Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(linute&D @ 2010 06 26, 18:21)
Gal kas zinote kiek kainuoja ziedlapiai, tie, kuriais barstomi jaunieji isejus is baznycios?

juk galima nusipirkti gerokai apvytusiu roziu arba is babulkos bijunu nuzydejusiu beveik.. ir vualia
Atsakyti
gera mintis, as turiu nemazai sudziovintu rozes ziedu, tai manau jie puikiai tiks smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mislingoji @ 2010 06 26, 20:46)
gera mintis, as turiu nemazai sudziovintu rozes ziedu, tai manau jie puikiai tiks smile.gif ax.gif


na dziovinti nemanau kad tiks... jie gi trupa... ax.gif tiesiog nueikit i koki turgeli ar parduotuve ir paprasykit, parduos jums tu ziedlapiu uz kelis litus, o gal net atiduos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linute&D @ 2010 06 26, 17:21)
Gal kas zinote kiek kainuoja ziedlapiai, tie, kuriais barstomi jaunieji isejus is baznycios?


Jus nueikite i turgu, kur geles pardavineja, ten galima paprasyti, kad parinktu, tai tikrai nedaug kainuoja apie 10Lt maisas toks nemazas, arba net uz dyka galima gauti tongue.gif


QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 26, 17:44)
Kažkada nete buvau aptikus.Dirbtiniai žiedlapiai,pakelis 2 ar 3 litai berods.. g.gif
Tiksliai nepamenu. O ta pakuotė tai maždaug kaip sviesto pakelis dydžio.

Lietuvoje ju pirkti tikrai neapsimoka, is kinieciu tuos dirbtinius siustis reikia, as gal 1000vnt uz 2dol. nusipirkau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 26 birželio 2010 - 18:53
tik tie dirbtiniai turbut taip plevesuoja ilgiau ore - na nuotrauku pagaudyt geru daugiau sansu gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 06 26, 18:55)
tik tie dirbtiniai turbut taip plevesuoja ilgiau ore - na nuotrauku pagaudyt geru daugiau sansu gal?  g.gif

Taip jie lengvesni ir nesuvysta...
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 06 26, 18:53)
juk galima nusipirkti gerokai apvytusiu roziu arba is babulkos bijunu nuzydejusiu beveik.. ir vualia

Bet ,tai ar norėtumėt,kad ant jūsų byrėtų apvytę žiedlapiai? doh.gif
Draugei pirkom Basanavičiaus gėlių turgelyje,mokėjom po 10 lt už maišiuką. mirksiukas.gif
Atsakyti
nu kiek žinau, jei jau pirkt iš turgaus ne pas bobutę, o pas gėlininkes tai gal net ir 50lt sumokėsit... jei normalus kiekis..

o jei bobutė kokia, tai pigiau duos...


bet kad už dyką kas žiedlapius duotų tai jau tikrai nėr taip.. visi tik ir siekia kaip uždirbti iš betko...
Atsakyti

bet kad už dyką kas žiedlapius duotų tai jau tikrai nėr taip.. visi tik ir siekia kaip uždirbti iš betko...
[/quote]


Ot ir yra smile.gif Mes visada pas tuos pačius gėlininkus perkam gėles, tai kai mums reikia žiedlapių vestuvėms, nueinam, paprašom ir tai dienai būna priruoštas pilnas maišas ir visiškai už dyką. Nejaugi gaila? Juk vis tiek jie išmest paruošti. Žinoma, salonai tai kur gi tau, ir už šiukšles pinigus paims. Todėl aš niekada ir nekeliu kojos į salonus.
Atsakyti
As irgi nekarta girdejau, kad duoda ziedlapius nemokamai mirksiukas.gif tik reikia zinoti kur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2010 06 26, 18:09)
Taip jie lengvesni ir nesuvysta...

O kiek jų gali prireikti? g.gif Nes aš radau kur po 200 vnt. supakuota, tai nežinau kiek imti g.gif
Atsakyti
sveikos merginos, pasirodau ir as savo puokstele - mano viena is svajoniu bigsmile.gif
tulpes
Atsakyti