Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

Reikia tik kantrybės mirksiukas.gif Mano mažis visą naktį kelias kas valandą valgyti ir nieko pripranti. Dauguma tokio amžiaus mažylių taip daro - arba dantukai dygsta arba jei valgo tik MP jo trumpam užtenka blush2.gif
Atsakyti
aš tai irgi galvoju, kad dantukai. Nes vaiko įpročiai taip greitai nesikeičia, jei kuo puikiausiai miegodavo naktį. mes dar dantukų neturime, bet teko girdėti, kad labai skausmingai kai kuriems vaikams dantys dygsta.
Pažiūrėk ar dantenos nepatinusios, nepapurtusios. ax.gif jei taip tai tikrai laukite dantuko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darata: 01 kovo 2007 - 01:11
O gal visai ne dantukas, gal pvz. ausytę skauda? Pirmiausia su gydytoja konsultuokis, tegul apžiūri 4u.gif
Atsakyti
As irgi siulau su pediatru pasitarti - maza kas, gal ausyte, gal su virskinimu kas, nereikia taip paprastai visko dantukams nurasyti. O ir paciai bus ramiau, kad nieko blogo nepraziurejai...
Atsakyti
na mano mazajai irgi buvo sutrikes miegelis , bet kalti buvo dantukai tongue.gif tepliojam dantenas dentinox geliu ir tiesiog apsisarvavom kantrybe doh.gif
dabar jau situacija pasitaise , nes issikrapstem du dantukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(^lauryte^ @ 2007 03 01, 14:41)
na mano mazajai irgi buvo sutrikes miegelis , bet kalti buvo dantukai  tongue.gif  tepliojam dantenas dentinox geliu ir tiesiog apsisarvavom kantrybe  doh.gif
dabar jau situacija pasitaise , nes issikrapstem du dantukus  thumbup.gif



Sveikute 4u.gif

Ziuriu tavo mergyte uz maniske lygiai menesiuku vyresne smile.gif Na kantrybes tai jau cia reikia tureti tikrai. As jos turiu, bet va, kad draugas mano nelabai. Jis pyksta, kad neissimiega, nes anksti i darba keliasi... Na isgyvensim kaip nors. Sia nakt lyg jau ramiau miegojo, kita savaite jau pas gydytoja eisim, tai pasidomesiu, kas ir del ko smile.gif Dekui mamytes uz patarimus nesitikejau, kad sulauksiu tiek 4u.gif
Atsakyti
Nu geras, skaitau ir kaip pirštu į akį drinks_cheers.gif Man lygiai tas pats doh.gif Ii šiol pupa miegodavo labai gerai, nežinojau, kas yra nemigo naktys - pabunda 1-2 kartus, pavalgo ir toliau parpia....O dabar jai 4,5 mėn ir jau kokia savaitė naktį muistosi, vartosi, sukasi doh.gif , tai nespėju iš lovos šokinėti soske.gif, tada pasiimu pas mus į lovą, bet ne ką geresnis jos miegas būna....Tik tiek, kad nereikia pačiai keltis unsure.gif Ir kada gi tai praeis?.... g.gif
Atsakyti
Musu dukryte nuo pat gimimo viena kart keldavosi per nakti,o dabar jau kelinta sav ismiega visa nakti (dabar 10 men),bet nusispjaunu tris kart,kad ne but atvirksciai ax.gif
Atsakyti
Migle tik pirma men keldavosi 2 kartus pavalgyt,o po tai kai pradejo visa nakti kas 2-3 val.taip ir iki siol.Jau jai 5,5 men,o keliasi dar dazniau kas 1,5-2 val.,bet as jos dar neprimaitinu,laukiu 6 menesiu,tada.Turbut nori valgyt,nes auga,o MP gret susivyrskina tai ir valgo.Tikiuosi,kad kai valgys koseles sotesne bus ir ilgiau miegos.
Atsakyti
Mums jau 7 menesiai. Apie 10 einam miegoti, iki pirmos pamiegam normaliai, o jau tada prasideda neramumai. Keliuosi nakti n kartu, tai soske paduoti, tai apkloti, labai blaskosi per miegus verkslena. Kokia 3 val. pamaitinu, bet vis tiek neramiai miega. Atsikelia 7 ryte. Galvoju gal dantys kalti, nes iki 6 menesiu miegodavo gerai. Eidavo miegoti apie 11 val. ir neprabusdamas miegodavo iki 5 val. Tada pamaitindavau ir dar miegodavo iki 8-9 val. Su nostalgija prisimenu tas dienas, pati budavau pailsejusi ir nuotaika buvo kitokia, o dabar pavargusi, pikta. Laukiu kada gi baigsis sitas kosmaras.
Atsakyti
QUOTE(ingridka @ 2007 03 19, 12:19)
Mums jau 7 menesiai. Apie 10 einam miegoti, iki pirmos pamiegam normaliai, o jau tada prasideda neramumai. Keliuosi nakti n kartu, tai soske paduoti, tai apkloti, labai blaskosi per miegus verkslena. Kokia 3 val. pamaitinu, bet vis tiek neramiai miega. Atsikelia 7 ryte. Galvoju gal dantys kalti, nes iki 6 menesiu miegodavo gerai. Eidavo miegoti apie 11 val. ir neprabusdamas miegodavo iki 5 val. Tada pamaitindavau ir dar miegodavo iki 8-9 val. Su nostalgija prisimenu tas dienas, pati budavau pailsejusi ir nuotaika buvo kitokia, o dabar pavargusi, pikta. Laukiu kada gi baigsis sitas kosmaras.


o mes iki 6 men nuo pat gimimo su vyru kankinomes...nemiegojo naktimis maziukas visai, vartydavosi, pradedavo verkt, keldavausi tai apversti, tai soskyte ikisti... Buvau pikta, pavargus, o dabar jau savaite kaip tfu, tfu, tfu, nakti pradejo geriau miegot...
Atsakyti
Na prisidedu ar as prie jusu mano maze jeu 3 para bludija, keliasi kas valanda, tai verkia tai zyzia, kadangi valgo MP, tai vis bandau pamaitinti, o ji pavalgo ir po valandos vel blaskosi smile.gif , nieko nebesuorantu ar cia jai to pienelio jau truksta, ar siaip diena per daug ispudziu...O ir keltis pradejo 7 val. Anksciau 23 val. pavalgydavo ir iki 3 val miegodavo, o keldavosi 9 - 10 val. Dabar apie ramias nakteles tik pasvajot unsure.gif
Atsakyti