Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

O MANISKEI REIKIA ABI RANKYTES STIPRIAI LAIKYTI KAD UZMIGTU IR SOSKE BUTINAI.CIA DIENA.O NAKCIAI UZMIEGA PRIE PAPUKO tongue.gif
PASTEBEJAU KAD DAUG ILGIAU MIEGA KAI BUNA VESIAU.CIA IR NAMIE IR LAUKE g.gif blink.gif
Atsakyti
Net nezinau ka daryciau, jei mazius pats neuzmigtu g.gif Jam jau 10,5men, bet dar ne karto neteko vargt rolleyes.gif Ir diena (ir dabar miega 3 kart po 2 val) ir nakciai tik paguldom ir paliekam viena, o jis arba is karto uzmiega arba dar pasimala, pazaidzia su zaislais ir pats ramiausiai uzmiega tongue.gif Ir vezime nesupam-paguldom ir paliekam biggrin.gif clap.gif
Atsakyti
Labai skųstis negaliu dėl užmigimo, bet pasitaiko tokių vakarų, kad mažė iš paskutiniųjų kovoja prieš miegelį, nors iš visko matosi, kad jau labai reikia poilsio. Padeda: susupimas į ką nors, kad negalėtų blaškytis ir tikriausiai jaukumo jausmas; sūpavimas mamai sėdint ant didelio kamuolio, tada thumbup.gif , nepavargsti, nepaskausta nei nugara nei rankos, siūbuoji sau pamažu, kol užmiega; dar padeda kai pasiguldai šalia ir paimi už rankučių, kartais jei ašaroja dar reikia rankutes pabučiuoti. Agresyvaus metodo širdis neleidžia taikyti, nes negaliu aš klausytis kaip mano angelėlis yra nelaimingas ir tai išreiškia, vyras žada pamėginti kokį kartelį leisti paverkti, bet aš neleisiu ne ne ne


Nu ką piply, neskaityk šios temeles, nes užmigdysim laugh.gif
Atsakyti
As kartais uzmetu ant akiu marliuka-kartais sis metodas suveikia
stebuklingai, iskart uzmiega, aisku nevisada...
Atsakyti
Mes turim"stebuklinga" pagalvele, vaikysteje pati lovoje ja turedavau... o dabar dukra isikniaubia, prisiglaudzia...kai pradeda zirzti miegelio, padedu salia pagalvyte, ziurek, nosyte jau suka i pagalvyte...mano mama tai pergyvena, karsta vaikui tipo, bet uzmigus as patraukiu ja nuo veidelio ir viskas...aisku buna kritiniu momentu, kai vaikui per daug ispudziu, tai sunkiau uzmigt...cia gal mazesniems taip, jei dar pradeciau intensyvei zaisti su ja pries miega, tik blogiau butu...didesniems turbut gerai issikrauti g.gif
Atsakyti
QUOTE (eglek @ 2004 08 06, 19:05)
As kartais uzmetu ant akiu marliuka-kartais sis metodas suveikia
stebuklingai, iskart uzmiega, aisku nevisada...

Marliukas ir mums labai padeda, jei neduodi marliuko, tai kokia kojine nusimovus ant akiu deda, arba tiesiog rankytem akytes dengiasi. Nors tiesa pasakius taip budavo anksciau, dabar jau judri, tai pavargsta ir lengvai nuluzta ( 9 men. ). O siaip tai as maitinu, tai pats geriausias budas uzmigdyt, matai, kad vaikas zirzia, akis trina, tai pakisi papa ir ramu.
Atsakyti
Sveikos, mamytes!
Musu maziukui dar tik 1,5 men., o diena niekaip uzmigt negalim. Ir taip nuo antros gyvenimo savaites sad.gif
Neurologe sako - padidejes jautrumas pas vaikuti. O as bijau kad vaikui labai nesveika taip visa diena nemiegot. Gal kam taip buvo? Gal turite 'receptu' kaip nuramint toki jautruoli?
Jei uzmiega, tai tik kokiai 15 minuciu ar pusvalandziui. Ir tai per didziausias pastangas - supuojam, dainuojam, nesiojam... O jei nemigdau tai ir nemiega visai.
Atsakyti
O kaip miega nakti? g.gif Jei nakti miega ramiai,tai jau nera taip blogai. tongue.gif Nes mano mazute dienos metu irgi reikia supuoti,vezineti kol uzmiega ir tai dazniausiai 5 ar -30 min. ir vel pabunda,tad ir sokineji....bet uztai nakti paguldau apie 10 vakaro ir pramiega ramiai nesupama iki 4 ryto ir pamaitinus vel iki 8 ryto,tad ...nera jau taip blogai. clap.gif Svarbu ,kad nakti miegotu.
Mums tai labai padeda kai i lauka isvaziuoji su vezimu,tada staigiai uzmiega ir miega visa kelia. Arba tevu lovoj -jai pasaka, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tada uzmiega irgi neribotam laikui (nakti neguldau salia,tik kartais diena ant paklotos lovos ) ...sako vaikas jaucia tevu kvapa -padeda nusiraminti.
Atsakyti
musmere gal as cia menkai tave nuraminsiu, bet ateis laikas ir vaikutis miegos wink.gif maniskis iki 4 menesiu dienomis visai nemiegojo o naktimis kas dvi val. kelesi valgyti, tad 4menesius vaiksciuojau kaip zombi blink.gif buvom pas neurologe, bet nieko konkretaus ji mums nesake, buvo tiesa masazai, po masazu ismiegodavo 4 val. Patarciau, kaip maudsi vaikuti ipilk pora lasu valeriono, gal ramesnis bus ir ilgiau pamiegos, nors maniskis nuo valeriono ilgiau nemiegojo, bet tikrai ramiau ir kieciau wub.gif O nuo keturiu menesiu jis ismiegodavo visa nakti thumbup.gif clap.gif . Dabar irgi labai gerai miega, aisku buna dienu kaip jis nenori miegot, bet cia jau oras kaltas huh.gif per karsta jam buvo
Atsakyti
Nu nakti tai miega. Negaliu pasakyt kad ramiai - rangosi, inkscia, spardosi (matyt pilvelis ramybes neduoda), bet neverkia. Ismiega nuo 9 val. vakaro iki 2 val. nakties. Po to pavalgom ir miega iki 5 ar 6 val. ryto, po to pavalgom - ir dar miegam iki 8 ar 9 val. Tai nakti sakyciau visai neblogai butu, tik kad tas miegas jo toks negilus ir neramus. Tikiuosi, kad kai 'perdimas' jam nebebus toks sunkus darbas tai gal ir miegas ramesnis bus. Ale ar tokiam maziui uztenka vien nakties?
Aciu uz pasidalinta patirti - vienok ramiau kai zinai kad ne vien tavo toks. Ir kad gal nieko tokio labai blogo tam vaikiui ir nera?
Atsakyti
Sveiki neramių vaikučių tėveliai wink.gif Mano sūnus irgi dienom beveik nemiega, sakau beveik, kadangi nemiega tik namuose. Lauke ar automobilyje galėtų išmiegoti visą dieną pabusdamas tik pavalgyti, o namuose snūsteli keletą kartų po pusvalandį. Tai tapau keliaujanti mama, vežuosi visur, kartais net valgau kavinukėse (ypač lauko), kad tik lelius galėtų pamiegoti. Naktį miega gerai, bet dažnai keliamės valgyti, kas 2-3 valandas. Buvo labai sunku doh.gif , bet pripratom rolleyes.gif Va ir dabar sėdžiu pas vyrą biure prie kompo, o lelius ant kelių miegodamas valgo tongue.gif Mums dar tik du mėnesiai, tad padėtis dar turėtų pagerėti smile.gif Laikykimės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (musmere @ 2004 08 25, 14:38)
Nu nakti tai miega. Negaliu pasakyt kad ramiai - rangosi, inkscia, spardosi (matyt pilvelis ramybes neduoda), bet neverkia. Ismiega nuo 9 val. vakaro iki 2 val. nakties. Po to pavalgom ir miega iki 5 ar 6 val. ryto, po to pavalgom - ir dar miegam iki 8 ar 9 val. Tai nakti sakyciau visai neblogai butu, tik kad tas miegas jo toks negilus ir neramus. Tikiuosi, kad kai 'perdimas' jam nebebus toks sunkus darbas tai gal ir miegas ramesnis bus. Ale ar tokiam maziui uztenka vien nakties?

Oi kokia pažįstama situacija. biggrin.gif Aš optimistė, prisiskaičiau knygose, kad mažutėlis vaikelis turi miegoti ~ 21 valandą per parą. Tai kai maniškė miegodavo tik naktimis, o dienomis po keletą minutėlių nusnausdavo, irgi pas nervų gydytoją nulėkiau. Gydytoja šiaip sirupėlio homeopatinio parašė, tai aš pusę buteliuko to sirupo sugirdžiau, bet nieko nepagerėjo. Tai aš susitaikiau su ta mintimi, kad nemiegalė maniškė bus. Dabar, kai jai 5 metai, judrumas vaiko- neišpasakytas. doh.gif Iš vakaro vos paguldyti galima, o ryte niekaip prabusti negali. biggrin.gif
Atsakyti