Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

mano ir nemiega schmoll.gif pradzioj manau,kad pilva skaudejo,o dabar karsta. tik lauke miega. man gydytoja sake,kad turetu po keliu men. miegot ilgiau. tai labai tikiuosi blink.gif smakriukas ir drebejo, ejom pas neurologa, tai sake iki triju men, gali drebet, bet jau trys supuse ir dar padrebina, bet jau zymiai maziau
Atsakyti
mano lelius diena visai nemiega, nebent ishvezhu pasivaikshchiot su vezhimu, bet ir tai jei labai krato, tada uzhmiega smile.gif
nuo pat gimimo labai keistai jis elgdavosi, turbut pasimetes budavo, nezhinodavo ko nori ir pan. o beto verkdavo ilgai ir vienodai, tai nezhinodavau ko vaikui reikia. bet tiesiog kartais jiems reikia ishsiverkt. manishkis net kriuksedavo kaip verkdavo, paskui mokejo drebint apatini zhandikauly, tai toks vaizdas kad jam labai shalta, o jis papraschiausia nervus rodydavo, bet viskas susitvarke, reikejo man tik kantrybes. labai padeda naujagymius vystyti, nes jie jauchiasi saugiau. pilvely nebuvo daug vietos judet, todel suvyscius jiems geriau smile.gif savishki suvystydavau, duodavau soske i burna, priremdavau merliuku ir isheidavau, paverkdavo ir uzhmigdavo. kitaip nepripratinsi smile.gif


o del pilvuko skausmu, tai neskubekit duot vaistu, kantrybes mamytes, masazhiuku daugiau, kojytes rieskit jam ir pienuka skystesni darykit jei mishinukais maitinat, bet su vaistukais neskubekit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JSedbaraite @ 2007 06 08, 20:37)
Prasau patarimo. Mano mergaite yra 7 savaiciu. Jau gal savaite, kaip dienos metu ji beveik nebemiega: uzsnusta gal kokiai pusei valandos, tada atsibunda ir verkia. Kai nurimsta, uzsnusta gal porai minuciu, isleidzia kazkokius keistus garsus, atsibunda ir vel pradeda verkti, na taip visa diena. Nakti ji miega puikiai ir tikrai zinau, kad yra soti. Ir be to, kai ji valgo ar ciulpia tute jos apatine lupa dreba.Kaip manote ar cia normalu ar kazkas blogai su nervukais?


Geriau jau tegu nemiega diena nei nakti doh.gif O man atrodo,kad maniske gan daug miega pagal amziu. Nakti 8-9val, diena 2-5val pietu ir dar keliskart iki 20min.Nors gal kai paskaiciuoju,tai ir gaunasi 15 reikiamu valandu g.gif Pirmus 1.5men tai visa para miegodavo, tik valgant kartais aki praplesdavo ax.gif O nuo 2.5men ismiegam visa nakti. thumbup.gif
Atsakyti
dar gydytoja sake, kad viena is priezasciu nemiegojimo, gali buti, adaptacija prie aplinkos. bet jau labai ilgai adaptuojasi biggrin.gif
Atsakyti
Na, geriau diena nemiega, bet naktis juk poislio metas ir mamytei.Mano mazyle visada prastai miegodavo naktimis.4men prabusdavo pries 4h ryto ir beveik pora valandu nekaledavau uzmigdyti, ji juokiasi man ir tiek.O dabar, kai jau mokam sedeti, tai kas 1h atsisedam ir zirziam.Vaistukus vartojam,miegelio kokybe geriti, jokiu rezultatu.Bandziau ir prie saves migdyti, visvien sedasi arba kuiciasi.Laukiu nesulaukiu, kada galesiu issimiegoti visa nakti:) doh.gif
Atsakyti
Pažįstama problema, mes taip kankinomės tris mėn, kol neurologas nenusiuntė į masažus.Po masažų panelė atsipalaidavo ir situacija tikrai pagerėjo pamiega ir po 2-3val. Bent kol kas, nes tik vakar baigėm masažų kursą. Kadangi gimė po cezario, tai gyd sakė sudirgusi, padidėjęs raumenų tonusas.
Gyd palinkėjo sėkmės su nemiegaliukais,bet jie labai aktyvūs ir imlūs, domisi aplinka - reikia nešioti po namus tai taip ir nužiūrinėja kiekvieną daiktelį, ypač brolio mašinas.
Atsakyti
nepergyvenk, nieko cia blogo su tais nerviukais nebus- jei dreba smakriukas, gali but, kad padidejes dirglumas. Ir mums taip buvo, verke kol nepradejo suprasti aplinkos, dometis daiktais, zmonemis, ir dabar zyzliukas, bet jau maziau blink.gif tai kad vaikiukas verkia, dar nereiskia kad jam su nervais negerai, gal jam pilveli pucia? padeda masaziukai ir drungnas kompreselis (as su lygintuvu vystykla biskuti pasildydavau, kai diegliai uzeidavo), ir espumisano galima duoti. Gal mazulis ne MP valgo? Tai irgi turi didele reiksme.
Isaugs, nors kai man kas taip pasakydavo, norejosi nusauti gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif , nes visa diena viena sedejau su klykianciu suneliu, bet dabar jam 4men ir jau baigiu pamirst kad taip buvo. kantrybes... 4u.gif
Atsakyti
Manau tokiu temu yra daug, bet nepykit mamytes, kad pasikartosiu...Ateinant vakarui man negera pradeda darytis, nes zinau koks pragaras manes laukia...Vaikas uzmiega normaliai ir sakyciau lengvai apie 21-22val, pamiega iki
1-2val nakties ir prasideda koncertai...stojasi lovyteje ir rekia...klykia, nori ant ranku. O ant ranku tai ne siaip sau o tik staciom, pabandau atsisest ar atsigult vel isterika...Verkia be asaru, nieko neskauda, yra sotus, dantys daktare sake dar nelenda(turi tik 2 apatinius) niaurologai sake, kad sveikas, zozdiu jis taip mus terorizuoja ir iki kokiu 4 ryto...po to pamiega iki 8..ai dar tame tarpe pavalgo misinuko karteli.
Viska isbandem ir savo lovoje migdyti...nepavyko, ir lovytei sona nuemem pritraukem prie lovos, tai malesi po visa lova...ir pamaitint dar papildomai nakti ir vezime vezioti, tai kol vezioji tol gerai tik nustoju iskart rekia...
O jau ka kalbet apie visokius lasiukus, zolytes ir raminancias arbatytes...valerijono voneles, viburkolio zvakutes...jokio efekto...
Pasidalinkit patirtim ar taip buvo kam nors? Gal kokiu patarimu turit?

p.s. vaikas blogai miega nuo pat gimimo... verysad.gif

padekit prasau...
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2007 07 11, 11:03)
Manau tokiu temu yra daug, bet nepykit mamytes, kad pasikartosiu...Ateinant vakarui man negera pradeda darytis, nes zinau koks pragaras manes laukia...Vaikas uzmiega normaliai ir sakyciau lengvai apie 21-22val, pamiega iki
1-2val nakties ir prasideda koncertai...stojasi lovyteje ir rekia...klykia, nori ant ranku. O ant ranku tai ne siaip sau o tik staciom, pabandau atsisest ar atsigult vel isterika...Verkia be asaru, nieko neskauda, yra sotus, dantys daktare sake dar nelenda(turi tik 2 apatinius) niaurologai sake, kad sveikas, zozdiu jis taip mus terorizuoja ir iki kokiu 4 ryto...po to pamiega iki 8..ai dar tame tarpe pavalgo misinuko karteli.
Viska isbandem ir savo lovoje migdyti...nepavyko, ir lovytei sona nuemem pritraukem prie lovos, tai malesi po visa lova...ir pamaitint dar papildomai nakti ir vezime vezioti, tai kol vezioji tol gerai tik nustoju iskart rekia...
O jau ka kalbet apie visokius lasiukus, zolytes ir raminancias arbatytes...valerijono voneles, viburkolio zvakutes...jokio efekto...
Pasidalinkit patirtim ar taip buvo kam nors? Gal kokiu patarimu turit?

p.s. vaikas blogai miega nuo pat gimimo... verysad.gif

padekit prasau...


Akivaizdu, kad issireikalauja, ko nori rekimu. g.gif
o kiek jus miegat diena? Gal per daug ir tada nakti nesinori?
Net nezinau, ka cia jums patarti unsure.gif O ka, jei kiek laiko nereaguotumet i verkima? Aisku, nelabai gerai, bet jei jau niekas nepadeda.... blush2.gif
O gyd. nebande issiaiskinti, kas tai galetu buti?
Atsakyti
o cia mano vaika aprasei lotuliukas.gif nu maniskis tik stovet nemoka tai sliauziot is pasiutimo ismoko nuo 5 sav. lotuliukas.gif sianakt atsikele antra val ir iki sesiu "bendravom" paskui uzmigo , bet 6.30 vistiek keliames ir vedam broli i mokykla doh.gif dabar neverkia bet mieguistas irgi neatrodo, priesingai nei as lotuliukas.gif . Bet kazkaip su pirmu suneliu man sunkesnes naktys budavo, dabar pasenau -miego netaip noriu tai ir kariaujam per naktis bigsmile.gif tiesa mano uoga dar kas dvi valandos keliasi valgyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 11, 12:06)
Akivaizdu, kad issireikalauja, ko nori rekimu. g.gif
o kiek jus miegat diena? Gal per daug ir tada nakti nesinori?
Net nezinau, ka cia jums patarti  unsure.gif  O ka, jei kiek laiko nereaguotumet i verkima? Aisku, nelabai gerai, bet jei jau niekas nepadeda.... blush2.gif
O gyd. nebande issiaiskinti, kas tai galetu buti?


Diena miega viena karta apie 2,5-3val. Daktarai sako, kad su sveikata viskas gerai, tyrimai visi padaryti sveikas kaip ridikas...sako, kad charakteris cia toks.... verysad.gif Sianakt pirma karta bandziau nereaguoti i rekima, tai zysti pradejo nuo 1val, o isireke 3val ir reke be perstojo iki 4ryto...maniau, kad kaimynai policija iskvies, visas namas skambejo...vyras baisingai supyko, kad kankinu vaika...a, tiesa,o nakti pas vyra ant ranku tai neina, tik pas mane...diena atvirksciai g.gif tada daviau valgyt ir uzmigo issikankines...siandien piktas, akys raudonos... verysad.gif
Atsakyti
Na, galiu kelis patarimus mestelt. Pirmiausia, kaip migdai? Ant ranku? Jei taip, tai gali buti tokiu festivaliu priezastis. As savo mergina buvau atpratinus ant ranku uzmigt, kazkur nuo 5 menesiu uzmigdavo graziausiai pati lovytej, ir ismiegodavo visa nakti. (Tiesa, nakti visada gerai miegojo). Bet tol, kol ismoko ropoti. Tada ir prasidejo - paguldau i lovyte, o jinai iskart apsivercia ir davai ropot po visa lova. Tada emiau migdyt ant ranku. Uzmigdavo tai puikiai, bet po kokios savaiteles prasidejo vat tokie naktiniai koncertai. Supratau, kad vaikas tiesiog nebemoka pats uzmigti. Je anksciau nakti atsibusdavo ir vel uzmigdavo sau tyliai, as net neatsibusdavau, tai dabar atsibunda, o uzmigt negali. Irgi stojasi , verkia. Ka daryt?, pasiryzau vel pratint uzmigti paciai lovytej, bet kadangi dabar jei paliksi viena, stojasi ir verkia, tai stoviu prie lovytes, prilaikau kojas, kad nesisukiotu ir nesikeltu, na, truputi paverkia ir uzmiega. Uztat naktiniai atsibudimai dabar jau retai kada perauga i dvieju valandu asaru koncerta, dazniausiai atsibudus vel uzmiega. Na ir dabar daznai paguldzius nesisukioja, uzmiega sau ramiai
Atsakyti