Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

QUOTE(Kipse1 @ 2007 09 07, 11:13)
Mano 8 menesiu sunus pradejo staigiai nuluzti, uzmigti, pvz. maitinu ji keduteje, o jo akytes pradeda merktys, galvyte kripsta i sona pasiremti ir po keliu sekendziu vaikelis jau snaudzia, ar toks staigus vaiko miegas yra normalu? gal kas susidure su tokia vaikelio veikla. Busiu dekinga uz bet koki patarima 4u.gif

O kiek laiko taip "nulūžęs" jis miega? Ir ar užmiega jis tik tuomet, kai jau būna atėjęs miegojimo laikas, ar taip nutinka ir kai, pavyzdžiui, jis valgo atsikėlęs iš miegelio?...
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2007 09 07, 10:22)
O kiek laiko taip "nulūžęs" jis miega? Ir ar užmiega jis tik tuomet, kai jau būna atėjęs miegojimo laikas,  ar taip nutinka ir kai, pavyzdžiui, jis valgo atsikėlęs iš miegelio?...




Dazniausiai nuluzta, kai jau ateina miegelio laikas, arba kai ilgai vaziuoja vezimeli, pasiguldo galvyte i prieki ir jau ziuriu miega, o kai uzmiega - as i lovyte pernesu ir miega apie 2 valandas!
Atsakyti
QUOTE(Kipse1 @ 2007 09 07, 12:33)
Dazniausiai nuluzta, kai jau ateina miegelio laikas, arba kai ilgai vaziuoja vezimeli, pasiguldo galvyte i prieki ir jau ziuriu miega, o kai uzmiega - as i lovyte pernesu ir miega apie 2 valandas!



Man atrodo neverta nerimauti 4u.gif , nes visdelto ateina miegelio metas ax.gif ar vezime truputi palingavus užsupa smile.gif
Mano mažiukas po pietų eina miegoti, tai irgi kartais lieka nepavelgęs, nusmiksta tongue.gif , o jau tada irkelti gaila mirksiukas.gif
Atsakyti
tai jei pagal rezima gyvenat ir atejo miegelio laikas - tik smagu kad vaikas ,,nuluzta" - nereik kovot kad uzmigtu wink.gif manasis irgi greit uzmiega kai nori miegelio smile.gif
Atsakyti
Maniske tai uzminga be problemu. Anksciau buvau ipratinusi uzmigti salia, paguli salia jos, prisispaudi ir ji uzmiega patenkinta, tada nunesi i lovyte ir parpia sau, bet pastebejau kad po tokiu migdymu ji man daznai atsikelineti pradejo, pasikonsultavau su gydytoja, tai sake, kad geriau pratinti vaika uzmigti viena, nes mano atveju, ji prabunda ir nebemato salia mamos, tai ir jauciasi nesaugi, praranda saugumo jausma... Tai patare migdyti loveleje, leidziat paverkti, ka as ir padariau. Pirma vakara kosmaras buvo, verke gal kokia valanda. Leidziu paverkti kokias 5 minutes, kur ji lovyteje atsistodavo. Tada ieini i kambari, paguldai, paglostai, duodi ciulptuka, arbateles ir taip kokia valanda. Vaiko nerealiai gaila. bet kita vakara jau miegojo mergina pati, be jokiu cypimu. Tai dabar jau pas mus nusistovejusi rutina, atsiprausiam, apsivelkam pizama, dar pazaidziam, pasimyluojam, paguldau i lovyte, duodu pienelio ir iseinu is kambario. Ji begerdama pieneli uzminga pati... ateini, buteliuka paimi uzklostai ir parpia sau... bet yra kita problema... valgyt ji kelias kas 3 valandos. Nei arbatos, nei supavimai, nei ciultukas nepadeda, o tik pieno buteliukas doh.gif
Atsakyti
O manajai dar tik pusantro men bet uzmiega tik salia manes ir apie ikelima i lovyte net ner kalbos.Bandziau ta "kankinimo" metoda, kai vaikutis paklykia, priieini nuramini, paistrauki ir vel is naujo.Tik rezultatas ne koks, uzsiklykdavo iki pamelynavimo ir galiausiai paspringdavo nuo verksmo.O tada jai ir ant ranku nenurimdavo.O pries ta procesa ir pampersa pakeiti ir pamaitini, ir pamyluoji.Bet tik paguldai i lovyte ir klykimas nezmoniskas.Pora vakaru bandem, padarem pertrauka ir vel bandem.Nepadejo.Nzn ka daryti, nes visai nenoriu, kad i musu lova persikraustytu. verysad.gif
Atsakyti
Mano sūneliui 3 mėnesiai - tai užmiega prie manęs valgydamas papuką bigsmile.gif . Kai užmiega, tada perkeliam į lovytę - aišku, kartais tas kėlimas būna kelis kartus - jei bekeliant pabunda, tai vėl viskas iš pradžių. doh.gif Daba sugalvojom, kad kai primiega, tada uždengiam jo antklodėle, dar leidžiam pagulėt, sušilti ir tik tada su visa anklode keliam į jo lovytę. Kol kas pasiteisino biggrin.gif Bet sakėm, turbūt, kai jau apsidžiaugsim, kad išmokom jį užmigdyt, tai jis sugalvos ką nors naujo lotuliukas.gif
O apie tą kankinantį migdymą, tai knygose rašo, kad galima taikyti tik nuo 6 - 7 mėn. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolile: 14 spalio 2007 - 19:43
QUOTE(jurgita112 @ 2007 09 20, 15:56)
Maniske tai uzminga be problemu. Anksciau buvau ipratinusi uzmigti salia, paguli salia jos, prisispaudi ir ji uzmiega patenkinta, tada nunesi i lovyte ir parpia sau, bet pastebejau kad po tokiu migdymu ji man daznai atsikelineti pradejo, pasikonsultavau su gydytoja, tai sake, kad geriau pratinti vaika uzmigti viena, nes mano atveju, ji prabunda ir nebemato salia mamos, tai ir jauciasi nesaugi, praranda saugumo jausma... Tai patare migdyti loveleje, leidziat paverkti, ka as ir padariau. Pirma vakara kosmaras buvo, verke gal kokia valanda. Leidziu paverkti kokias 5 minutes, kur ji lovyteje atsistodavo. Tada ieini i kambari, paguldai, paglostai, duodi ciulptuka, arbateles ir taip kokia valanda. Vaiko nerealiai gaila. bet kita vakara jau miegojo mergina pati, be jokiu cypimu. Tai dabar jau pas mus nusistovejusi rutina, atsiprausiam, apsivelkam pizama, dar pazaidziam, pasimyluojam, paguldau i lovyte, duodu pienelio ir iseinu is kambario. Ji begerdama pieneli uzminga pati... ateini, buteliuka paimi uzklostai ir parpia sau... bet yra kita problema... valgyt ji kelias kas 3 valandos. Nei arbatos, nei supavimai, nei ciultukas nepadeda, o tik pieno buteliukas doh.gif

Astaip pat vargstu naktimis su savo maziuke,manoji kas 2valandas keliasi,o kur dar ciulptuko ieskojimas ir t t doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
O ar normalu kad 3savaiciu kudikelis naktimis keliasi kas 2val pavalgyti? Apie 5val ryto pamaitintas ir pakeitus pampi neuzmiega- atmerktom akytem prabuna 1 ar 1,5val ir tik tada nuluzta..Dienos metu jis daug miega, budravimo laikas dar labai trumpas..Zinau kad mazuciai miega iki 16val per diena, bet mano mama sako kad jis sumaises diena su naktim.. blink.gif Kokia jusu nuomone? Gal kam taip buvo? Kada susitvarke? O gal cia vaikelis nedavalgo?
Esu pasimetus nes negaliu suprasti savo mazylio.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 10 14, 21:35)
O ar normalu kad 3savaiciu kudikelis naktimis keliasi kas 2val pavalgyti? Apie 5val ryto pamaitintas ir pakeitus pampi neuzmiega- atmerktom akytem prabuna 1 ar 1,5val ir tik tada nuluzta..Dienos metu jis daug miega, budravimo laikas dar labai trumpas..Zinau kad mazuciai miega iki 16val per diena, bet  mano mama sako kad jis sumaises diena su naktim.. blink.gif Kokia jusu nuomone? Gal kam taip buvo? Kada susitvarke? O gal cia vaikelis nedavalgo?
Esu pasimetus nes negaliu suprasti savo mazylio.. verysad.gif

Maniškis buvo dieną su naktim sumaišęs pačioj pradžioj iki mėnesio. Atsibusdavo 2val nakties, pavalgydavo ir viskas - tipo žaidžiam doh.gif ir taip iki 4-5val.Vienas negulėdavo - dūdos didžiausios. Tai mes dieną neleisdavom daug miegoti, žaisdavom ir šiaip kutindavom. taip kelios dienos ir praėjo. Pabandykit ir jūs neleisti daug dieną miegoti. Arba bent jau vakare nuo kokių 18val, tai tada 21val tikrai užmigs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Drasita @ 2007 10 14, 17:35)
O manajai dar tik pusantro men bet uzmiega tik salia manes ir apie ikelima i lovyte net ner kalbos.Bandziau ta "kankinimo" metoda, kai vaikutis paklykia, priieini nuramini, paistrauki ir vel is naujo.Tik rezultatas ne koks, uzsiklykdavo iki pamelynavimo ir galiausiai paspringdavo nuo verksmo.O tada jai ir ant ranku nenurimdavo.O pries ta procesa ir pampersa pakeiti ir pamaitini, ir pamyluoji.Bet tik paguldai i lovyte ir klykimas nezmoniskas.Pora vakaru bandem, padarem pertrauka ir vel bandem.Nepadejo.Nzn ka daryti, nes visai nenoriu, kad i musu lova persikraustytu.  verysad.gif

Tavo mažytei dar reikia tik mamos šilumos wub.gif Nepergyvenk nepripras ji taip miegoti ji dar per maža tam wub.gif ir aišku tokiai mažai aš nemanau kad reikia taikyti kankinimo metoda, gali paskui vaiko psichika nukentėti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vile @ 2003 12 01, 23:52)
Esu visiskoj nevilty. Va kiekviena vakara abu su vyru vargstam, niekaip nepavyksta uzmigdyti musu pypliuko. Jam 11 men. ir uzmiega tik prie kruties. O jei nepavyksta, va kaip siandien, tai daryk ka nori, nesiok,supuok, dainuok, pasakas sek, ne velnio nemiega nors tu ka. Taip kankinames iki kokiu 2 val. nakties, kol mazius berekdamas luzta. Gal kas turejot tokia problema ir zinot kaip ja sprest?



Na zinok pas mus ta pati beda, maitinu iki dabar ir uzmiega tik prie krutines. Buna uzmiega vezimeli vakare, o kai griztam namucio tai iskart pabunda.. beda..Labai tikiuosi kad ismoks pats uzmigti. Neleidziu jo kad pats be klykdamas uzmigtu. Man labai gaila kai vaikiukai verkia. Ir seip dar kaimynai ira smile.gif
Atsakyti