Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

QUOTE(Tutikutė @ 2007 07 11, 12:28)
Diena miega viena karta apie 2,5-3val. Daktarai sako, kad su sveikata viskas gerai, tyrimai visi padaryti sveikas kaip ridikas...sako,

O kokius tyrimus daretes butu idomu suzinoti?nes manoji irgi koncertuoja naktim
Atsakyti
QUOTE(Annette @ 2007 07 11, 14:48)
Na, galiu kelis patarimus mestelt. Pirmiausia, kaip migdai? Ant ranku? Jei taip, tai gali buti tokiu festivaliu priezastis. As savo mergina buvau atpratinus ant ranku uzmigt, kazkur nuo 5 menesiu uzmigdavo graziausiai pati lovytej, ir ismiegodavo visa nakti. (Tiesa, nakti visada gerai miegojo). Bet tol, kol ismoko ropoti. Tada ir prasidejo - paguldau i lovyte, o jinai iskart apsivercia ir davai ropot po visa lova. Tada emiau migdyt ant ranku. Uzmigdavo tai puikiai, bet po kokios savaiteles prasidejo vat tokie naktiniai koncertai. Supratau, kad vaikas tiesiog nebemoka pats uzmigti. Je anksciau nakti atsibusdavo ir vel uzmigdavo sau tyliai, as net neatsibusdavau, tai dabar atsibunda, o uzmigt negali. Irgi stojasi , verkia. Ka daryt?, pasiryzau vel pratint uzmigti paciai lovytej, bet kadangi dabar jei paliksi viena, stojasi ir verkia, tai stoviu prie lovytes,  prilaikau kojas, kad nesisukiotu ir nesikeltu, na, truputi paverkia ir uzmiega. Uztat naktiniai atsibudimai dabar jau retai kada perauga i dvieju valandu asaru koncerta, dazniausiai atsibudus vel uzmiega. Na ir dabar daznai paguldzius nesisukioja, uzmiega sau ramiai


Mes jau pora savaiciu uzmiegam irgi savarankiskai, nuo 2.5men ismiegam visa nakti. Dziaugiausi,kad nepratinau taip ant ranku migdyti ir dabar nereikia vargti, bet kaip matau gali viskas pasikeisti verysad.gif Vakar del dantuku ilgai neuzmigo ir visa nakti muistesi, jau tokia neissimiegojus jauciuosi (juk pripratau, kad vaikas miega ramiai ir ilgai) doh.gif Tai kas bus, jei prades koncertuoti taip naktim,neisivaizduoju. schmoll.gif


O, tavo dukryte gime ta pacia diena kaip ir as biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 11 liepos 2007 - 14:06
QUOTE(Annette @ 2007 07 11, 14:48)
Na, galiu kelis patarimus mestelt. Pirmiausia, kaip migdai? Ant ranku? Jei taip, tai gali buti tokiu festivaliu priezastis. As savo mergina buvau atpratinus ant ranku uzmigt, kazkur nuo 5 menesiu uzmigdavo graziausiai pati lovytej, ir ismiegodavo visa nakti. (Tiesa, nakti visada gerai miegojo). Bet tol, kol ismoko ropoti. Tada ir prasidejo - paguldau i lovyte, o jinai iskart apsivercia ir davai ropot po visa lova. Tada emiau migdyt ant ranku. Uzmigdavo tai puikiai, bet po kokios savaiteles prasidejo vat tokie naktiniai koncertai. Supratau, kad vaikas tiesiog nebemoka pats uzmigti. Je anksciau nakti atsibusdavo ir vel uzmigdavo sau tyliai, as net neatsibusdavau, tai dabar atsibunda, o uzmigt negali. Irgi stojasi , verkia. Ka daryt?, pasiryzau vel pratint uzmigti paciai lovytej, bet kadangi dabar jei paliksi viena, stojasi ir verkia, tai stoviu prie lovytes,  prilaikau kojas, kad nesisukiotu ir nesikeltu, na, truputi paverkia ir uzmiega. Uztat naktiniai atsibudimai dabar jau retai kada perauga i dvieju valandu asaru koncerta, dazniausiai atsibudus vel uzmiega. Na ir dabar daznai paguldzius nesisukioja, uzmiega sau ramiai


Uzmiega vezimuke nuo pat gimimo, ant ranku niekada nemigdziau. O i vezima paguldau duodu misinio pagert ir luzta, arba kartais reikia kokias 10min paveziot. Po to perkeliu ir Miega savo loveleje. Jeigu jau pabunda tai ragai, pats neuzmigs...
Papildyta:
QUOTE(malyna @ 2007 07 11, 14:56)
O kokius tyrimus daretes butu idomu suzinoti?nes manoji irgi koncertuoja naktim


Niaurologas kazkoki testa dare, siunte ziureti akiu dugna (kiek supratau tai irgi ieskojo niaurologiniu susirgimu-nerado) net pas psichologa buvom, maniau, kad vaikas yra hiperaktyvus, bet pasirodo ne...nu ir apylinkes daktare tikrino krauja, slapima ir tokius eilinius paklausimus paspaudinejimus..LOR dar ziurejo...
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2007 07 11, 16:53)
Uzmiega vezimuke nuo pat gimimo, ant ranku niekada nemigdziau. O i vezima paguldau duodu misinio pagert ir luzta, arba kartais reikia kokias 10min paveziot. Po to perkeliu ir Miega savo loveleje. Jeigu jau pabunda tai ragai, pats neuzmigs...



Tai gal tuomet padetu, jei pripratintum uzmigti loveleje?
Atsakyti
Na mano kleckui ir tuoj 11 men, tai buvo karta koki menesiuka sitaip irgi nakti su rekimais, tai jei greit kol tik atsibunda speju misinuko paduoti tada pavalgo ir uzmiega, jei biski palaukiu tai kaip issirekia, tada tik po kokios valandos uzmiega, kaip prisnudusi pamaitinu...
O siaip tai dabar jau ramiau, pas mus to menesio priezastis pasirodo buvo 6 is kart besikalantys dantys, dabar jau baltuoja virsuneles, ir visai kitoks nakties miegelis. Gal sakau jusiskiui ir tuoj eile dantuku pasirodys?
Babandykit ir vos tik prabus isiulyt misinuko, gal pasisotines uzmigs?
Tiesa ar jusu vaikiukas turi kaip sako "miego broli". Gal ramiau butu pvz. miegot su merliuku sone? Nes manasis tik priglaudus merliuka prie sono verciasi miegelio..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintuks: 11 liepos 2007 - 15:52
QUOTE(Annette @ 2007 07 11, 16:49)
Tai gal tuomet padetu, jei pripratintum uzmigti loveleje?

Tai, kad skirtumo jokio...galetu ir lovyteje uzmigti, tik man vezime patogiau.
Papildyta:
QUOTE(gintuks @ 2007 07 11, 16:50)
Na mano kleckui ir tuoj 11 men, tai buvo karta koki menesiuka sitaip irgi nakti su rekimais, tai jei greit kol tik atsibunda speju misinuko paduoti tada pavalgo ir uzmiega, jei biski palaukiu tai kaip issirekia, tada tik po kokios valandos uzmiega, kaip prisnudusi pamaitinu...
O siaip tai dabar jau ramiau, pas mus to menesio priezastis pasirodo buvo 6 is kart besikalantys dantys, dabar jau baltuoja virsuneles, ir visai kitoks nakties miegelis. Gal sakau jusiskiui ir tuoj eile dantuku pasirodys?
Babandykit ir vos tik prabus isiulyt misinuko, gal pasisotines uzmigs?
Tiesa ar jusu vaikiukas turi kaip sako "miego broli". Gal ramiau butu pvz. miegot su merliuku sone? Nes manasis tik priglaudus merliuka prie sono verciasi miegelio..


Tai, kad as bandau atpratint nuo naktiniu maitinimu... unsure.gif jau tokio amziaus vaikas nebeturetu naktimis valgyti...o dantu dar nelenda, daktare ziurejo tai nieko nerado... verysad.gif
Atsakyti
tfu tfu tfu...maniskis cia pastaras naktis kai sveciavomes pas senelius 5ryto sumaste keltis,maniau isprotesiu nuo miego trukumo,bet nieko baige kolkas tokias isdaigas,bet neisivaizduoju kaip galima sitaip visa laika kankintis,speju vaikas neskiria dienos nuo nakties.
Atsakyti
Sveika, nieko paguodžiančio negaliu pasakyti... Pati vargstu lygiai tai pat verysad.gif Mes irgi darėm tyrimus, vedėm pas neurologą, visi tvirtino sveikas vaikas. Gydytoja pediatrė sakė, kad toks jau mūsų bernelio charakteris ir greičiausiai taip vargti reikės iki 3 metukų doh.gif Aš migdau savo sūnelį ant rankų taip jis yra įpratęs, žinau, kad blogai darau... bet kai mums nuo 3 mėnesių dantukai dygsta ir labai skausmingai, kitaip jis neužmiega. Dabar mes jau turim 13 dantukų lotuliukas.gif Ką tik prasikalė 5 dantukai, dabar miega truputį ramiau, naktį keliasi tik 2 kartus, truputį "pakoncertuoja", pavalgo ir užmiega.
Bandžiau ir aš visus tuos metodus: leisti išsiverkti, miego brolio ieškojom smile.gif , bet jokio išviso nepripažino, porą mėnesių bandžiau migdyti paguldžius lovytėj, kad pats užmigtų... Tiesiog jėgų neužtenka... Ir tai supras tik ta mama, kurios vaikutis nemiegalius smile.gif
Jei kam pavyko pakeisti savo vaiko naktinius žygius, patarkit, kaip tai padaryti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DaiDoMas @ 2007 07 11, 17:17)
Sveika, nieko paguodžiančio negaliu pasakyti... Pati vargstu lygiai tai pat  verysad.gif  Mes irgi darėm tyrimus, vedėm pas neurologą, visi tvirtino sveikas vaikas. Gydytoja pediatrė sakė, kad toks jau mūsų bernelio charakteris ir greičiausiai taip vargti reikės iki  3 metukų  doh.gif  Aš migdau savo sūnelį ant rankų taip jis yra įpratęs, žinau, kad blogai darau... bet kai mums nuo 3 mėnesių dantukai dygsta ir labai skausmingai, kitaip jis neužmiega. Dabar mes jau turim 13 dantukų  lotuliukas.gif  Ką tik prasikalė 5 dantukai, dabar miega truputį ramiau, naktį keliasi tik 2 kartus, truputį "pakoncertuoja", pavalgo ir užmiega.
Bandžiau ir aš visus tuos metodus: leisti išsiverkti, miego brolio ieškojom  smile.gif , bet jokio išviso nepripažino, porą mėnesių bandžiau migdyti paguldžius lovytėj, kad pats užmigtų... Tiesiog jėgų neužtenka... Ir tai supras tik ta mama, kurios vaikutis nemiegalius  smile.gif
Jei kam pavyko pakeisti savo vaiko naktinius žygius, patarkit, kaip tai padaryti  lotuliukas.gif

Ooooooooo........suprantu tave taip kaip tu mane.........tikrai taip, tik tas kas turi tokius neramius vaikus, gali suprasti ka reiskia 11menesiu miegoti naktimis po 4val su 25 prabudimais....Laikykimes mirksiukas.gif
Atsakyti
Man panasiai buvo su mergyte tai bendradarbe pasiulepakeisti lovytes vieta pataliukus, ciuzinuka. Taciau mums pakako ir to kad pastaciau lovyte kambaryje i rytu puse. Nuo tada net ir valgyti nesikele labai ramiai miegodavo, ai tiesa dar nuemiau uzuolaideles nuo lovytes mastydama, kad jei vaikas prasimerkes mane pamatys nurims. As migydavau pas save lovoj o poto ikeldavau i lovyte taip pat masciau, kad jei uzmigs salia manes tai nurims.Pabandykit blogiau manau nebus.
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2007 07 11, 09:03)
Manau tokiu temu yra daug, bet nepykit mamytes, kad pasikartosiu...Ateinant vakarui man negera pradeda darytis, nes zinau koks pragaras manes laukia...Vaikas uzmiega normaliai ir sakyciau lengvai apie 21-22val, pamiega iki
1-2val nakties ir prasideda koncertai...stojasi lovyteje ir rekia...klykia, nori ant ranku. O ant ranku tai ne siaip sau o tik staciom, pabandau atsisest ar atsigult vel isterika...Verkia be asaru, nieko neskauda, yra sotus, dantys daktare sake dar nelenda(turi tik 2 apatinius) niaurologai sake, kad sveikas, zozdiu jis taip mus terorizuoja ir iki kokiu 4 ryto...po to pamiega iki 8..ai dar tame tarpe pavalgo misinuko karteli.
Viska isbandem ir savo lovoje migdyti...nepavyko, ir lovytei sona nuemem pritraukem prie lovos, tai malesi po visa lova...ir pamaitint dar papildomai nakti ir vezime vezioti, tai kol vezioji tol gerai tik nustoju iskart rekia...
O jau ka kalbet apie visokius lasiukus, zolytes ir raminancias arbatytes...valerijono voneles, viburkolio zvakutes...jokio efekto...
Pasidalinkit patirtim ar taip buvo kam nors? Gal kokiu patarimu turit?

p.s. vaikas blogai miega nuo pat gimimo... verysad.gif

padekit prasau...


neturiu laiko visu postu skaityti, tai gal niekas dar to nepatare, ka as.
su mano mazium buvo panasiu cirku, kai pradejo ropot ir stovet. tai arba keturiom atsistodavo lovytej ir linguodavo bliaudamas, arba jau veliau isikabines i virbus bliaudavo. tada isigijau toki specialu miegmaisi kudikiui. ji galima prisegti prie lovytes krastu. vaikas nesimala po lova, greitai nurimsta ir uzmiega. po keliu dienu maniskis jau ir neprisegtas nusiramindavo - tapo iprociu. bet ir is pradziu atsegdavau, kai uzmigdavo. nezinau, ar lietuvoj tokiu miegmaisiu yra pirkti. rankytes islenda, kojytes - maiselyje, o sonuose pora metaliniu kilpeliu. dabar, kad ir nebeverkia nakti, tame maiselyje miega - jei nusiklosto, tai kojytes visada siltai. buna ir pasiltintu miegmaisiu, ziemai smile.gif

tik stai pas mane kita beda. 9 menesiai, o iki siol dukart per nakti keliasi pienuko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hacone: 11 liepos 2007 - 17:36
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 07 11, 18:09)
Man panasiai buvo su mergyte tai bendradarbe pasiulepakeisti lovytes vieta pataliukus, ciuzinuka. Taciau mums pakako ir to kad pastaciau lovyte kambaryje i rytu puse. Nuo tada net ir valgyti nesikele labai ramiai miegodavo, ai tiesa dar nuemiau uzuolaideles nuo lovytes mastydama, kad jei vaikas prasimerkes mane pamatys nurims. As migydavau pas save lovoj o poto ikeldavau i lovyte taip pat masciau, kad jei uzmigs salia manes tai nurims.Pabandykit blogiau manau nebus.

Oi bandem, po visus namus lova tampem ir net spalvota patalyne i balta keitem nes kazkur mociute perskaite apie medziagos dazu bloga poveiki miegui...ir nieko...jokio efekto...
Papildyta:
QUOTE(Hacone @ 2007 07 11, 18:31)
neturiu laiko visu postu skaityti, tai gal niekas dar to nepatare, ka as.
su mano mazium buvo panasiu cirku, kai pradejo ropot ir stovet. tai arba keturiom atsistodavo lovytej ir linguodavo bliaudamas, arba jau veliau isikabines i virbus bliaudavo. tada isigijau toki specialu miegmaisi kudikiui. ji galima prisegti prie lovytes krastu. vaikas nesimala po lova, greitai nurimsta ir uzmiega. po keliu dienu maniskis jau ir neprisegtas nusiramindavo - tapo iprociu. bet ir is pradziu atsegdavau, kai uzmigdavo. nezinau, ar lietuvoj tokiu miegmaisiu yra pirkti. rankytes islenda, kojytes - maiselyje, o sonuose pora metaliniu kilpeliu. dabar, kad ir nebeverkia nakti, tame maiselyje miega - jei nusiklosto, tai kojytes visada siltai. buna ir pasiltintu miegmaisiu, ziemai smile.gif

tik stai pas mane kita beda. 9 menesiai, o iki siol dukart per nakti keliasi pienuko.


Kiek zinau yra tokiu pas mus, bet namie tai karsta ir vaikas vien su paklodele priklotas miega, tai nebent tik ziemai reikes isigyti toki g.gif
Atsakyti