Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

QUOTE(mantuke @ 2007 08 18, 16:04)
buvom vakar pas gydytoji. nieko ji nesake kad kazkas netaip. pasake tik tiek: viskas gerai, sveikas! sakyciau dantukai pradeda dygt, bet niekur nemaciau kad butu paburke....

Na, jei dantukus skaudėtų, tai mažulis kištų viską (tiek pirštukus/kumštukus, tiek žaisliukus) į burnytę, bandytų kramtyti. Jei pilvuką skaudėtų, tai riestų kojytes, raivytųsi. O ką jis daro kai verkia?? Kaip jis elgiasi?
Atsakyti
kai ramus buna tai kisa y burnyte rankytes, zaisliukus.o kai verkia, nieko nekisa, tik verkia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mantuke: 18 rugpjūčio 2007 - 20:23
o man atrodo,kad cia gal ir bus jum dantukai g.gif
Atsakyti
O gal tiesiog nori daugiau demesio ? g.gif Mano dukryte irgi zirzlesne pasidare ... Nebenori buti viena unsure.gif Bet kai su ja zaidi, sneki tai viskas gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mantuke @ 2007 08 18, 21:20)
kai ramus buna tai kisa y burnyte rankytes, zaisliukus.o kai verkia, nieko nekisa, tik verkia.

Gali verkt, kai dantukai lenda, bet tada karts nuo karto trintu burnyte ar smakriuka, buna kartais, kad trina net zandukus, jei verdamas dar ir raitosi, tai gali skaudet pilviuka, gali but, kad per karsta, bet truput nurengus, tai manoji pvz net krykstaut is dziaugsmo pradeda...

QUOTE(Auksis @ 2007 08 19, 10:02)
O gal tiesiog nori daugiau demesio ?  g.gif  Mano dukryte irgi zirzlesne pasidare ... Nebenori buti viena  unsure.gif  Bet kai su ja zaidi, sneki tai viskas gerai  wub.gif

gali buti ir taip, kad jau daugiau demesio nori, bet tada, kaip teisingai Auksis sake, pradejus zaisti ar paemus ant rankyciu nesiojant ir rodant ka nors, vaikas nurimsta blush2.gif Pvz manoji jau nebenori ilgai gulet, o jau verziasi ka paziuret, ka naujo atrast, o kai dar neropoja ir negali to pasiekt pati, tai irgi paskutiniu metu zymiai irzlesne pasidarius yra. Bet kai pradedu su ja zaist, su ja daugiau uzsiimt, tada visi verksmai baigiasi blush2.gif

Mantuke, rasei, kad diena temiega vos pora valandu. Zinok, maniske irgi kokias tik 3-4 val. temiega - na, bet uztat nakti ji ismiega po 10-11 val. Zodziu, jei taviskis per para pramiega vidutiniskai apie 14-14,5 val., tai vadinasi viskas tvarkoj - jis savo norma ismiega - tiek ir turetu miegot 4 men kudikis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes mamyes, prasau jusu patarimo del mano mazyles. Mums tik 1,5 men.bet musu miegas labai neramus,sakyciau gal net nenormalus,o ypac diena verysad.gif Mazyle per diena labai retai kada ismiega bent dvi val.Dazniausiai jos miegas buna toks: uznuniuoju,atrodo jau giliai imigusi,bet staiga mazdaug po 15 min.jos akys vel stacios ir visi miegai dingsta verysad.gif Vel supu...Taip zaidziam visa diena doh.gif Nei ji normaliai pamiega nei as galiu uz kelimasi nakti atsigirebti ir pailseti. Nakti aciu dievui keliasi kaip tokio laiko kudikis normaliai,kas 2,5 -3val.Taciau diena kazkoks kosmaras ir taip ja rankinuku vadinu vis ant ranku ir ant ranku, tai ir miegancia bandziau laikyti ir paziureti ar ilgiau miegos,bet,deja,miegai dingsta l.greitai. Ka man patartumet?Gal yra kokiu nors raminamu lasiuku ar arbatu?
Atsakyti
Musu berniukui jau greit 11 menesiu,vargstam nakti del miego.Jau apie pusantro menesio sitaip verysad.gif net nezinom ka su vyru daryti..Kiekviena nakti prabunda 2kartus ir dar paryciais apie 5,6 val.Pradeda zirsti,tai supam apie val pakaitom su vyru uzmiega,bet ir vel vis prabunda ir nezinom ko jis nori g.gif Tik pradedam supti jis nustoja zirsti,tai jei dantukus ar pilva skaudetu,tai vistiek zirstu kad ir suptumem,o nezirzia tada g.gif Naktimis valge tik iki 2 menesiu kazkur,tai nesuprantam kas jam yra verysad.gif Gal galite ka patarti,gal kokiu vaistuku raminanciu reik duot pries miega..Net nezinau ka daryt verysad.gif Nes visi taip ir neissimiegam..
Atsakyti
o gal diena daug miegat?manoji kai buvo 9 men taip pat buvo nerami.ir viena ryta vyras atidziai pasiklauses i verkima,sako ji zyze ir man neleido eiti prie lovytes.Tad sedejau lovoje ir plyso sirdis klausantis kaip mano maza pupyte zyze.Bet jus nepatikesit ji pazyze gal kokia 15 min ir uzluzo ir pramiegojo 2-3 val.Kita ryta vel tas pats,bet i lovyte idejau buteliuka su pienuku,tai ji susirado ir atsigerus vel uzmigo.Taip ir ismoko mano mazoji miegoti per naktis.Dabar vakarais pridedu buteliuku su arbatele,tai ji kai atsibunda ,pageria ir toliau miega.
Atsakyti
QUOTE(Rasmuze @ 2007 08 30, 12:32)
o gal diena daug miegat?manoji kai buvo 9 men taip pat buvo nerami.ir viena ryta vyras atidziai pasiklauses i verkima,sako ji zyze ir man neleido eiti prie lovytes.Tad sedejau lovoje ir plyso sirdis klausantis kaip mano maza pupyte zyze.Bet jus nepatikesit ji pazyze gal kokia 15 min ir uzluzo ir pramiegojo 2-3 val.Kita ryta vel tas pats,bet i lovyte idejau buteliuka su pienuku,tai ji susirado ir atsigerus vel uzmigo.Taip ir ismoko mano mazoji miegoti per naktis.Dabar vakarais pridedu buteliuku su arbatele,tai ji kai atsibunda ,pageria ir toliau miega.


nu mes miegam 2 kartus per diena g.gif Gal tikrai reiks duot nakti arbateles atsigert..tik kad nepriprastu doh.gif
Atsakyti
Mano mergytej jau du menesiukai,ir jau kaip antra para ji nakti sunkiai uzmiega,anksciau vos tik baigiam maudynes ir vakarieniauti,ji iskart nuluzdavo ir ismiegodavo visa nakti iki 7,o si kart ja gal veikia pilnatis,kaip manot?nors turiu minti,kad pries miega duoti Hipp arbateles "Gera savijauta",joje yra melisos...
Atsakyti
o nemanai, kad jai gali pusti pilviuka? g.gif juk iki triju men taip buna, o kai kam ir ilgiau.nebandei duoti espumisano?
Atsakyti
manasis ir pradejo keltis 4 ir 6 val, tai atsigeria arbatos, tai buvo kad ir pamaitindavau. o paskuj nustojau keltis, tai ir vaikas kazkaip pabunda, pakalba ir toliau miega vel...
Atsakyti