Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

aha, man irgi idomu, ar butinai gele plaukuose turi buti tokia kaip puokstej? ax.gif
Niekaip puokstes neissirenku, noriu arba roziu arba kaliju. tai pvz kalija plaukuose gali nelabai kaip atrodyti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 24, 20:07)
drinks_cheers.gif  siuo reikalu pas mus turejo pasirupinti teveliai, kad ji butu pildoma, tad napamirsksite ipareigoti ju mirksiukas.gif


Reiks taip ir padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
mano puokste,svocios ir 2 pamergiu,plius stalo didele puokste ir 2 mazytes viskas kainavo 150 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma_M @ 2010 06 24, 20:56)
mano puokste,svocios ir 2 pamergiu,plius stalo didele puokste ir 2 mazytes viskas kainavo 150 Lt  ax.gif


O galite isduoti, kur uzsakinejote?
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2010 06 24, 20:26)
aha, man irgi  idomu, ar butinai gele plaukuose turi buti tokia kaip puokstej?  ax.gif
Niekaip puokstes neissirenku, noriu arba roziu arba kaliju. tai pvz kalija plaukuose gali nelabai kaip atrodyti..  g.gif


tadsa puokste daryk kaliju su rozem mirksiukas.gif
Atsakyti
O gelyte plaukuose, pvz. roze nenuvys per diena? Ar ja ten kazkaip reikia apdoroti pries dedant i plaukus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 06 25, 12:08)
O gelyte plaukuose, pvz. roze nenuvys per diena? Ar ja ten kazkaip reikia apdoroti pries dedant i plaukus? blush2.gif


apdoroja kazkaip. man tai nelabai grazu gyvos geles plaukuose ax.gif na retais atvejais buna graziai padaryta kai kakas idomaus sugalvota, bet siaip ikistas ziedas i plaukus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 06 25, 12:42)
apdoroja kazkaip. man tai nelabai grazu gyvos geles plaukuose  ax.gif  na retais atvejais buna graziai padaryta kai kakas idomaus sugalvota, bet siaip ikistas ziedas i plaukus  schmoll.gif


O as nusistaciusi pries dirbtines geles smile.gif
Atsakyti
Man grazu gyvos geles plaukuose, drauges vestuvese mes visos pamerges buvom isisege po Orchideja atrode super ir nenuvyto smile.gif
As noriu Bijunu puokstes tik beda kad mano vestuves Rugpjucio pradzioj...Kaip manot ar buna ju rugpjuti? Gal zinot kokios geles zydi Rugpjucio prazdioj. Man reikia roziniu spalvu nes visa tema tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne1983 @ 2010 06 25, 13:23)
Man grazu gyvos geles plaukuose, drauges vestuvese mes visos pamerges buvom isisege po Orchideja atrode super ir nenuvyto smile.gif
As noriu Bijunu puokstes tik beda kad mano vestuves Rugpjucio pradzioj...Kaip manot ar buna ju rugpjuti? Gal zinot kokios geles zydi Rugpjucio prazdioj. Man reikia roziniu spalvu nes visa tema tokia smile.gif


Man regis, bijunu tikrai nebus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne1983 @ 2010 06 25, 12:23)
Man grazu gyvos geles plaukuose, drauges vestuvese mes visos pamerges buvom isisege po Orchideja atrode super ir nenuvyto smile.gif
As noriu Bijunu puokstes tik beda kad mano vestuves Rugpjucio pradzioj...Kaip manot ar buna ju rugpjuti? Gal zinot kokios geles zydi Rugpjucio prazdioj. Man reikia roziniu spalvu nes visa tema tokia smile.gif

Tikrai nera ir nebus, jau dabar bijunai yra perzydeja. As uz poros savaiciu teku ir tai bijunu puokstes negausiu unsure.gif
Atsakyti
O kaip as ju noreciau smile.gif galvoju tada is roziu ir kokiu eustomu are hortenziju. Reiks pasiklausineti floristes kokios geles zydi rugpjuti smile.gif
Atsakyti