Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

sveiki,
musu 8men sunus niekaip nesugeba ismiegoti visa nakti. prabunda 3 kartus ir uzmiega tik pamaitinus (nera piktas, tiesiog zaidzia ir nemiega, o ilgiau pazaides pradeda reikalauti demesio). diena miega 3 kartus po 1 val, nakti miega apie 10val, taigi sumoje apie 13val.
ar reiketu bandyti kazkaip atpratinti nuo naktinio maitinimo, ar laukti kol isaugs savaime? nelabai tiketina, kad vaikas neprivalgo - diena be motinos pieno gauna 3 kartus kose (darzoviu, kruopu, vaisiu).
is anksto dekoju uz atsakymus.
Atsakyti
Džiaukis kad prabunda tik tris kartus, aš vieną naktį pabandžiau suskaičiuoti, tai pamečiau skaičių laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Manau dažnai maitinami krūtimi vaikučiai keliasi naktį ir nieko čia nepadarysi.KAi baigsi maitint, tada ir pripras visą naktį miegot.
Čia mano nuomonė rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
Maniskiui dabar 9 menesiai, jis kazkur nuo astuoniu menesiu irgi eme prasciau miegoti, vartosi per miegus, mykia, prabudineja, nors iki astuoniu menesiu miegodavo zymiai geriau. Kadangi valgo mano piena tik nakti, tai duodu patraukt, ir uzmiega. Vakar buvome pas neurologe, ji sako, kad tai del dienos ispudziu, matyt nuvargsta ir nakti per miegus viska "suvirskina", o kadangi yra maitinamas, tai jam dar ir iprotis karts nuo karto "patraukti". Taip pat ir "Mamos zurnale" neseniai rae, kad kudikio miegas nuo 6-7 menesio vel darosi neramesnis del ispudziu gausos ir emocinio tobulejimo. Taip kad... As ipratau miegoti "budinciu rezimu" nuo vyresniojo sunaus gimimo, taigi bus jau penkeri metai, ir nieko. Nezinau tik kaip bus, kai teks grizti i darba ir generuoti kurybiskas mintis...
Atsakyti
O aš jau 7,5mėnesio nežinau kas yra miegot visą naktį neatsikėlus.Iki 4 mėnesių sunus miegojo savo lovytėj,po to pasiėmiau pas save į lovą.Žinau,kad darau negerai,bet ir aš noriu pamiegoti.Mažius pavalgo ir toliau miega.Šiai dienai jo prabudimai vis dažnesni,pats nežino ko nori ar krūties,ar soskės.Kažkas baisaus keliuos apie 5 kartus.ryte būnu pykta,bet kai mažius nusišypso tai ir pyktis praeina.Dabar jam dygsta dantukai tai laukia dar vargo naktų.tiukiuos kada nors pamiegosiu visą naktį(pavyzdžiui kai pradės eiti į mokyklą biggrin.gif )
Atsakyti
O savo maziu jau menesis kaip nebemaitinu nakti krutimi, o tik duodu vandenuko. Nuo tos dienos eme miegoti kieciau ir prabunda TIK 1 ar du kartus. thumbup.gif
Sunelis eina miegoti 21 val. tai pries miega duodu kruti, tada prabunda 3 val. nakties -duodu vandenuko ir iskart vel uzmiega, tada prabunda 5-6val. ryto ir vel kruti, o visa diena valgo koses ir misinuka. Na tikiuosi, kai baigsiu maitinti ir vakare duosiu misinuka, tai miegos visa nakti be prabudimu g.gif
Atsakyti
Man su pirmąja buvo tokios pat problemos, tai kiek padėjo tkios priemonės: prieš einant miegoti duodavau valgyti kruopų košės (kad būtų sočiau) ir jei dar norėdavo- pienuko(savo), o naktį - tik vandenuko (jei negeria be cukraus- kokios arbatėlės, kurią kiekvieną dieną dėdavau vis mažiau saldumo). Per kokį mėn pripranta (sako kiti greičiau wink.gif )
Atsakyti
Taip, skaudzia tema palietet...
Nors maniskis kartais padaro man svente - keliasi tik 2 kartus per nakti mazdaug karta per savaite, leidzia mamai pamiegot...Visai kitom spalvom tada gyvenimas atrodo.

Kai sueis 6 menesiai, jau man reikes i darba, tai su teciu esam nusprende truputi sunu pakankint - tetis nakti kelsis (raso ir sako, kad reikia, jog mamos pieno kvapo neuzuostu) ir duos vandenuko.

Bet, kuo arciau tas 6 menuo, tuo labiau abejoju, ar galesiu ji kankint:)

Oi, kaip pavydziu toms mamoms, kurios beveik nepribunda zindydamos blink.gif
Gal cia iprast galima?
Atsakyti
Oi Mamytes,

Mano primagimui trys su puse...ir pasitaiko naktu, kai vaikas pabunda ir ateina pas mama, nori kazko arba bijo..renka save pasibudinti ir nuraminti....o pabusdavo valgyti iki 1metuku.
Mazasis 5men. sunus atsibunda irgi daznai, ne karta neskaiciavau, nes zinau, kad geriau palaipsniui atpratinti nuo naktinio valgymo ar gerimo, bet pabudimai vis viena islieka, tik ju priezastis kita...Aisku, kai pati maitini yra kitaip, nes su vaikuciu neatsiejamas saitas lieka..nei mamyte be vaiko, nai vaikelis be mamytes niekur...Tai nuostabios akimirkos smile.gif wub.gif
Atsakyti
Nepaguodet huh.gif
Nors ko cia noret, juk ir mes, suauge, atsibundame tai to, tai ano.
Pvz., kai laukiaus, uzsinoredavau valgyt kokia 5-6 ryto, atsikeldavau, pavalgydavau, vel uzsnausdavau:)

Man tas naktinis begiojimas buvo sokas, nebuvau visai psichologiskai pasiruosus nemiegot naktim:) Kazkaip draugu vaikai nakti miegodavo, na, gal kad tos mamos nemaitino krutim...

O tada kaip mamom dirbti??? Lapkriti jau eisiu i darba. Jei buciau zinojus, kad vaikuciai naktim valgo iki metu ar net dvieju, nebuciau naujo verslo pradejus NIEKADA. Buciau likus dirbt senam darbe ir auginus vaika bent jau iki metu ar pusantru...
Atsakyti
QUOTE (musmere @ 2004 08 25, 10:44)
Sveikos, mamytes!
Musu maziukui dar tik 1,5 men., o diena niekaip uzmigt negalim. Ir taip nuo antros gyvenimo savaites sad.gif
Neurologe sako - padidejes jautrumas pas vaikuti. O as bijau kad vaikui labai nesveika taip visa diena nemiegot. Gal kam taip buvo? Gal turite 'receptu' kaip nuramint toki jautruoli?
Jei uzmiega, tai tik kokiai 15 minuciu ar pusvalandziui. Ir tai per didziausias pastangas - supuojam, dainuojam, nesiojam... O jei nemigdau tai ir nemiega visai.

o mums jau 4 men. ir ta pati situacija nakti miega 10-12 val net nesikeldama o diena arba valgo arba rekia nemiega visai. Kur mes tik nejom vis taspats. musu mazoji net lauke nemiega iseini i lauka tai aplinkiniai sako kad as vaiku valgyt neduodu nors ji buna ka tik pavalgius. Taip ir varkstam per visa diena kol vakare apie 19-20 val nuluztam abi
Atsakyti
As suprantu jus,nemiegaliu mamytes unsure.gif
Mums taip nera,nes mes miegame ir diena po kelis pietu miegus,ir nakti visa iki ryto(mums sesi men.),bet zinau apie ta nemiego problema is keliu draugiu.Viena tai isvis kankinasi,nieko is zmogaus nebeliko sad.gif Jos mazylei jau 13 men,o ji nuo pirmu dienu jai nemiegojo nei diena nei nakti doh.gif Aisku kazkiek pamiega,bet kiek zinau tai nakti kas pusvalandi keliasi,o diena jei uzmigdo viena karta pietu tai pamiega irgi kokiu 30min blink.gif Irgi vede ne karta pas gydytoja,tai nieko nepasake,tipo isaugs.Bet nezinau,man atrodo,kad nelabai gerai cia yra.Na bet ka darysi?Gal tikrai isaugs ir viskas bus thumbup.gif Sekmes jums,mamytes,migdyti savo 2.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,

suneliui (beveik 3men.) irgi ta pati problemele, nemiegam diena beveik visai, na geriausiai pora kartu po 10min., nakti irgi nenorim, gal dar tie viduriukai neduoda ramybes. o dar ir valgyt visai nenorim, dar pries pora savaiciu suvalguydavo po 120, o dabar vos 80 ir labai neramiai (muistosi), galiausiai bevalgydamas verkt pradeda.
nezinom ka ir daryti, tikriausiai cia neurologas padetu ? o gal vertetu ir kitus tyrimus padaryti ?
pries tris savaites darytas slapimo ir kakio tyrimas geras. O vat hemoglobinas mazas (geriam gelezi), gal dar del mazo hemoglobino neramus toks ?
Atsakyti