Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Juluva @ 2010 06 27, 22:41)
sveikos merginos, pasirodau ir as savo puokstele - mano viena is svajoniu  bigsmile.gif
tulpes

Labai graži. Iš pirmo žvilgsnio net nepasakytum,kad tulpės smile.gif
Atsakyti
laba gal galit man pagelbeti,gal kas susidurete ar daretes savo vestuvems puokstes bumbulus kurie ant kaspino pasikabina ant rankos.mane domintu kiek apytiksliai jie gali kainuoti .gal labai jau kosmine kaina ju gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 06 27, 22:05)
laba gal galit man pagelbeti,gal kas susidurete ar daretes savo vestuvems puokstes bumbulus kurie ant kaspino pasikabina ant rankos.mane domintu kiek apytiksliai jie gali kainuoti .gal labai jau kosmine kaina ju gaunasi


Viskas priklauso nuo bumbulo dydžio, gėlių rūšies ir jų sudedamo kiekio smile.gif kaina tikrai nėra kosminė kaip Jūs isivaizduojate mirksiukas.gif
Atsakyti
mmmune, kokie Jusu, kaip profesionales, butu patarimai del hortenziju laikymo diena pries vestuves ir vestuviu diena? Galvoju teipuoti ziedus, kolbos(mikrafono) nedeti. Man stovi puikiai namie pamerktos, o floristei sake kiek gauna, tiek mirsta... turguje labai karsta, tai sake leipsta... sad.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivulka7: 27 birželio 2010 - 21:55
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 06 27, 22:54)
mmmune, kokie Jusu, kaip profesionales, butu patarimai del hortenziju laikymo diena pries vestuves ir vestuviu diena? Galvoju teipuoti ziedus, kolbos(mikrafono) nedeti. Man stovi puikiai namie pamerktos, o floristei sake kiek gauna, tiek mirsta... turguje labai karsta, tai sake leipsta... sad.gif

aciuks.gif


Oi merginos atsargiai Jūs su tomis hortenzijomis... sunku man ką nors ir prognozuoti....va savaitgalį tuokėsi mano draugė..visas patalpos dekoras buvo darytas su hortenzijomis, jos buvo kiekviena įdėta į kapsulę su vandeniu, tačiau dienos eigoje vis vien leipo, dėl saulės, vėjo, išgaravo ir vanduo iš kapsulių unsure.gif O vat liudininkės puokštė buvo taip pat iš hortenzijų, tai kiek teko matyti sveikinant draugę, puokštė laikėsi kuo puikiausiai.... g.gif Stalų dekorui padarytose puokštėse šiandien nuvažiavus susirinkti vazų taip pat mačiau, kad hortenzijos pavytę, nors puokštės buvo padarytos į oazę. unsure.gif
paprastas patarimas, jeigu galite apsieiti be hortenzijų taip ir darykite, nes karšta diena labai jau neigiamą poveikį joms turi doh.gif Jeigu oras vesus, tuomet manu viskas būtų ok 4u.gif
Atsakyti
aš irgi apsisprendžiau, kad hortenzijos BUS smile.gif


o kas tas teipavimas?

Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 06 27, 22:31)
Viskas priklauso nuo bumbulo dydžio, gėlių rūšies ir jų sudedamo kiekio  smile.gif kaina tikrai nėra kosminė kaip Jūs isivaizduojate  mirksiukas.gif

na maniskes vestuves rugsejo gale tai pakankamai siauras geliu ratas lieka...na as galvoju apie 12cm skersmens burbulus ,ar reikia didesniu? ir galvoju daryti juos is tu geliu kur per velines jos populerios ,tik ju visokiu spalvu yra ir uk cia jos gan puokstese populerios.nepamenu ju pavadinimo sad.gif sakelem jos parsidavineja
Atsakyti
apie Chrizantemas kalbat?
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 06 28, 00:18)
na maniskes vestuves rugsejo gale tai pakankamai siauras geliu ratas lieka...na as galvoju apie 12cm skersmens burbulus ,ar reikia didesniu? ir galvoju daryti juos is tu geliu kur per velines jos populerios ,tik ju visokiu spalvu yra ir uk cia jos gan puokstese populerios.nepamenu ju pavadinimo sad.gif sakelem jos parsidavineja


Kaip suprantu čia kalba apie chrizantemas tongue.gif Rinkitės ramunines(bakardi) arba santinukus, gražiai žiūrėsis, puikiai laikysisi ir neatrodys, kad vėlinių gėlė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 06 26, 23:19)
bet kad už dyką kas žiedlapius duotų tai jau tikrai nėr taip.. visi tik ir siekia kaip uždirbti iš betko...

Na as uz dyka gausiu is vieno lietuvos rozyno, visa didziule deze ir dar spalvas pasirinkti galiu. Tad viskas imanoma, jei tik noro yra mirksiukas.gif

Beje jie nera man nei pazistami nei gimines, o visiskai svetimi zmones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 28 birželio 2010 - 09:39
QUOTE(mmmune @ 2010 06 27, 23:07)
Oi merginos atsargiai Jūs su tomis hortenzijomis...


Aj, as uzsakiau vis tiek jas wub.gif Baznycioje ir fotosesijoje 3 val jei atlaikys man to pilnai pakaks. Myliu as tas geles, tikiu, kad viskas bus ok wink.gif

Atsakyti
aciu mmmune uz visus grozius.. issilaike viskas labai gerai biggrin.gif ir buvo labai grazu.. smile.gif jei noresit kai turesiu galesiu fotkiu atsiusti su jusu meno kuriniais smile.gif
Atsakyti