Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Joko27 @ 2010 07 02, 19:54)
http://www.ipix.lt/desc/28750303/ mano puokstele...Kokios norejau ,tokia ir turejau:)


QUOTE(Chicolita @ 2010 07 04, 19:36)
Mano vestuvine puokstyte  biggrin.gif  mmmunes darbas  4u.gif


Šios puokštelės atėmė man žadą, LABAI labai gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chicolita @ 2010 07 05, 18:37)
As dariausi vestuvems kuoduka, tad gvazdikai labai papuose, bet atrode elegantiskai.

aciu manau padesite man iki galo apsispresti as ir apie eustomas vis galvoju plaukuose ir apie gvaizdikus tik vat pastaruju neteko matyt niekad tai jus man parodete jog neveltui apie juos ir galvojau smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2010 06 26, 21:37)
Bet ,tai ar norėtumėt,kad ant jūsų byrėtų apvytę žiedlapiai? doh.gif
Draugei pirkom Basanavičiaus gėlių turgelyje,mokėjom po 10 lt už maišiuką. mirksiukas.gif

na nereikia pajuodusiu imt rolleyes.gif pavytusiu roziu ziedlapiai (ypac tamsiu spalvu) dar kuo puikiausiai atrodo.. aisku jei pinigais lyja, tai pirkit sviezias, kurias panaudosit vienam kadrui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(***arabella*** @ 2010 07 05, 20:26)
aciu manau padesite man iki galo apsispresti as ir apie eustomas vis galvoju plaukuose ir apie gvaizdikus tik vat pastaruju neteko matyt niekad tai jus man parodete jog neveltui apie juos ir galvojau  smile.gif  smile.gif



Man as meniskai graziau gvazdikai i plaukus, na jei ne palaidi.
Pilnesnes geles, labiau isbaigtos biggrin.gif
Eustomos gleznesnes, labiau gal deretu i palaidus plaukus. Drauge pernai vestuvems daresi baltu ir violetiniais kraztukais eustomu puokstyte ir segesi i palaidus garbanotus plaukus. Pasakiskai atrode. Tiesa, drauge blondine ir labai svelniu bruozu, tad eustomois jai tiko idealiai.
Atsakyti
QUOTE(Chicolita @ 2010 07 05, 18:37)
As dariausi vestuvems kuoduka, tad gvazdikai labai papuose, bet atrode elegantiskai.
O gvazdiku tikrai buna bordo. Dar ana savaite tokiais sveikinau sefa  biggrin.gif  Labai grazi spalva, o kaip kvepejo  wub.gif  Na geles, ne sefas  lotuliukas.gif

Aciu uz nuotrauka ir nuomone 4u.gif Tikriausiai rinksiuos gvazdikus i plaukus, o del puokstes dar blaskausi doh.gif Gal mmmune dar patars kas geriau:rozes ar gvazdikai lapkriti.
Atsakyti
Visoms dėkoju už komplimentus blush2.gif
Galiu pasakyti viena: bet kokiu atveju gvazdikai yra patvarresni už rožes, todėl jeigu jie Jums patinka, patarčiau rinktis gvazdikus. 4u.gif Bordo spalvos gvazdikų tikrai yra, būna ir stambių ir smulkiažiedžių, beje abeji labai maloniai kvepia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 06 liepos 2010 - 20:35
QUOTE(mmmune @ 2010 07 06, 21:34)
Visoms dėkoju už komplimentus  blush2.gif
Galiu pasakyti viena: bet kokiu atveju gvazdikai yra patvarresni už rožes, todėl jeigu jie Jums patinka, patarčiau rinktis gvazdikus.  4u.gif Bordo spalvos gvazdikų tikrai yra, būna ir stambių ir smulkiažiedžių, beje abeji labai maloniai kvepia  mirksiukas.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chicolita @ 2010 07 04, 20:36)
Mano vestuvine puokstyte  biggrin.gif  mmmunes darbas  4u.gif

user posted image

wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Prasau jusu patarimo kokia puokste geriau issirinkti nesciajai nuotakai?
Ar paprastai suristas kalijas ar apvalesne is baltu roziu, freziju ir eustomu bet su ilgais kotais? Kuri puokste labai neisryskintu pilvuko ir kuri labiau tiktu kad dabr labiau nestorintu... ax.gif

http://public.fotki....liukaz/puokste/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefertari.Lina: 07 liepos 2010 - 21:41
QUOTE(Nefertari.Lina @ 2010 07 07, 22:33)
Sveikutes,
Prasau jusu patarimo kokia puokste geriau issirinkti nesciajai nuotakai?
Ar paprastai suristas kalijas ar apvalesne is baltu roziu, freziju ir eustomu bet su ilgais kotais? Kuri puokste labai neisryskintu pilvuko ir kuri labiau tiktu kad dabr labiau nestorintu...  ax.gif

http://public.fotki....liukaz/puokste/



Man atrodo,rinkites,kuri labiau prie sirdies 4u.gif Juk svarbiausia, kad dziugintu jus puokste ir butu is megstamiausiu gelyciu 4u.gif Jei tik veidas svytes, niekas ir pilvuko nepastebes (jei to baiminates). Be to, nestukes pilvukas juk taip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefertari.Lina @ 2010 07 07, 22:33)
Sveikutes,
Prasau jusu patarimo kokia puokste geriau issirinkti nesciajai nuotakai?
Ar paprastai suristas kalijas ar apvalesne is baltu roziu, freziju ir eustomu bet su ilgais kotais? Kuri puokste labai neisryskintu pilvuko ir kuri labiau tiktu kad dabr labiau nestorintu...  ax.gif

http://public.fotki....liukaz/puokste/


Jeigu baiminatės dėl pilvuko, gallite rinktis kažką šiek tiek svyrančio, kad ir iš parastų rožių bet lašiuko formos puokštelę arba egzotiškesnę paligą iš Phalenopsis šakelių mirksiukas.gif Pailgesnė forma šiek tiek maskuos pilvuką, bet nemanau, kad Jums to labai reikia tongue.gif Žiūrėkite, kad puokštė Jums pačiai būtų graži 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri žinosit, kaip reikėtų apdirbti gerberų žiedelį, kad jis ilgiau laikytųsi - galvoju apie baltų gerberų puokštę ir tokį žiedą į plaukus ax.gif

mmmune, matau iš Kauno esat, ar rugsėjui užsakymus priimat? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kati_: 08 liepos 2010 - 07:29