Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Agne1983 @ 2010 06 25, 12:37)
O kaip as ju noreciau smile.gif galvoju tada is roziu ir kokiu eustomu are hortenziju. Reiks pasiklausineti floristes kokios geles zydi rugpjuti smile.gif

darykit is ruzavu gvazdiku, labai grazu bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne1983 @ 2010 06 25, 12:37)
O kaip as ju noreciau smile.gif galvoju tada is roziu ir kokiu eustomu are hortenziju. Reiks pasiklausineti floristes kokios geles zydi rugpjuti smile.gif


pabandykite užsisakyti nelietuviškų bijūnų. Žinoma ir kaina bus brangesnė negu močiutės kad parduoda.
Atsakyti
Apie gvazdikus kas kaip nepagalvojau, bet jei dideles galvos tikrais turetu graziai atrodyt smile.gif reiks su floriste aptarti. Aciu 4u.gif Allur
Ytariu kad kaina kandziotusi tu nelietuvisku Bijunu sad.gif
Atsakyti
Man tikrai grazu ir ju ta spalva ruzava laaabai grazi ir neatsibode, kaip roziu burbulas rolleyes.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 25 birželio 2010 - 13:11
Oi kokios grazios puokstes wub.gif
Atsakyti
aga, tikrai garzios puokstytes wink.gif niu ka, as jau ir savo issirinkau ir vakar uzsisakiau, sake kainuos apie 100 man (aisku truputi kazkas kis, nes mano vestuves liepos 31, tai ziurint kokios geles bus tuo metu). taip norejau bijunu, rugiageliu ar raudonuju anemonu...bet ka padarysi, teks tenkintis kitkuo smile.gif
Atsakyti
Mmm...labai gražu,tikrai..ypač man ta pirmoji (švelniai rožinė) ir paskutinė balta.
Net užsimaniau ir aš smile.gif
O gvazdikų visada turbūt galima gauti? Nes mano šventė pačiam rugpjūčio gale.
Atsakyti
QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 25, 14:10)
Mmm...labai gražu,tikrai..ypač man ta pirmoji (švelniai rožinė) ir paskutinė balta.
Net užsimaniau ir aš smile.gif
O gvazdikų visada turbūt galima gauti? Nes mano šventė pačiam rugpjūčio gale.

Rugpjuti liepa, tai galima gauti tikrai ir kainos per daug nesikandzioja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bembis1 @ 2010 06 25, 15:06)
aga, tikrai garzios puokstytes wink.gif niu ka, as jau ir savo issirinkau ir vakar uzsisakiau, sake kainuos apie 100 man (aisku truputi kazkas kis, nes mano vestuves liepos 31, tai ziurint kokios geles bus tuo metu). taip norejau bijunu, rugiageliu ar raudonuju anemonu...bet ka padarysi, teks tenkintis kitkuo smile.gif


Man floristė pažadėjo, kad rugpjūčio 7 d. rugiagėlių greičiausiai bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 23, 16:16)
O as galvoju apie tokia puokste  4u.gif

Labai graži wub.gif
Atsakyti
Gal kas zinote kiek kainuoja ziedlapiai, tie, kuriais barstomi jaunieji isejus is baznycios?
Atsakyti
Kažkada nete buvau aptikus.Dirbtiniai žiedlapiai,pakelis 2 ar 3 litai berods.. g.gif
Tiksliai nepamenu. O ta pakuotė tai maždaug kaip sviesto pakelis dydžio.
Atsakyti