Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

Na mamos jums gerai, kad pavyksta vaikiuka uzmigdyti lovytej ir ne ant ranku, man tai cia stebuklas butu blink.gif Manoji uzmiega tik nesiojama ant ranku, kartais tenka kankintis iki poros val, nes vis pabunda padeta i lovyte sad.gif Diena irgi nesiojam, kad uzmigtu. Bet ka darysi, dziaugiuosi, kad bent isvis pavyksta uzmigdyti, nes siaip mazai miega. O jei kur nors mieste pvz tenka po parduotuve vaiksciot ir maze nori miego,bet ner galimybiu pasupt ant ranku, tai prasideda didziausi klyksmai - veidukas visas slapias nuo asaru, visa raudona...Tai geriau jau, manau, nesiosiu ant ranku nei tokius klyksmu priepuolius matysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Vakarais mes ir ant ranku supames ir ka tik neprigalvojam, vistiek pora valandu tenka pakenteti, pasokineti. Verkia, klykia, akis trina bet uzmygt jam nepavyksta.
Vakar taip reke kad issigandau, jau norejau greitaja kviest. O paskui , po valandos per pora sekundziu ir nuluzo.
Kas jam buvo uzeje? siaip rekia, bet kad taip!!!!! sad.gif
O diena uzmiegam ilipus i kombinezona ir smykst i balkona!
Atsakyti
bandziau pradeti migdyma lovyteje, taciau vaikas prabliove puse valandos ir net nepanasu buvo, kad tai liausis. doh.gif nebeiskenciau ir paemiau ant ranku, tai per pora minuciu uzmigo. taciau mes vistiek padareme pazanga: dabar migdinant ant ranku jau nebenesioju, tiktai sededama truputi paciuciuoju.
taip vargstam dienomis, o vakare sekasi geriau, daznai uzmiega vienas savo lovyteje!!! clap.gif
o migdyti balkone tikrai geras dalykas. mano mazius jau labai sunkus, o dar gyvename aukstai, tai nusinesti vaika su vezimu i lauka jau nebepajegiu, tu=odel vietoj lauko mums labai gerai tinka ir balkonas. vezimelyje ir gryname ore vaikas gerai ir greitai uzmiega-taigi nereikia ciuciuoti clap_1.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, ir as noriu su jumis pasitarti g.gif Mano kleckiukui jau tuoj 9 men. kazkada buvau pripratinus pats lovytej uzmigdavo, atsikeldavo pora kartu nakti valgyt ir vel miega unsure.gif Bet nezinau kada ir praziopsojau ( atrodo viskas ivyko akimirksniu) o maniskis dabar uzmiega tik ant ranku, tiesa gan greitai, bet uzvis blogiausia, kad nakti miega musu lovoj, kokius 10 kartu nubunda, ir reikia mamos papuko, is tu 10 kartu valgo kokius 2, soskes nuo gimimo neikisi.. o jei tik uzmiega guldant i lovyte tuoj nubunda... baigia stogas nuvaziuot ir taip jau kokie 3 men.. Butu mazesnis tai pripratinciau kaip anksciau.. guli pazirzalioja tai su zaisliuku minkstu pasimala, tai su marliuku ir uzmiega, o dabar atsistoja lovytej ir klykia, kaip skerdziamas.. huh.gif unsure.gif blink.gif negaliu sau atleist, kad taip apsizioplinau ! mad.gif
Bet gal mamytes galit ka patart ar kokia literatura nurodyt... kol dar nereik i darba .. turiu sustatyt viska i vietas unsure.gif

Atsakyti
As savaja visada siaip ne taip uzmigdydavau lovyteje. O dabar ji sukasi is visu jegu, nebenulaikau:) Tai pabandziau kelis kartus ant ranku prie tylios muzikos, uzmigo greit. Bet jai ne visada patinka ant ranku, kartais musitosi ir nenori, kad nesiociau. Tada pasiguldau i savo lova ir siaip ne taip "uzspaudziu". Mums uzmigimo problema labai didele. Nebezinau kaip uzmigdyti. Tie patarimai, kad palikti viena kambary, mums netinka. Ji atsistoja lovyteje ir stovi, po to zaidzia...Bandziau viena karta nemigdyt, tai uzkniso laukt, kol uzmigs. 00:30h paemiau ant ranku ir prievarta uzmigdziau. Diena uzmiega be problemu. Mes irgi miegame balkone nuo pat gimimo. Man irgi uz 4 men. i darba, irgi jau baisu darosi, kaip cia bus. Nes keliasi nakti 8 kartus. Bet sakau, gal dar keisis. Vis laukiu stebuklo rolleyes.gif
Atsakyti
as migdau savo lovoje, zaidzia kol nusibosta ir tada sminga laugh.gif
Atsakyti
ir mum si tema aktuali.
as tai negaleciau pasakyti, kad kaip nors pripratinom ar atpratinom - kol kas viskas eina "svoim chodom":
kol visai maziuke buvo, uzmigdavo prie papo;
po to buvo periodas auksinis - padedi i lovyte ir uzmiega;
dabar gi nakciai uzmiega pati lovyteje, dar lauke kartais uzmiega vezime, bet namie diena uzmiega tik pas mane - nereikia kaip nors ypatingai supti ar nesioti - kai jau nori miego, paimu ant ranku arba pasiguldau ant krutines ir per pora minuciu miega, tada paguldau i josios lovyte. bet daugiau niekas apart mane negali jos uzmigdyti - nei tevas, nei tuo labiau aukle - zviegia kaip skerdziama. siaip tai kol kas man jokiu problemu - paimu ir uzmigdau. bet tai reiskia, kad niekur ilgesniam laikui iseiti taip ir negalesiu.
kaip manot, ar cia dar yra sansu, kad situacija pasikeis savaime?
Atsakyti
Maniškiui už savaitės 10mėn., jis sveria 10kg., o aš migdau ant rankų, nes atpratinti niekaip negalim, verkia taip tarsi kas pjautų ir taip trina akytes, kad gali išsidraskyti sad.gif Bet aš pasiryžus supti kiek reikės ir kol supras, kad ir pats gali užmigti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes, maniskiui kleckiukui beveik trys su puse menesiuko. Miega tik savo lovytej. Kai buvo iki 1 menesio amziaus, buvo su miegeliu sunku,- nezinai ar verkia, nes nenori lovytej buti, ar delto, kad pilveli skauda sad.gif Meginau viska, ir savo lovoje guldyt salia, ir kruti duot kol uzmigs......... dry.gif Finale buvau pavargusi, susierzinusi, nugrauztais speniais, kol pagaliau atradau pirmaji miegelio link buda, gal nelabai populiaru, bet vis gi iseiti- ciulptuka 2.gif. Ji maniskis ciulpia tik pries uzmiegant, kad nusiramintu ir greiciau uzmigtu rolleyes.gif Kai siek tiek paaugo, vel pradejo lovytes nemyleti, nors tu ka. Ir atradau as gera metoda- 2-3 men isigijau ortopedini kamuoli, pradejau manksteles daryti, eilerastukus sakyti ir visaip kaip uzimineti po 0.5-1 val po maitinimo. thumbup.gif Ir taip po kiekvieno maitinimo--pasikeiciam pampersa ir pirmyn clap.gif Vaikui visa tai gaunasi kaip ritualas, o ir pats nuo tokio aktyvaus uziminejimo pavargsta, todel greiciau ir miegelis ateina thumbup.gif Tiesa, tik paguldzius i lovyte pries uzmiegant dar ijungiu kabanti zaisla su lyriska muzikele,- vaikas tik pradeda ziovauti, akytes trinti ir ziuri, kad jau nuluzo laugh.gif
Atsakyti
Maniskis nuo 3 men. niekaip negaledavo uzmigti lovyteje. Tai su vyru ir pradejome supuoti vaika ant ranku huh.gif Galvojome, kad dar mazai juda, mazai nuvargsta, tai ir uzmigti jam sunku. Supdavome su vyru koki pusvalandi. Bet kai jam sukako 5 men. ir svoris jau pasieke 10 kg. ohmy.gif pasakiau: UZTEKS. Pasiguldydavau leliu salia ir ramindavau, dainuodavau lopsines, bet jokiu budu ant ranku neimdavau. Pirmaji karta praverke 20 min ir uzmigo. Toliau sis tarpas trumpejo, kol pagaliau ramiai uzmigdavo salia rolleyes.gif tiesa, isikandes papa.

Dabar jam jau 9 men. ir vel pradeda zirsti, vel jam sunku uzmigti. Gal sakau jau dabar per daug nuvargsta ir per daug ispudziu patiria, kad negali atsipalaiduoti? doh.gif Pora kartu bandziau supuoti, tai viena karta supyko, o kita - wink.gif uzmigo. Na supti vel pries kiekviena miega as jo neplanuoju. Bet turbut reikes keisti migdymo taktika. Pastebejau, kad jei ramiai papasakoji kokia pasaka (tegul kalusytojas ir nelabai idemiai klausosi), tai atsipalaiduoja ir apsiramina greiciau. O paskui pasiguldau prie krutines ir pakrapstau ausi. Tai akys tik klapt clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giliuke: 22 lapkričio 2004 - 17:25
QUOTE (aiwa @ 2004 11 22, 15:39)
kol pagaliau atradau pirmaji miegelio link buda, gal nelabai populiaru, bet vis gi iseiti- ciulptuka 2.gif. Ji maniskis ciulpia tik pries uzmiegant, kad nusiramintu ir greiciau uzmigtu rolleyes.gif Kai siek tiek paaugo, vel pradejo lovytes nemyleti, nors tu ka. Ir atradau as gera metoda- 2-3 men isigijau ortopedini kamuoli, pradejau manksteles daryti, eilerastukus sakyti ir visaip kaip uzimineti po 0.5-1 val po maitinimo. thumbup.gif Ir taip po kiekvieno maitinimo--pasikeiciam pampersa ir pirmyn clap.gif

Maniskiui irgi ciulptukas isganymas. Kai tik pradeda niurzgeti beguldant i lovele, as tuoj ciulptuka i burnyte ir ramu. Pakramto pakramto, po kuriu laiko ispjauna ir niurzga. Mes ta soske atgal ir vel ramu. Ir taip po keliu kartu ispjauna ir nebeniurga, o uzmiega. Toks zaidimas gali uztrukti kelias minutes arba net visa valanda blink.gif

Mes irgi turim ta dideli kamuoli ir mankstintis norim, bet kad pratimuku nezinau. Ar galetum man mestelti keleta aprasymu ar koki internetini puslapi?

O mamoms, kuriu vaikai labai jau rankinukai, patarciau supama kede isigyti - taip ir vaika pasupsit, ir nugara patausosit biggrin.gif
Atsakyti
rolleyes.gif Sveikos mamytes! Pasirodo, kad tokiu, kuriu vaikai sunkiai uzmiega daug. As tai irgi baigiu isdurnrti, kai tik ateina miegojimo laikas. Ir suou, ir glostau, ir paguldyta svelniai supuoju, bet rezultatas nekoks. Ji kankinasi, bet ir man stogas vaziuoja. Geriausiai uzmiega lauke, iseinu, pradeda vezimas vaziuoti ir po kokiu 10-15 min. sminga dviem valandom. Tai i lauka einu kaip i svente, tada galiu ramiai apie ka nors pagalvoti. Namie uzmigdyta miega mazai, ilgiau migdau nei miega. O ciulptuko visai nenori, o jei kartais ir paiim, tai kaip koki zaisla volioja tarp lupu. Tai tokios tokeles su leliuku miegeliu. Tiesa, nakti irgi keliasi, vakare luzta anksti apie puse devyniu, tai ryte nuo penkiu, o kartais ir anksciau jau pradedam dienele. Po to uzmiega su vargais apie devinta- desimta. Va, kaip buna! sad.gif
Atsakyti