Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

sveikos mergaites, o as dar savo puokstes neissirinkau tongue.gif smile.gif turiu i wordini varianta susidejus apie 20 puoksciu, bet vis neissirenku, o ir dar pagal kaian reikes ziureti, nes biudzetas tikrai ribotas smile.gif Sakykit mielosios, gal galit brukstelt kokios mazdaug kainos svyruoja? (as suprantu, kad gali ir kelis tukstancius kainuot, jei bus specialiai gabenamos is kitos salies lotuliukas.gif ), bet vistiek idomu, kiek Jums mazdaug viskas asteis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bembis1 @ 2010 06 22, 16:33)
sveikos mergaites, o as dar savo puokstes neissirinkau tongue.gif smile.gif turiu i wordini varianta susidejus apie 20 puoksciu, bet vis neissirenku, o ir dar pagal kaian reikes ziureti, nes biudzetas tikrai ribotas smile.gif Sakykit mielosios, gal galit brukstelt kokios mazdaug kainos svyruoja? (as suprantu, kad gali ir kelis tukstancius kainuot, jei bus specialiai gabenamos is kitos salies  lotuliukas.gif ), bet vistiek idomu, kiek Jums mazdaug viskas asteis wink.gif

Pernai metais mano orchideju puokstele kainavo 110lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 06 21, 20:06)
Visoms savo nutakoms sakau, kad skaičiai baltų gėlių nėra, vienintelės skaičiausiai baltos tai yra ramunines chrizantemos ir gvazdikai  4u.gif Visos kitos turi tam tikrą atspalvį, o rožės ypatingai - arba į šampaną arba į žalsvą, taip, kad prie suknytės manau tikrai puikiai derės   mirksiukas.gif


Reiks varyti i koki konarskio turgeli ir pasiziureti smile.gif ir as tikiuosi, kad uz puokste nereiks moketi 100 Lt, nes man tai yra tam tikras svaistymasis pinigais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujokas998: 22 birželio 2010 - 19:29
na va, as ir noreciau kakzaip iki 100 lt tilpti....kazkaip daugaiu man gaila smile.gif aisku, jei pinigais lytu, tai uz grozi ir kokybe negaila butu smile.gif p.s. ar as tokia viena ar ir kitos pasidare tikromis SKRUDZEMIS besiruosiant vestuvems? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bembis1 @ 2010 06 23, 15:01)
na va, as ir noreciau kakzaip iki 100 lt tilpti....kazkaip daugaiu man gaila smile.gif aisku, jei pinigais lytu, tai uz grozi ir kokybe negaila butu smile.gif p.s. ar as tokia viena ar ir kitos pasidare tikromis SKRUDZEMIS besiruosiant vestuvems? biggrin.gif

oj as kaip tik atvirksciai, man negaila, kad tik viskas butu grazu, kokybiska wink.gif netaupysiu nei gelytem, svente viena karta, o laiko taupyti po to turesiu y valias lotuliukas.gif sia diena leidziam sau su vyru viska wink.gif nors aisku ir priklauso kiek esat susitare skirti vestuvems, mes susitarem tilpti i 40tukst.. o visur gi galimybes skirtingos.. jei netureciau pinigu tikrai stengciausi viska skaiciuoti ir minimaliai apsisukti drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as galvoju apie tokia puokste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bembis1 @ 2010 06 23, 13:01)
na va, as ir noreciau kakzaip iki 100 lt tilpti....kazkaip daugaiu man gaila smile.gif aisku, jei pinigais lytu, tai uz grozi ir kokybe negaila butu smile.gif p.s. ar as tokia viena ar ir kitos pasidare tikromis SKRUDZEMIS besiruosiant vestuvems? biggrin.gif


nu jauciu mes panasios biggrin.gif as jaunosios puosktei skyriau 60lt, jaunikiui 15 smile.gif bet paskui uzsimaniau taures pasipuosti ir dar prireikes mazos puoksteles liudininkei... tai jau urbut virsinsiu 100 bet tikiuosi nesmarkiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bembis1 @ 2010 06 23, 12:01)
na va, as ir noreciau kakzaip iki 100 lt tilpti....kazkaip daugaiu man gaila smile.gif aisku, jei pinigais lytu, tai uz grozi ir kokybe negaila butu smile.gif p.s. ar as tokia viena ar ir kitos pasidare tikromis SKRUDZEMIS besiruosiant vestuvems? biggrin.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites, taigi svente tik kartaaa!!! ... blush2.gif paskui gailesites ir sakysit, o galejau geriau nepagaileti tam ar anam... unsure.gif
cia mano nuomone nepykit.. 4u.gif 4u.gif p.s. taupyti reikia einant y maxima..
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 06 23, 21:36)
Mergaites, taigi svente tik kartaaa!!! ... blush2.gif  paskui gailesites ir sakysit, o galejau geriau nepagaileti tam ar anam... unsure.gif
cia mano nuomone nepykit.. 4u.gif  4u.gif  p.s.  taupyti reikia einant y maxima..

drinks_cheers.gif mes pasitaupem, na galimybes buvo gan ribotos,bet pasistengus galima buvo sau leisti ir didesnes islaidas blush2.gif ir dabar vis pagrauzia kirminas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 06 23, 20:36)
Mergaites, taigi svente tik kartaaa!!! ... blush2.gif  paskui gailesites ir sakysit, o galejau geriau nepagaileti tam ar anam... unsure.gif
cia mano nuomone nepykit.. 4u.gif  4u.gif  p.s.  taupyti reikia einant y maxima..

Nėra ko pykti, padiskutuoti smagu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Asmeniškai aš, perdaug netaupau. Bet kai kur tikrai nematau prasmės švaistyti pinigus schmoll.gif Pavyzdžiui mes tuokiamės pilyje, kuri mums tikrai nemažai atsiėjo ir galėjom pigiau prasisukti, bet šiuo atveju nesinorėjo taupyti wub.gif O kai kuriems dalykams išleidinėti pinigus man atrodo tiesiog kvaila doh.gif Tarkim svečių knyga - jos tikrai ne pačios pigiausios, o ar kada tą knygą gyvenime išsitrauksi ir skaitysi tuos linkėjimus? Juk ir svečiai juos rašo dažniausiai nuo lapelio nurašydami, tai koks čia nuoširdumas doh.gif

poster_offtopic.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaile* @ 2010 06 24, 11:27)
Nėra ko pykti, padiskutuoti smagu mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif
Asmeniškai aš, perdaug netaupau. Bet kai kur tikrai nematau prasmės švaistyti pinigus schmoll.gif Pavyzdžiui mes tuokiamės pilyje, kuri mums tikrai nemažai atsiėjo ir galėjom pigiau prasisukti, bet šiuo atveju nesinorėjo taupyti wub.gif O kai kuriems dalykams išleidinėti pinigus man atrodo tiesiog kvaila doh.gif Tarkim svečių knyga - jos tikrai ne pačios pigiausios, o ar kada tą knygą gyvenime išsitrauksi ir skaitysi tuos linkėjimus? Juk ir svečiai juos rašo dažniausiai nuo lapelio nurašydami, tai koks čia nuoširdumas doh.gif

poster_offtopic.gif  4u.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif teisingai pasakyta, as net apie tokius dalykus net negalvoju, sveciu knyga man tai tikrai nereikalinga , uzteks paziureti video kad artimiausi zmones su tavim buvo smile.gif ...o linkejimai... hm...
tai isvada vistiek tokia kad kur reikia pinigu negailet, o ant tokiu dalyku net nesvaistyti smile.gif
Atsakyti