandien kalbejau su viena floriste ir uzsiminiau jei, kad noreciau saulegrazu, tai ji mane labai jau atkalbinejo, sake jeigu bus karsta jos man tikrai nuleips g.gif nezinau ka daryt doh.gif


Karštą dieną ir be vandens jos tikrai leips, Jūsų floristė teisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 13, 22:22)
Irisų  sezonas jau seniai pasibaigęs, jie pavasario gėlė  4u.gif


g.gif Bet tas klasiokas tuokėsi tai praeitą savaitgalį, liepos 3, kur nuotrauką įdėjau g.gif ar tne ne irisai?
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 07 14, 09:51)
g.gif Bet tas klasiokas tuokėsi tai praeitą savaitgalį, liepos 3, kur nuotrauką įdėjau  g.gif ar tne ne irisai?

Irisai mirksiukas.gif tai,kad irisų yra ištisus metus. Tik per tokius karščius,gal ne visi salonai užsisako. Bet jei norėtumėt tokios puokštės,tai tikrai gautumėt. mirksiukas.gif
Atsakyti
pagaliau turim nuotraukas, tai galiu darkart parodyt puokstyte-samadielka lotuliukas.gif savikaina 3 Lt 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 07 14, 11:29)
pagaliau turim nuotraukas, tai galiu darkart parodyt puokstyte-samadielka  lotuliukas.gif  savikaina 3 Lt  4u.gif
user posted image


Shaunuole mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 13, 23:19)
Šiaip eustomų galima visur gauti  4u.gif Na jos lepokos, tokios gležnos, tai jei ilgai pagulės- suglebs  g.gif Nzn ar bus gažus vaizdelis tuomet... unsure.gif
Kaina jų įvairi, priklauso nuo vietos ir rūšies, maždaug vidurkis 4 Lt viena šakelė  4u.gif


as apie jsuu minetas 'athena' rozes klausiau smile.gif niekaip nerandu kaip jos atrodo smile.gif
siaip emiau ir sugalvojau, kad gal labai grazu butu i vazas merkt tas krumines baltas rozeles, kurios net ir salia daugiabuciu kartais buna biggrin.gif, kur kvepia labai skaniai.. taip grazu, kazi ar kokiam botanikos sode man ju parduotu smile.gif g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 07 13, 23:10)
Na as tai uzejau cia kada i geliu parduotuve ir man i akis krito hortenzija, melyna su visokiais atspalviais, ziedeliai primena zibutes. Man taip patiko. Imciau tik viena keke, nes burbulas nemazas. Ir galvoju kota reiks apsukti kaspinu. Idomu man ar issilaikys per visa diena? g.gif


O galima paklausti, kokia daugmaž kekės kaina? g.gif aš ir galvoju iš mėlynų hortenzijų daryti pamergėm, puokšteles g.gif
Atsakyti
Mazgeli puiki puokstele smile.gif
Atsakyti
aciu, nors tas kaspinas tai gadino man nervus kol uzrisau blink.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kurios is jusu susidure su kardeliais(gladiolem) vestuvese? Ar ju ziedai issilaiko visa diena? Dekui smile.gif
Atsakyti