Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Na ir kas kad kartą..tai dabar jau reikia taškyti pinigus?

yra skirtingi dalykai taupyti, išlaidauti, taškytis...


sutinku, kai yra mokama mažiau už prastesnę kokybę ir daugiau už geresnę kokybę. Bet nepamirškite, kad kartais sumokate daug daugiau už prastą/vidutinę kokybę tik dėl to, kad yra paminėtas žodis "vestuvėms"/ "vieną kartą".


Ir todėl nesitaškykite ten, kur nereikia.
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 06 24, 11:00)
Na ir kas kad kartą..tai dabar jau reikia taškyti pinigus?

yra skirtingi dalykai taupyti, išlaidauti, taškytis...
sutinku, kai yra mokama mažiau už prastesnę kokybę ir daugiau už geresnę kokybę. Bet nepamirškite, kad kartais sumokate daug daugiau už prastą/vidutinę kokybę tik dėl to, kad yra paminėtas žodis "vestuvėms"/ "vieną kartą".
Ir todėl nesitaškykite ten, kur nereikia.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
zodis vestuves daro neitiketinus stebuklus...
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 06 24, 10:08)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
zodis vestuves daro neitiketinus stebuklus...

va butent, dabar jau taip yra, pasako, kad vestuves tai visi ir galvoja darot vestuves turit pinigu, bet juk nevisada taip yra schmoll.gif
Atsakyti
na ir diskusija uzvedziau smile.gif teisingai pasakyta, kiekvienam savo mirksiukas.gif kazkas daugiau investuos i tai kur svenciama, kazkas truks plys nores isigyti issvajota suknele ir t.t. smile.gif visos mes savaip teisios.... 4u.gif
p.s. tik viena mergaite paminejo kiek jai kainavo puokstyte, o kitos nelabai....... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bembis1 @ 2010 06 24, 11:30)
na ir diskusija uzvedziau smile.gif teisingai pasakyta, kiekvienam savo  mirksiukas.gif  kazkas daugiau investuos i tai kur svenciama, kazkas truks plys nores isigyti issvajota suknele ir t.t. smile.gif visos mes savaip teisios.... 4u.gif
p.s. tik viena mergaite paminejo kiek jai kainavo puokstyte, o kitos nelabai....... blush2.gif



aš planuoju daryti puokštes ir visa kita iš savo močiutės auginamų labai gražių gėlių, tai man kainuos tik kaspinai (apie 10lt), "mikrofonas" (7lt), plaušas (3,6).
Tai apie 20lt.
Atsakyti
QUOTE(Bembis1 @ 2010 06 24, 11:30)
na ir diskusija uzvedziau smile.gif teisingai pasakyta, kiekvienam savo  mirksiukas.gif  kazkas daugiau investuos i tai kur svenciama, kazkas truks plys nores isigyti issvajota suknele ir t.t. smile.gif visos mes savaip teisios.... 4u.gif
p.s. tik viena mergaite paminejo kiek jai kainavo puokstyte, o kitos nelabai....... blush2.gif

Mano puokste, 3pamergiu pukstes, 4butonjeres (lig taip vadinasi teisingai, kur vyrukams i svarko atlapa sega) ir 3 automobiliu papuosimai gyvomis gelemis-viskas kainavo virs 500lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ivona24: 24 birželio 2010 - 14:02
QUOTE(Bembis1 @ 2010 06 24, 13:30)
na ir diskusija uzvedziau smile.gif teisingai pasakyta, kiekvienam savo  mirksiukas.gif  kazkas daugiau investuos i tai kur svenciama, kazkas truks plys nores isigyti issvajota suknele ir t.t. smile.gif visos mes savaip teisios.... 4u.gif
p.s. tik viena mergaite paminejo kiek jai kainavo puokstyte, o kitos nelabai....... blush2.gif


mano puokste is 40 roziu kazkur, 3 pamergiu, svocios, gelytes i atlapus 5 vyrukams, masinos papuosimas (is gvazdiku baltu ir santinu (atrodo taip vadinasi)) tai gavosi kazkur apie 350lt 4u.gif (rozes buvo musu paciu, ne is salono) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaile* @ 2010 06 24, 10:27)
Nėra ko pykti, padiskutuoti smagu mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif
Asmeniškai aš, perdaug netaupau. Bet kai kur tikrai nematau prasmės švaistyti pinigus schmoll.gif Pavyzdžiui mes tuokiamės pilyje, kuri mums tikrai nemažai atsiėjo ir galėjom pigiau prasisukti, bet šiuo atveju nesinorėjo taupyti wub.gif O kai kuriems dalykams išleidinėti pinigus man atrodo tiesiog kvaila doh.gif Tarkim svečių knyga - jos tikrai ne pačios pigiausios, o ar kada tą knygą gyvenime išsitrauksi ir skaitysi tuos linkėjimus? Juk ir svečiai juos rašo dažniausiai nuo lapelio nurašydami, tai koks čia nuoširdumas doh.gif

poster_offtopic.gif  4u.gif


Na man asmeniskai sveciu knyga kainavo 20 Lt, taigi labai norint galima labai daug ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 06 24, 18:20)
Na man asmeniskai sveciu knyga kainavo 20 Lt, taigi labai norint galima labai daug ka  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif musu irgi kainavo panasiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 24, 19:55)
drinks_cheers.gif  musu irgi kainavo panasiai bigsmile.gif


Tai bus savotiska veikla sveciams per vestuves, vieni sveikins, kiti rasys palinkejima, treti gurksnos sampe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 06 24, 21:04)
Tai bus savotiska veikla sveciams per vestuves, vieni sveikins, kiti rasys palinkejima, treti gurksnos sampe  smile.gif


drinks_cheers.gif siuo reikalu pas mus turejo pasirupinti teveliai, kad ji butu pildoma, tad napamirsksite ipareigoti ju mirksiukas.gif
Atsakyti
Man dabar taip mintis sukirbėjo-o labai reikia stipriai derinti nuotakos puokštę prie gėlių plaukuose? smile.gif
Nes aš žadu į šukuoseną pinti gėles. Kad puokštė reikalinga balta ar bent panašaus atspalvio aš saviškiui jau sakiau (man ją kaip staigmeną išrinks vyras) Bet tarkim,jei plaukuose pvz.orchidėjos,o puokštė rožių........ar nieko tokio?
Bandžiau įsivaizduoti kaip atrodytų,bet nelabai laki pas mane vaizduotė smile.gif
Atsakyti