Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(mmmune @ 2010 07 11, 18:36)
Vėdrynai ir smulkiažiedžiai gvazdikai  mirksiukas.gif


norejau paklaust, jau kazkada rasiau zinute, bet dabar truputuka kitokiu aspektu. Mano vestuvine puokste bus is eustomu, freziju ir gal bus detos kelios rozes, noriu issprest stalu puosimo dilema, bus 3 apvalus stalai, planuoju geles merkt i burbulines vazas, tik dar nesu tikra kokias geles geriausi merkti, ta prame noriu merkt tokias, kad deretu prie mano puokstes, plius atitiktu tematika, balta, sviesiai zalia. Galvojau gal det rozeles, ar eustomas su frezijom, bet nelabai zinau kaip jos atrodytu ir kokio mazdaug kiekio reiktu, ir laikysis spec neapdorotos blush2.gif buciau dekinga uz patarima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesugausi @ 2010 07 12, 10:52)
norejau paklaust, jau kazkada rasiau zinute, bet dabar truputuka kitokiu aspektu. Mano vestuvine puokste bus is eustomu, freziju ir gal bus detos kelios rozes, noriu issprest stalu puosimo dilema, bus 3 apvalus stalai, planuoju geles merkt i burbulines vazas, tik dar nesu tikra kokias geles geriausi merkti, ta prame noriu merkt tokias, kad deretu prie mano puokstes, plius atitiktu tematika, balta, sviesiai zalia. Galvojau gal det rozeles, ar eustomas su frezijom, bet nelabai zinau kaip jos atrodytu ir kokio mazdaug kiekio reiktu, ir laikysis spec neapdorotos  blush2.gif  buciau dekinga uz patarima smile.gif


Į vazas patarčiau merkti smulkias "Athena" rūšies rožes, jos turi nedidelius pumpuriukus ir yra šiek tiek į žalsvą atspalvį 4u.gif Papildomai galite įmaišyti keletą eustomų arba frezijų. Dėl kiekio negaliu nieko pasakyti, nes nežinau kokio dydžio bus Jūsų burbulinės vazos 4u.gif
Atsakyti
mmmune<<klausimas ekspertei:ar dera tarpusavy hortenzijos ir frezijos?
Atsakyti
QUOTE(tigryca @ 2010 07 12, 20:33)
mmmune<<klausimas ekspertei:ar dera tarpusavy hortenzijos ir frezijos?


Mano nuomone - taip mirksiukas.gif Kitką spręsti Jums pačiai, pavyzdėlyje kaip tik liudininkės puokštė : hortenzijos su frezijomis 4u.gif
user posted image
Atsakyti
mmmune,ar lengva gauti bijunu geguzes 3 savaite? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kontraversija1 @ 2010 07 12, 21:47)
mmmune,ar lengva gauti bijunu geguzes 3 savaite? 4u.gif


Tokiu metu bijūnų tikrai galima gauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 12, 18:51)
Tokiu metu bijūnų tikrai galima gauti  mirksiukas.gif


Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 12, 21:45)
Mano nuomone  - taip  mirksiukas.gif Kitką spręsti Jums pačiai, pavyzdėlyje kaip tik liudininkės puokštė : hortenzijos su frezijomis  4u.gif
user posted image


grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 07 12, 18:38)
Į vazas patarčiau merkti smulkias "Athena" rūšies rožes, jos turi nedidelius pumpuriukus ir yra šiek tiek į žalsvą atspalvį  4u.gif Papildomai galite įmaišyti keletą eustomų arba frezijų. Dėl kiekio negaliu nieko pasakyti, nes nežinau kokio dydžio bus Jūsų burbulinės vazos  4u.gif


o ju ziedelius salia stalo korteliu galima deti, t.y. neisgeibs kuri laika be vandens?
cia tos rozes, kur ant sakos vienos daug ziedeliu smile.gif? nerandu net google kaip jos atrodo sad.gif
aciu 4u.gif
beje, gal zinot mazdaug ju kaina ir ar galima visur ju gauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nesugausi: 13 liepos 2010 - 13:12
Sveikutės smile.gif
artėja mano vestuvių diena, o aš dar neužsakiusi gėlių... galva taip susisuko, kad pati nebežinau ko noriu... blink.gif tiksliai žinau, ka mano puokštėj nereikia rožių, nes ir taip jų bus nemažai, ir kad pamergių puokštelėse turi būti mėlynos spalvos, nes jų suknelės bus dangiškos spalvos.. g.gif o daugiau, esu pasimetusi blush2.gif gal ką galit patarti, nes jau kaip ir užsakyti reiktų, ko gero..? 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, profės, o irisų bus rugpjūtį? jei taip, kaip jie laikosi? 4u.gif
Pamačiau klasioko vestuvines foto ir suabejojau dėl savo kalijų blush2.gif
Atsakyti
Na as tai uzejau cia kada i geliu parduotuve ir man i akis krito hortenzija, melyna su visokiais atspalviais, ziedeliai primena zibutes. Man taip patiko. Imciau tik viena keke, nes burbulas nemazas. Ir galvoju kota reiks apsukti kaspinu. Idomu man ar issilaikys per visa diena? g.gif
Atsakyti