Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

4u.gif Tęskime diskusijas apie gėles Nuostabiai Dienai 4u.gif

Dalinkimės idėjomis, pavyzdžiais wub.gif

Ypač laukiamos Nuotakos su savo nepakartojamomis puokštėmis - pasirodykite savo svajonės išsipildymus 4u.gif

Sena tema : http://www.supermama...?...585568&st=0

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 06 birželio 2010 - 22:07
user posted image

Cia gvazdikai, ane?
Atsakyti
Aga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 06 birželio 2010 - 22:24
Labai graziai man jie ax.gif Jei negausiu bijunu,bus mano pasirinkimas Nr2 smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kontraversija1: 06 birželio 2010 - 22:29
Na as savo puokstei apie vedrynus galvoju, jeigu negausiu bijunu - pries paskutinese foto jie smile.gif Kreminiai wub.gif

O ant stalu noriu "puriu" puoksciu g.gif Frezijos atkrenta, ne sper brangiai gausis, del hortenziju abejoju, ar nenuvys unsure.gif

Ka patartumete "gausiai ir pigiai" - pamerkti 3 pundulelius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kontraversija1 @ 2010 06 06, 21:24)
Labai graziai man jie ax.gif Jei negausiu bijunu,bus mano pasirinkimas Nr2 smile.gif

user posted image


grazi si labai wub.gif
Atsakyti
Na jei pamerkimui tai frezijų nereikia tiek daug kiek nurodžiau, aš supratau, kad apie puokštę sau kalbate blush2.gif
Elementariam pamerkimui galite po pora šakų eustomų nuskainiojusi pamerkti ir dar kelis vėdrynus ar gvazdikus, kad ir kelias splavingas gerberas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš čia naujokė, bandysiu įsiliet į jūsų būrį 4u.gif
Savo puokštę planuoju daryti iš ramunių, tik bijau, kad jos gali labai greitai apvysti. Gal kuri esat su jom susidūrusi ir žinot ar mano baimė pagrįsta? Galvoju jei kotus suvyniosiu į kokį drėgną audinį, gal išsilaikys?
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 06 07, 11:05)
Na jei pamerkimui tai frezijų nereikia tiek daug kiek nurodžiau, aš supratau, kad apie puokštę sau kalbate  blush2.gif
Elementariam pamerkimui galite po pora šakų eustomų nuskainiojusi pamerkti ir dar kelis vėdrynus ar gvazdikus, kad ir kelias splavingas gerberas  4u.gif


mmmune* patarkit ar prie ivory spalvos suknelės tiks baltų frezijų puokštė?Nuometas taip pat ivory spalvos. Labai svajoju apie frezijas, bet nesu tikra ar jos tiks ir ar dar jų bus rugpjūčio viduryje?
Atsakyti
QUOTE(meduza21 @ 2010 06 07, 11:36)
mmmune* patarkit ar prie ivory spalvos suknelės tiks baltų frezijų puokštė?Nuometas taip pat ivory spalvos. Labai svajoju apie frezijas, bet nesu tikra ar jos tiks ir ar dar jų bus rugpjūčio viduryje?



mane floristė tikino, kad tokiu laiku frezijų bus.
o dėl tikimo.. na baltas nuometas ir baltos gėlės pabrėš suknios spalvą.. Tik nežinau ar geruoju, ar bloguoju (ar neatrodys per pilka)?
Atsakyti
user posted image
šita daili bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 06 07, 14:22)
user posted image
šita daili bigsmile.gif


pritariu thumbup.gif nuostabi wub.gif
Atsakyti