Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

QUOTE(laurinija @ 2007 08 30, 14:59)
nu mes miegam 2 kartus per diena g.gif Gal tikrai reiks duot nakti arbateles atsigert..tik kad nepriprastu doh.gif
geriau vandenuka 4u.gif dantukams ne bus blogai ir prie arbatytes pripras nes ji skani ir nores ja gerti su malonumu, bent as kai duodavau gerti arbata, tai gere po visa buteliuka ir kiekviena nakti, o kai pakeiciau i vandieni, tada pora gurksniuku ir tai ne visada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anasko @ 2007 08 30, 23:02)
geriau vandenuka  4u.gif  dantukams ne bus blogai ir prie arbatytes pripras nes ji skani ir nores ja gerti su malonumu, bent as kai duodavau gerti arbata, tai gere po visa buteliuka ir kiekviena nakti, o kai pakeiciau i vandieni, tada pora gurksniuku ir tai ne visada  4u.gif

galima nesaldzia arbata duot - silpna ramuneliu. ir dantukam nekenks ir nepripras del saldumo wink.gif
Atsakyti
Mano vaikas dažnai naktį suverkia, ir toliau lovytėj nebenori miegot, kad ir kaip ilgai aš būčiau prie jo lovytės, jį raminčiau, užmigs tik jei paguldysiu šalia savęs... Ir šiaip kai šalia miega, pravirksta, neramiai miega, tik kad nurimsta greičiau prie manęs. Pačiai jokio normalaus ramaus miego, ir vaikui juk negerai, man atrodo. Ką daryt, kad jis miegotų ramiau? unsure.gif
Atsakyti
Man taip pat buvo kad uzmigdavo tik su manim. Aisku miegodavo ramiai bet dabar negaliu uzmigdyt. Pati turiu gulet salia o nakti pats ateina i musu lova. O kai buvo mazas tai nuo gimimo miegodavo tik tiek kiek buteliuke pieno budavo. Baigdavosi misinukas, pabegdavo ir miegai. Gyd pastovei valerijono migstura israsydavo. Bet tai ne iseitis buvo. Kol vartodavom tai miegodavo, kai baigdavom migstura ir vel tas pats. Poto pagelbejo masazai ir mankstos. Masaziste patare i vonele pilt valerijono nuoviro, pagirdyt nakciai melisu arbatos, ant aliejines zvakes padegint melisu eterinio aliejuko (aisku nuo jo as pati vos atsikeldavau lotuliukas.gif ) Kai pabandziau tai ir padejo. Paskui uztekdavo padegint eterinio aliejaus melisu kvapo jei nakti nubusdavo ir vaikas ramiai ismiegodavo visa nakti
Atsakyti
Mamytes, noriu patarimo.
Skaitinejau skaitinejau bet neradau atsakymo i mano klausima. Mano mazute jau 5 dienas be isterisku klyksmu neuzmiega (tokios isteijos tik vakarais dantukai nedygsta, pilvuko nepucia). Jai 3,5 menesio. bandau nekreipti demesio. bandau ir is kambario iseit. bet niekas nepadeda kaip tik ant ranku paemimas ir pasupimas. tereikia 10 minuciu ir mazyle miega. sutinku kad gal negerai. bet sirdis plysta kai praeina 40 minuciu o ji klykia. tai nebeistveriu ir pasiemusi pripsiglaudziu. Rodos kad esu ziauri vaikui, jis nori silumos meiles, prisiglaudimo, o as to neduodu. verysad.gif
Taigi noriu paklausti ar yra gerai palikti klykiancia dukryte? tiek ilgai? juk isiverkus sunku nustoti.
Atsakyti
JI dar labai mažytė, kad klyktų taip visai be priežasties, nepalik jos vienos verkiančios, jai tikrai reikia tavo šilumos ir meilės, gal vis dėlto dantukai, gal pilviukas, gal tiesiog jai tavęs reikia? wub.gif Ir tuo labiau, jei pačiai atrdodo, kad žiauri esi, tai ką širdis mamytės sako? Prisiglausk vaiką, nuramink, ir pačiai lengviau bus nei girdėt kaip vaikas verkia... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinija @ 2007 09 02, 01:22)
Mamytes, noriu patarimo.
Skaitinejau skaitinejau bet neradau atsakymo i mano klausima. Mano mazute jau 5 dienas be isterisku klyksmu neuzmiega (tokios isteijos tik vakarais dantukai nedygsta, pilvuko nepucia). Jai 3,5 menesio.  bandau nekreipti demesio. bandau ir is kambario iseit. bet niekas nepadeda kaip tik ant ranku paemimas ir pasupimas. tereikia 10 minuciu ir mazyle miega. sutinku kad gal negerai. bet sirdis plysta kai praeina 40 minuciu o ji klykia. tai nebeistveriu ir pasiemusi pripsiglaudziu. Rodos kad esu ziauri vaikui, jis nori silumos meiles, prisiglaudimo, o as to neduodu.  verysad.gif
Taigi noriu paklausti ar yra gerai palikti klykiancia dukryte? tiek ilgai? juk isiverkus sunku nustoti.


na zinoma kad ji dar mazyte,vaikui reikia mamos silumos,o tokia maza tikrai nepripras as beveik iki 6 men supavau pries uzmiegant,bet man tai budavo toks malonumas ji prisiglaust,o dabar isvis neleidzia jo supuot,prisiglaust, tik lovoj salia uzmiega,o taip dar noretusi verysad.gif
beje mano mazylis taip pat nakti neramus,bet jokie buteliukai nepadeda,nes vos tik pabunda tai iskart stovi,ir be sansu atgal i lovyte paguldyt,tik pas save i lova,rods pdejuoja,vel uzmiega,vel iskeliu i lovyte,po kokiu 3-4 valandu vel tas pats g.gif maziukas budamas ismiegodavo visa nakti... matyt gal tie nelemti dantukai trugdo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinija @ 2007 09 02, 00:22)
Mamytes, noriu patarimo.
Skaitinejau skaitinejau bet neradau atsakymo i mano klausima. Mano mazute jau 5 dienas be isterisku klyksmu neuzmiega (tokios isteijos tik vakarais dantukai nedygsta, pilvuko nepucia). Jai 3,5 menesio.  bandau nekreipti demesio. bandau ir is kambario iseit. bet niekas nepadeda kaip tik ant ranku paemimas ir pasupimas. tereikia 10 minuciu ir mazyle miega. sutinku kad gal negerai. bet sirdis plysta kai praeina 40 minuciu o ji klykia. tai nebeistveriu ir pasiemusi pripsiglaudziu. Rodos kad esu ziauri vaikui, jis nori silumos meiles, prisiglaudimo, o as to neduodu.  verysad.gif
Taigi noriu paklausti ar yra gerai palikti klykiancia dukryte? tiek ilgai? juk isiverkus sunku nustoti.

taigi tokia maza mergyte mano jau greitai metukai o as vis dar supoju ant ranku nes man taip gera ziureti kaip ji uzmiega ant ranku taciau kuo toliau tuo labiau ji prasosi kad ja uzmigdytu tetis wub.gif o man pirma taip skaudu budavo matyt mama pabodo.Naktimis mes taipogi miegame prastai iki kokiu 2 miega savo lovyteje o paskui pas mus vartosi kaip vyjurkas kostineja niekaip gydytojai nieko neranda sako angina jau visa vasara ant vaistuku doh.gif pardon uz off topic o atsikelia kaip mama 6 ryto ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
manoji iki 9 menesiu uzmigdavo tik supuojama ant ranku. Bet keleta vakaru pastebejau, kad nebenori ji ant ranku, tada paguldydavau i lovele, kad pati uzmigtu. Tai dabar jau nebeprireikia supavimu. Kartais sunkiai sekasi uzmigti, tenka keleta kartu ieiti i kambari, apklostyti, paglostyti. Kai nera isvargus, paimu ja ir dar kuri laika pazaidziu, tik tada lengviau uzmiega. Tiesa, kambaryje visada dega naktine lempa, o apkloju ja minkstuciu pledu-be jo negali uzmigt.
Atsakyti
aciu uz patarimus. matot knygose prisiskaiciau kad jau laikas pratinti vieniems vaikuciams uzmigti ir bandziau tai daryti doh.gif na bet tie nervai ateinantys vakare ziaurus, net ant ranku turi issidraskyti. nesuprantu, is kur tike pykcio pas ja? rodos ir nestumas ramus buvo, bet kazkokie oziukai dideli mus aplanke?
Atsakyti
QUOTE(kristinija @ 2007 09 03, 13:52)
na bet tie nervai ateinantys vakare ziaurus, net ant ranku turi issidraskyti. nesuprantu, is kur tike pykcio pas ja? rodos ir nestumas ramus buvo, bet kazkokie oziukai dideli mus aplanke?



O gal pati mamytė dėl ko nors nerami? Vaikai tikrai labai jaučia nuotaikas. manau, daryk taip, kaip širdis sako, o ne knygos. Vienas vaikas gali ir pats užmigti, o kitą vaikelį reik ir pasupti ant rankų. Aš savojo nesupu, bet jis lengviau užmiega tik šalia manęs kai guli.

QUOTE(jovituxss @ 2007 09 03, 00:46)
beje mano mazylis taip pat nakti neramus,bet jokie buteliukai nepadeda,nes vos tik pabunda tai iskart stovi,ir be sansu atgal i lovyte paguldyt,tik pas save i lova,rods pdejuoja,vel uzmiega,vel iskeliu i lovyte,po kokiu 3-4 valandu vel tas pats  maziukas budamas ismiegodavo visa nakti... matyt gal tie nelemti dantukai trugdo


Su manuoju viskas tas pats doh.gif Na būna, kad ir užmigs davus tiutį, bet retai schmoll.gif
Atsakyti
Mano 8 menesiu sunus pradejo staigiai nuluzti, uzmigti, pvz. maitinu ji keduteje, o jo akytes pradeda merktys, galvyte kripsta i sona pasiremti ir po keliu sekendziu vaikelis jau snaudzia, ar toks staigus vaiko miegas yra normalu? gal kas susidure su tokia vaikelio veikla. Busiu dekinga uz bet koki patarima 4u.gif
Atsakyti