Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

turejau is tokia problemike.tik mes ja issprendem gan greitai ir lengvai.VIenas is privalumu buvo tas,kad gyvenam nuosavam name ir kaimynai negirdejo kaip mano mazute keldavo nemokamus naktinius koncertus.Tiesiog as niekada nepratinau miegoti ant ranku,guldydavau i lovyte ir dainuodavau lopsines,bet ki paaugo ir pradejo mane terorizuoti,mes su vyru susitarem kad neisim prie lovytes,kad paverks ir uzmiks.Tai viena grazia nakti ilgai koncertas vyko ir be asaru o tiesiog saukimas ir zyzimas kad tik paimciau.Bet tvirtai laikiaus ir vyras dar palaike,tai taip ir atlaikem pirma nakti.taip gal kokia pora naktu,bet padejo.Dabar mazoji supranta,kad verkimu nelabai prisisauks,tai miega arba zaidzia lovyteje.Tiesiog reikia kantrybes ir istvermes
Atsakyti
va va, keliu tema i virsu, gal kas igavo patirties. ax.gif
Mano seses sunytis panasu, kad diena su naktim sumaise. pradziopje guodemes kad tai pilvukas, tik tapo idomu, kodel ji skauda tik nakti, o diena net akiu dorai neatmerkia. g.gif gal kokiu patarimu daugiau atsirado??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga99 @ 2007 07 31, 11:10)
va va, keliu tema i virsu, gal kas igavo patirties. ax.gif
Mano seses sunytis panasu, kad diena su naktim sumaise. pradziopje guodemes kad tai pilvukas, tik tapo idomu, kodel ji skauda tik nakti, o diena net akiu dorai neatmerkia. g.gif  gal kokiu patarimu daugiau atsirado??? blink.gif

o pas mus viskas vyksta atvirkčiai : diena visa be miego , o nakti miega labai gerai, nors dukrytei dar tik antra savaite, jau net nezinau ka daryti sad.gif nusnusta tik kol valgo, o kai pavalgo miegas is karto baigiasi sad.gif
Atsakyti
mamytes kiek kart per diena 9men vaikucius migdot? g.gif nes maniskei kazkaip tas miegas nesusitvako smile.gif
as migdau 2kart per diena kaip manot ar tai gerai ar jau tik viena kart reikia migdyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2007 08 05, 15:39)
o pas mus viskas vyksta atvirkčiai : diena visa be miego , o nakti miega labai gerai, nors dukrytei dar tik antra savaite, jau net nezinau ka daryti sad.gif nusnusta tik kol valgo, o kai pavalgo miegas is karto baigiasi sad.gif

pasidziauk, as ir dziaugiaus is pradziu taip biggrin.gif praeis wink.gif

QUOTE(mazee1 @ 2007 08 05, 19:04)
mamytes kiek kart per diena 9men vaikucius migdot? g.gif nes maniskei kazkaip tas miegas nesusitvako smile.gif
as migdau 2kart per diena kaip manot ar tai gerai ar jau tik viena kart reikia migdyt smile.gif

kiek nori tiek ir pamigdyk wink.gif ar du kart po 2 val ar po 1 val? gi pagal poreiki. nesuprantu as migdymo pagal tai kaip reik...

mano vaikas kai nori tada ir miega. kartais nakti kelias atsigert, kartais pavalgyt. kartais uzmiega 22 val kartais 24...nu kaip nuotaika. gi mum buna tai taip tai taip, o vaikai dar jautresni...
diena migdau ant ranku, kartais padedu i lovyte ar salia saves lovoj pasiguldau. nakciai uzmigdau maitinant ant ranku ir nunesu i lova. ryte pabunda, mus pakalbina su vyru (ner salygu kitam kamb migdyt) ir viskas. kaip uzmigdyt ne ant ranku jei misini valgo po to kai pavalge kose, jis vistiek ant ranku buna. zodziu, isiklausyt i vaika reiktu ir ne dresiruot, o tiesiog megautis smile.gif
Atsakyti
Mano 6men.dukryte nebemiega naktimis.Esu visikai isvargusi,nebeturiu jegu,ideju.Naktimis ji nebevalgo jau senokai,taigi esme ne alkyje (nors jau pabandziau valgydinti,girdyti - vistiek nemiega).
Viskas vyksta taip: vakare uzmigdau vezimuke,paguldau i lovyte,tada dukryte apsivercia ant sono(miegodama),paskui ant pilvuko,pradeda kuistis,tada atsiseda ir galiausiai atsistoja doh.gif Zirzia,verkslena......,pyksta.Tada ja vel uzmigdau,guldau i lovyte,ji apsivercia ir t.t.Zodziu pasaka be galo.Jaun kelias sav.tesiasi sis pragaras verysad.gif Dienom ji miega labai mazai ( 2kartus po valanda).
mamytes ka man daryti? Tuoj stogas nuvaziuos verysad.gif
Padekit 4u.gif Reikalingi visokie patarimai 4u.gif
Atsakyti
as tai gal kreipciaus i gydytoja, jei ir naktim, ir dienom nemiega, gal tai nera gerai... g.gif
Atsakyti
jau kokia sav nebesuprantu kas su sunum darosi verysad.gif verkia, per diena gal tik pora val miega, uzmigdyt labai sunku ir turiu visa laika kai migdosi supt vezimely verysad.gif valgo kaip ir anksciau, nakty miega gerai, bet diena kosmaras verysad.gif kas jam atsitiko?
Atsakyti
O gydytojai nesirodėt? Gal kur skauda vaikučiui? g.gif ?
Nors manoji dienos metu irgi bendroj sumoj tik 1 val (kartais 2 val) miegodavo ir dabar miega taip. Tik ji pykdavo kai bandydavau migdyti. Jei užsiimdavau su žaidimais, tai jokių ašarų nebūdavo thumbup.gif Tai gal ir tavasis taip ax.gif
Atsakyti
buvom vakar pas gydytoji. nieko ji nesake kad kazkas netaip. pasake tik tiek: viskas gerai, sveikas! sakyciau dantukai pradeda dygt, bet niekur nemaciau kad butu paburke....
Atsakyti
O gal mažyliui nepatinka šilti orai? g.gif Mano mergina šitaip.Nusnaudžia pusvalandį ir kokias 4 val vėl aktyvi.Užsimigdom su piktumais,pabundam su piktumais,naktis-su piktumais doh.gif Bet tik jei nors kiek oras atvėsta-viskas isistato į savas vėžes.
Atsakyti
tas ir svarbiausia kad namuose nera karsta.
Atsakyti