Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

Maniškei jau 2 metukai, bet nuo pat pirmų dienų ji dienom nemiegodavo doh.gif smile.gif Džiaugiausi, kad naktim gerai miega wink.gif Buvom taip pat pas neurologus, bet taip ir užaugom su tokia problemėle. Dar dabar ji pietų vos išmiega 1 valandą, labai retai kada ilgiau.
Čia daugiau tėvams rūpestėlis, kad negali dieną ramiai susitvarkyti, paruošti pietus ar galų gale ramiai pasėdėti ir išgerti kavos.
Žymiai blogiau, kai ir naktim nemiega, vat tokių vaikučių mamytes tai labai užjaučiu sad.gif
O ko tik nedariau, kad geriau miegotų doh.gif Ir žolelių lašiukus naudojom, ir laikrodį šalia padėdavau (sako širdies plakimą primena), ir su ramia muzika, ir be jos bandžiau migdyti. Bet taip ir užaugom smile.gif
Atsakyti
galeciau patarti apsilankyti pas kinezeterapeuta, kur daro masazus, mankstas. bent jau mano maziui labai padejo, jam dabar 4men. kadangi jis gime 5 sav. anksciau, galvojau, kad yra jautresnis negu kiti, ir stengiausi kenteti, nes nemiegodavo dienom irgi, arba jeigu miegodavo tai pries tai reikedavo nesioti, supuoti ir pan, kad nors siek tiek numigtu.
drauge pasiule nueiti i vaiku korekcijos centra, ten ypatingai daug dirbama su pries laika gimusiais arba neisnesiotais kudikiais...... ir siaip aisku visus gydo, reikia tik siuntimo is savo gydytojo gauti. ir po keliu seansu mano mazius pradejo pats uzmigti loveleje, burbuliuodavo kazka panosej, paciulpdavo kumsti ir uzmigdavo. tai buvo fantastika!!!!!! aisku, buna visko, kartais reikia ir panesioti, ypatingai jeigu tarp 2 maitinimu neuzmiega, tai paskui buna sunku ir jam, ir man :-))))
Atsakyti
sveiki.rasau pirma karta.mano turteliui-6 savaites.irgi buna dienu "lyg tycia" kada,atrodo,diena miega tik po pusvalandi.jau kelinta diena taikausi nukirpti nagus,bet niekaip neprisitaikau.laukiu kol kietai imigs,o cia,ziurek, jau keliasi!antra diena jau duodu ciulptuka,maniau apsieisim be jo, bet, panasu, kad nepavyks. 2.gif
Atsakyti
Manishke irgi nemiegojo - prie papuko, pavalgiusi 15 minuchiu. Ir nakti dazhnai (ir ilgai) kelinejosi. Bet man net mintis neshove pas gydytojus del to begt! Aishku, pavargus buvau, bet kartu ir juokinga buvo - visiems pasakojau, kaip nianchinames valanda, kad vaikas pusvalandi pamiegotu wink.gif
Gal ir jautresnis vaikas - del ivairiu dalyku gali taip buti - na, bet ish to gi ishaugama. Svarbiausia, pachiai ishlikt ramiai ir nusiteikt, kad vaikelis kol kas tiek temiega.
Vienu momentu pediatras patare nebeleist uzhmigt prie papuko. Kaip pasake, taip ir dariau. Veliau pasake nebemigdyt ant ranku - velgi klausiau. Neuzhilgo pradejo uzhmiginet pati lovytej. Ish viso to supratau, kad svarbiausia sudaryt sau ir vaikui kazhkoki rezhima (aishku, ne kudikiui...), tada ir vaikutis zhinos, ko laukt, ir teveliai zhinos, ko laikytis.
Manishke apie 10 menesi jau turejo toki rezhima ir apie pirmaji gimtadieni puikiausiai ishsimiegodavo du pietu miegus ir nakti. Veliau perejom prie vieno pietu miego. Va tik dabar, antriem metukam pastuksenus, prasidejo ozhiai, bet chia jau kita istorija smile.gif
Atsakyti
Turim ir mes miego problemą. Gal net ne miego, o visų kūdikiškų negerovių rinkinį- pilvas, pervargimas, kaprizai sad.gif . Mano mažoji kiekvieną vakarą apie 2 val. klykia. Ir jau taip 2 savaites.

Iš pradžių manėme, kad pilvukas. Mes ją nešiojome, kojytes mankštinome, pilvuką masažavome. Ir nieko. Vis tiek rėkia. Paskui pastebėjome, kad labiausia rėkia, kai į horizontalią padėti paguldome (nesvarbu kur - vežimėlis, lovytė ar ant rankų). Tada nutarėmė, kad čia "ožiai". Bandėmė ir radikalų metodą - paguldome į lovytę ir paliekame verkti. Pirmą vakarą verkė 30 min. Antrą vakarą dar ilgiau. Po trečio vakaro man jau nervai neišlaikė - pradėjau nešioti. Va taip ir kankinamės. Nors dabar ir nešiojimas nepadeda. Rėkia ir tiek. Man jau kartais norisi daktarą kviesti. Noras dienomis vaikas puikios nuotaikos. Ką gi daryti?
Atsakyti
QUOTE (Magi @ 2004 08 26, 08:00)
Turim ir mes miego problemą. Gal net ne miego, o visų kūdikiškų negerovių rinkinį- pilvas, pervargimas, kaprizai sad.gif . Mano mažoji kiekvieną vakarą apie 2 val. klykia. Ir jau taip 2 savaites.

Iš pradžių manėme, kad pilvukas. Mes ją nešiojome, kojytes mankštinome, pilvuką masažavome. Ir nieko. Vis tiek rėkia. Paskui pastebėjome, kad labiausia rėkia, kai į horizontalią padėti paguldome (nesvarbu kur - vežimėlis, lovytė ar ant rankų). Tada nutarėmė, kad čia "ožiai". Bandėmė ir radikalų metodą - paguldome į lovytę ir paliekame verkti. Pirmą vakarą verkė 30 min. Antrą vakarą dar ilgiau. Po trečio vakaro man jau nervai neišlaikė - pradėjau nešioti. Va taip ir kankinamės. Nors dabar ir nešiojimas nepadeda. Rėkia ir tiek. Man jau kartais norisi daktarą kviesti. Noras dienomis vaikas puikios nuotaikos. Ką gi daryti?

Kenteti - praeis. Daktarai negelbes. Palikti - mintis gera, reik apsispresti, ka lengviau iskenteti: ar riksmus palikus, ar riksmus nesiojant. vis tiek gi saukia.

Mano didzioji nuo 2 men. iki 4.5 men zviege visa laika, kai nevalge ir nemiegojo. Valgydama irgi kartais sauke. 2 valandos - tai labai nedaug smile.gif Beje, pirmgimiai kozkodel daugiau saukia.
O maziukas - auksinis, iki 4 men is vis beveik nesaukdavo:)

Vienu zodziu, pats idomumas dar laukia apie 9 men., kai nores vaikscioti ir apie 1.5 m., kai prades kalbeti. Va tada smile.gif smile.gif smile.gif

Miau
Atsakyti
Sveikutes mamytes,

Mano mazoji irgi nelabai nori miegoti dienomis. Buvom ir pas gydytoja, nes ji ne tik kad nemiega, bet dar ir labai verkia. Man jau buvo neramu, kad gal jai ka nors skauda. Bet gyd. man nieko nepasake, tik pasiule priduot slapimo ir kakio tyrimus. Kurie buvo geri. Bet kazkaip patys su teveliu sugalvojom nusipirkti HIPP raminancios arbatytes. Tai dabar paguldau, kai jau matau, kad "arteja dede miegas", paciulpia siltos arbatytes ir pasnaudzia. Neilgai, bet ir tai pasiekimas, kad nereikia nesiot supdamai!
Atsakyti
jis yra Centro poliklinikoj, tel. 409832, ir girdjeau kad Vilijampoleje yra kazkokia vaiku raidos klinika, bet ten neteko buti, kol kas lankomes centro poliklinikos skyriuje. ten reikia suistarti is anksto del apsilankymo, nes nuolat pilna vaikuciu, ir aisku, reikia is savo gydytojo gauti siuntima, nes be siuntimo kiek zinau, nepriima. bet siuntimas manau tikrai ne problema, nebent labai bjauria gydytoja turit :-))

labai smagu nors kuom nors padet :-))))) sekmes, jeigu dar kas neaisku, klauskit.

mes jau buvom 4 kartus, ir labai fainai ten, ir maziukui patinka. tik reikia kad butu pavalges ir nenoretu miegelio, nes ten uzsiemimas uztruka apie 30-40min, kaip kada, o 4 men. kudikiui tao jau ilgas laikas susikaupimi :-))) siandien pvz. jam truko miegelio, tai nebuvo kantrus, uzsireke, bet gavo papuka ir viskas susitvarke.
Atsakyti
QUOTE (Ode @ 2004 08 25, 21:11)
Manishke irgi nemiegojo - prie papuko, pavalgiusi 15 minuchiu. Ir nakti dazhnai (ir ilgai) kelinejosi. Bet man net mintis neshove pas gydytojus del to begt! Aishku, pavargus buvau, bet kartu ir juokinga buvo - visiems pasakojau, kaip nianchinames valanda, kad vaikas pusvalandi pamiegotu wink.gif
Gal ir jautresnis vaikas - del ivairiu dalyku gali taip buti - na, bet ish to gi ishaugama. Svarbiausia, pachiai ishlikt ramiai ir nusiteikt, kad vaikelis kol kas tiek temiega.
Vienu momentu pediatras patare nebeleist uzhmigt prie papuko. Kaip pasake, taip ir dariau. Veliau pasake nebemigdyt ant ranku - velgi klausiau. Neuzhilgo pradejo uzhmiginet pati lovytej. Ish viso to supratau, kad svarbiausia sudaryt sau ir vaikui kazhkoki rezhima (aishku, ne kudikiui...), tada ir vaikutis zhinos, ko laukt, ir teveliai zhinos, ko laikytis.
Manishke apie 10 menesi jau turejo toki rezhima ir apie pirmaji gimtadieni puikiausiai ishsimiegodavo du pietu miegus ir nakti. Veliau perejom prie vieno pietu miego. Va tik dabar, antriem metukam pastuksenus, prasidejo ozhiai, bet chia jau kita istorija smile.gif

gal ir nereikia pas tuos gydytojus lekti, bet tame korekcijso centre yra ne tik masazuotoja, bet yra ir gydytoja, kur pirma karta atejus pirmiausia apziuri, ir jeigu nemato nieko blogo, tai valio, tada ir nereikia lankytis pas gydytojus. o jeigu vis delto pastebes is vaikucio elgesio ka nors ne taip, tai kas tada? vadinasi, jam reikia atsipalaiduoti. as nesakau, galbut ne visi vaikai nemiega butent del to. bet mum buvo taip, kad jis ilgai kumstuku neatleido, o tai ir reiskia, kad jam neramu, todel jis bando suspausti kumstukus, bando isikibti, ir negali nurimti, todel ir uzmigti sunku. tame korekcijos centre butent ir daro viska, kad vaikucio galunes pirmiausia atsipalaiduotu, sportuoja su guminiu kamuoliu. tokie uzsemimai labai naudingi, nes juk nevaiksciosi visa gyvenimeli i kazkokius centrus, klinikas, o pamacius visu pratimus tai, ka daro kinezeterapeutas, galima lengvai su vaikuciu sportuoti namuose, kada tik norisi..........

o siaip tai galiu pasakyti dar viena dalyka, kaip man buvo. as pati daznai stengdvausi daryti viska, kad tik tas vaikas zmigtu, o gal jis ne visada nori miegoti, kada as to noriu. todel pradejau specialiai jo nemgidyti, galvojau kad jis jaucia, kad as ji noriu uzmigdyti ir specialiai nemiega. todel leidau jam miegoti tada kada jis to nori, vis tiek uzsinores kada nors ir vis tiek uzmigs :-)))))) taip ir atsitiko......... pabandykit
Atsakyti
QUOTE (meska @ 2004 08 25, 18:32)
Mazulka, o kokio sirupelio tau patare girdyt?

Bijau pameluoti, prieš 5 metus veiksmas vyko, bet rodos Melysan(ar kažkaip panašiai). wink.gif
Atsakyti
As kartais irgi, kai jaunieks nepadeda, palieku verkti ir iseinu i balkona. Nusiraminu, kad as esu nekalta, jog jis verkia, nusiteikiu klyksmui, o grizusi randu ramiai sau meskina besnaudzianti. Bet aisku ne visada taip buna, kartais jis uzmiega, kai jam 'dantis uzkalbu' visokiom rimuotom nesamonem, svarbu kad supimo ir 'nesamoniu' ritmas sutaptu smile.gif
Atsakyti
O aš pirmą sykį šiandien užmigdžiau mažių ne lovelėj, o mūsų lovoj. Vaikinas sloguoja, tai iš ryto atsibudęs 5 ryto, pradėjo dainuoti iki kokių 6, po to niekaip neužmiega, aš sugalvojau nosiuką išvalyti, tai vaikinas tiek isiklykė, kad teko valandžiukę dar pabendrauti. Na ir pasiguldžiau į lovą, dai nuoju užsimerkus lopšinę, o jis paglostinėjo mano burnytę ir užmigo. thumbup.gif
Atsakyti