Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(aciai @ 2010 07 03, 18:49)
labai grazi  smile.gif


drinks_cheers.gif net issisaugojau pas save kaip patiko blush2.gif
Atsakyti
Bandau ideti, kokia puokste turejau is bijunu.
http://public.fotki....gt-d.html#media
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 07 03, 21:12)
Bandau ideti, kokia puokste turejau is bijunu.
http://public.fotki....gt-d.html#media

thumbup.gif thumbup.gif labai grazu o bijunai buvo kartu su eustomom ar ne taip? grazi ir nuotaka ir puokste mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(***arabella*** @ 2010 07 03, 20:48)
thumbup.gif  thumbup.gif  labai grazu o bijunai buvo kartu su eustomom ar ne taip? grazi ir nuotaka ir puokste  mirksiukas.gif

Aha. Mes taremes kad bandysim su frezijom, bet tikriausiai nesiziurejau ar kas, kad su eustomom padare. ir ne kiek nesigailejau. Vyras puokste kai peme, sakau telefonu ar grazi. Sako normali, bet kai pamaciau tai buvau laiminga iki debesu. Butent tokia kokios norejau. dar dvi eustomas i plaukus iddejus buvau.
Aciu uz komplimenta ax.gif
Siaip vakarop siek tiek bijunai pavyto, bet imerkiau i vazele ir per nakti jie atsigavo.
Atsakyti
Puokste nuostabi wub.gif Kaip man grazu bijunai wub.gif Turbut nemazai sutauopete puokstei, <Juru Tigre>? Ar daretes salone? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 07 03, 23:03)
Puokste nuostabi wub.gif Kaip man grazu bijunai wub.gif Turbut nemazai sutauopete puokstei, <Juru Tigre>? Ar daretes salone? ax.gif

Padare paprasta geliu pardaveja, turinti kampeli prekybcentryje. SuVyro gelyte ir dviem ziedeliais i plaukus uz viska sumokejau 50 lt. Tik niekaip nerandu laiko nueiti padekoti jai, nes tikrai be galo dziaugiausi puokste
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 07 04, 00:27)
Padare paprasta geliu pardaveja, turinti kampeli prekybcentryje. SuVyro gelyte ir dviem ziedeliais i plaukus uz viska sumokejau 50 lt. Tik niekaip nerandu laiko nueiti padekoti jai, nes tikrai be galo dziaugiausi puokste

o sakyk as irgi galvoju apie ta varianta i plaukucius detis eustomu ziedelius ar jie atlaike tau? man kazkaip jie tikriausiai graziausiai ziurysi plaukuciuose daugiau neisivaizduoju ka galima lengvo i plaukucius detis kad butu vien ziedas be zalumynu ir baltas
Atsakyti
QUOTE(***arabella*** @ 2010 07 03, 22:48)
thumbup.gif  thumbup.gif  labai grazu o bijunai buvo kartu su eustomom ar ne taip? grazi ir nuotaka ir puokste  mirksiukas.gif

simpatiska puokstele..Man bijunai mmmm kaip grazu..
Atsakyti
o cia temos pagyvinimui dar
Atsakyti
QUOTE(***arabella*** @ 2010 07 04, 14:47)
o cia temos pagyvinimui dar



pamergem grazu tokia puokstele,o jaunajai man per tamsi:)
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***arabella***: 04 liepos 2010 - 13:05
ta tamsu kaspina galima pakeisti sviesesniu bet spalvine gama tai visai patinka prie baltos sukneles isrysketu tikrai smile.gif
Atsakyti