Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

Čia užlkydus net ramiau pasidarė, nes jau buvau bepradedenti galvoti, kad maniškė čia tik mane su savo nemigom dienomis kankina sad.gif

Mums dar tik trys savaitėlės, bet mūsų mergiotė labai guvi ir dieną miegoti jai visai nepatinka smile.gif Nors dėl naktelių tai neturiu ko skūstis. Kažko tokio specialaus tikrai dar nesiėmėm, vis dar tikiuosi, kad išauksim unsure.gif g.gif bet paskaičius jūsų atsakymus panašu, kad gali tekti ir ilgiau pasikankinti. Tas nemiegas dar būtų visai dzin, bet nemiegas + nuolatinis koncertas doh.gif ...
Nors lauke tai miegame fantastiškai, kad ir 3 ar 4 val. Arba jeigu kur nors išvažiuojame, tada 2.gif irgi būna geras, netgi kavinėj (tiesiog nuvažiuojam su vyru kavos atsigerti) jai geriau nei namie huh.gif
Atsakyti
QUOTE (kuodyte @ 2004 08 25, 16:40)
Sveiki neramių vaikučių tėveliai wink.gif Mano sūnus irgi dienom beveik nemiega, sakau beveik, kadangi nemiega tik namuose. Lauke ar automobilyje galėtų išmiegoti visą dieną pabusdamas tik pavalgyti, o namuose snūsteli keletą kartų po pusvalandį. Tai tapau keliaujanti mama, vežuosi visur, kartais net valgau kavinukėse (ypač lauko), kad tik lelius galėtų pamiegoti. Naktį miega gerai, bet dažnai keliamės valgyti, kas 2-3 valandas. Buvo labai sunku doh.gif , bet pripratom rolleyes.gif Va ir dabar sėdžiu pas vyrą biure prie kompo, o lelius ant kelių miegodamas valgo tongue.gif Mums dar tik du mėnesiai, tad padėtis dar turėtų pagerėti smile.gif Laikykimės thumbup.gif

Nors mums tik trys savaitės, bet situacija analogiška. Kaip mano mam vakar pasakė: "o ko tu tikiesi, Mila visa į tave - visur gerai tik ne namie". unsure.gif g.gif Na kažkiek tiesos tame yra smile.gif būdama nėščia mokiausi ir dirbau iki paskutinės minnutės. Įdomu ar tai iš tiesų turi įtakos? g.gif
Atsakyti
Labai gerai žinoma problema biggrin.gif . Mano vyresnioji iki 3m. nemiegojonei dieną nei naktį, tik tiekkad dieną bent jau neverkdavo, o naktį klyksmai blink.gif . Skaičiuodavau, kad mėnesio per parą miegodavo apie 8-10 val (čia su 15min- pusvalandiniais pasnaudimais prie mamos papuko rolleyes.gif ), o nuo metų (ir dabar)- apie 6-7 val per parą.Vaikščiojau ir pas neurologus, bet padėt nelabai kas padėjo. Melias padėdavo tada, kai iš anksto numatydavau kokias jaudinančias situacijas, bet jis ne labai mažiems kūdikiams. Mergaitėužaugo labai jautri irlabai aktyvi.
Antroji irgi dieną nemiega (lauke porą val ir kelis kartus max po 15-20 min), bet naktį išmiegakokias 10 val (porą kartų valgo). Man tai kaip didžiausia laimė palyginus su pirmąja ir nekreipiu dėmesio biggrin.gif
Atsakyti
Maniškei kai buvo 2-4 mėnesiukai, išmiegodavo beveik visą naktį. wub.gif Nuo 6 mėnesių atsibundam bent 4 kartus. Nežinau kas pasidarė, bet baigiu nuo proto nušokt. sad.gif Nepadeda nei vandenukas, nei mišinukas, nei arbatėlės. Atrodo sugalvojo pabut zirzaliuku. Tik įdomu iki kada g.gif
Atsakyti
Maniskiui jau 1,3 metu ir jis iki siol neismiega visa nakti. Keliasi po du tris kartus. Tai jis pas mus i lova nori, tai jam gert reikia, tai ne taip kazkaip atsigule.
As pati jau pamirsau ka reiskia normaliai pamiegoti. Pripratau jau taip. Pasidariau kaip laikrodis. Nakti buna pabundu anksciau nei mano mazius ir laukiu, kada jis ko uzsimanys biggrin.gif
Atsakyti
Tai va mamytes ir sakau vis vien tie vaikuciai atsibunda nakti "kazko": sapnuoja arba dar is nuo to kiokia dienele buvo pries tai, gal pervargsta, o gal tiesiog reikia isgyventi vaikui ir mamai tokia patirti -neramias naktis.

Glauskite prie savo sirdutes maziukus, jie girdedami jusu sirdeles duziukus nurims heart.gif heart.gif heart.gif
kaip kam tai gali tapti dar vienu sprendimu wink.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!

Perskaiciau jusu aprasymus apie vaiku nemiegojima ir nusprendziau parasyti ir savo istorija su mano nemiegale dukryte. Su ja isvargau ilgus 3.5 metu. Nemiegodavo mazoji ne tik dienomis ,bet ir naktimis. Kai parsiveziau ja is ligonines, tai niekaip negalejau patiketi , kad taip atsitiks man. Dukryte nusnusdavo trumpas akimirkas ir visu laisvu likusiu laiku klykdavo arba nezinau ka veikdavo , bet nemiegodavo. Kreipemes ir pas neurologus, darem visakias mankstas, gerem visoooookius sirupelius , miksturas, maudem valerijonu voniose, nuo kuriu su vyru miegodavom kaip lapai, o vaikas- ne. sad.gif Nuo pat gimimo ji miega apie 8-9val. Padrem gausybe visokiu tyrimu, kurie buvo kaip sake medikai -tik geri. Turejom nuostabia apylinkes gydytoja seskines poliklinikoje, ji vis paguosdavo- sake, gal iki 3 men. tas nemiegojimas praeis, veliau jau gal iki metu. bet vaikas vis nemiegojo. O nuo 9 men. prasidejo visiskas kosmaras- pamiegojusi po 10-15 min. mazoji klykdavo kaip gaisrines sirena. Atvykusi mama pabande suskaiciuoti , kiek kartu as per nakti keliuosi prie vaiko, tai sake ties 17 skaiciumi pamate skaiciavima ir uzmigo. Neliko nieko kito, kaip pasamdyti aukle ir iseiti i darba. Jau pradejus dirbti , paskutini karta dar pabandziau kreiptis i vaiko raidos centra Zveryne, buvau girdejusi apie jo daromus stebuklus. Ten pakliuvom i dienos stacionara, kur mus stebejo dienomis, filmavo vaiko elgesi valgant, zaidziant, ten veike ir darzelis, atrodo kazkas panasaus i Montesori. Gavau as ten is psichologu nemazai naudingu patarimu, kaip buti mama, bet jie vis konstatuodavo- kai issimiegosi nors 2 savaites, ateik, dar pakalbesim. O kaip gali issimiegoti? Su vyru budedavom pakaitom, po puse nakties, nes gyvenom 1 kambario bute ir taip jau stogas buvo gerokai pavaziaves. Taciau po 2 savaiciu i namus atvyko laiskas su raidos centro isvadomis- vaiko elgesys NORMALUS, kad nemiega ,cia jo beda, o mama pati nezino ko nori... g.gif Buvau sokiruota. Beje toks nemiego maratonas tesesi dar ilgai, bet as daugiau nebesikreipiau i nieka, nes maciau ,kad tai neduoda jokiu rezultatu. Ir kai dukrai buvo jau gerokai virs 3 metu - palaipsniui tie nemiegojimai baigesi. Net pati to nepajutau, tik atkreipiau demesi , kad nakti keliuosi vis maziau. Beje, mano dukrai jau 6 metai, ji nepaprastai emocionali, gyva, judri, o man apie jos nemiegojimus tik kartais primena mano sirdies ritmo sutrikimai.
Pries 9 dienas susilaukiau dar vienos dukrytes. Ir iki siol negaliu patiketi ,kad ji miega ir diena, ir nakti, ir neklykia.
Ir jums mamytes linkiu stiprybes, kantrybes ir svarbiausiai zinokit- KADA NORS visa tai baigsis. clap.gif
Atsakyti
Pas mus su miegu irgi buvo pronblemos, o dabar lygtai jau sprendžiasi. Kol buvo naujagimis - gerai miegojo. Vėliau pradėjo nemiegoti dieną, tik po kokia 15-20 minučių nusnaudžia ir baigta. O ir naktimis naktinėjo, po 2 valandas reikėjo nešioti. Bet ramus, nerėkė. Tiesiog nemiegojo. Bet aš atradau būdą: dieną einu į lauką. Nesvarbu koks oras, aprengiu ir einu stumdydama vežimą. Kiek nueinu kilų, nžn, bet grynas oras labai padeda. Miega tik lauke, o namie kaip ir anksčiau nelabai. Jei jau labai lyja, tai užmigdau balkone. Bet balkone miega trumpiau. Tai ir jūs būtinai eikite į lauką ir tik su vežimu, ne su nešiokle.
Atsakyti
Net palengvėjo perskaičius Spyglio istoriją, atrodo savo skaityčiau, tik su vyresnėle mane Vaiko raidos centre tiesiog toli pasiuntė, pasijutau kvaila ir išsigalvojanti problemas. Tačiau vis dėlto tie nemiegojimai nesibaigė taip nekaltai- nuo 3,5 m. ji pradėjo mikčioti ir mikčioja iki šiol, na ir miega net ir dabar tik apie 6-7 val/ parą (dabar jai 8 metai).
O mažylė irgi nemiegalė, bet bent nerėkia rolleyes.gif
Atsakyti
na, ir mano mažylė nelabai noriai miega dieną, o jei dar naktį klykia... tai mano draugė savo mergytei pradėjo duoti hipp pankolio arbatos, kartą neapsikentėm su vyru ir aš savajai (1mėn) daviau, nei pilvuko tiek nebeskauda, ir vaikas normaliai pradėjo miegoti smile.gif
Atsakyti
Vat kaip gerai, kad atsiverčiau šitą neramukų puslapėlį clap.gif Apsidžiaugiau, kad ne man vienai vaikelis toks neramus ir nemiega. Nors mums jau trys mėnesiai, bet kažkokio didelio pagerėjimo(kokio tikėjaus ir apie kokį kalbėjo draugai bei gydytojai) tikrai nesulaukiau... sad.gif Mano mažylė lygiai taip pat nuo pat pirmų dienų nemiega. Nebežinojau, ką ir bedaryti-ir tyrimus visokius padarėm, ir pas daktarus ėjom.O jie tik pasižiūri į mažylę, nusišypso, ir tepasako, kad gal jūs visai apie kitą vaiką pasakojat(mat, mažajai pas daktarytę labai jau patikdavo,ji šypsodavos, guguodavo). Nemiegojo ji man ir naktį.Tai dieną, kaip ir kregždutė, tempdavaus aš ją į lauką.Pati be sveikatos, svoris pradėjo kristi savaitėm,nes net pavalgyt neduodavo-tik padėk ir klykia- vaikščiodavau su ja vos nemiegodama. Mama vis rėkdavo ant manęs, ko tu tam vaikui uždavei, vešk ją pas gydytojus.Po to ji man pradėjo ūžti, kad mano mažoji "nužiūrėta" blogos akies,tipo reikia pas bobutes vežti, kad atkalbėtų.Susipykau taip su mama ir susitaikiau su ta mintim, kad mažylė nemiega. Pradėjau duot Hippo pankolių, raminančios arbatėlės, gal kiek ramesnė...Bet vis dar tikiuosi, kad išaugs...Taigi, laukiu tos dienos...KANTRYBĖS VISOMS.
Atsakyti
Aš irgi buvau susidūrusi su ta pačia problema wink.gif Ir žinot, kokią radau išeitį, pradėjau vynioti į didelį rankšluostį ohmy.gif gal kam nors tai atrodo žiauru, bet minutę kitą spurda, bliauna, o paskui miega 1-3 valandas thumbup.gif Beje dabar jau yprato, tai net nesipriešina vyniojama iš kart pradeda knapsėti biggrin.gif
Atsakyti