Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

Musiskis irgi kartai zirzia pries uzmigdamas, bet jau isitikinau, jog reikia laiku ji migdyti, musu leliukas dazniausiai uzmiega pats, todel kai jau pradeda trinti akytes guldau iskart i lovyte... bigsmile.gif dar labai padeda paciam uzmikt zaisliukas, sunelis pats issirinko jam miela zaisliuka ir tik su juo uzmiega...
Kiekvienas vaikelis individualus, todel reiks kantrybes..., kad ir kaip jis migdosi... vaikai didziausias turtas 4u.gif

Esu skaicius, jog kai kuriems mazyliams tarpas nuo 2 iki 5 men susimaiso diena su naktim ir nieko cia nepadrysi, paskui savaime atsistato... tai kad sekmes ir kantrybes mamytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2007 02 13, 21:20)
Musiskis irgi kartai zirzia pries uzmigdamas, bet jau isitikinau, jog reikia laiku ji migdyti, musu leliukas dazniausiai uzmiega pats, todel kai jau pradeda trinti akytes guldau iskart i lovyte... bigsmile.gif  dar labai padeda paciam uzmikt zaisliukas, sunelis pats issirinko jam miela zaisliuka ir tik su juo uzmiega...
Kiekvienas vaikelis individualus, todel reiks kantrybes...,  kad ir kaip jis migdosi... vaikai didziausias turtas 4u.gif

mes irgi turim problemu su miegojimu. mazule tik paguldai miegoti, tai ji iskart stojasi loveleje, (Jai 9 men.) ir nors tu ka, ir nakti jei pabunda, ziurek jau ir stovi, visa susalus. reik daug kantrybes kol uzmigdai. dabar padeda vienintelis budas, tai vezimelyje pasodini pries miega ir vezioji pirmyn atgal, nera kur atsistoti, tai ir uzmiega.
Atsakyti
QUOTE(šokoladas @ 2007 02 15, 13:15)
mes irgi turim problemu su miegojimu. mazule tik paguldai miegoti, tai ji iskart stojasi loveleje,  (Jai 9 men.) ir nors tu ka, ir nakti jei pabunda, ziurek jau ir stovi, visa susalus. reik daug kantrybes kol uzmigdai. dabar padeda vienintelis budas, tai vezimelyje pasodini pries miega ir vezioji pirmyn atgal, nera kur atsistoti, tai ir uzmiega.

Manasis tai vežime sėdas, jau nebegaliu migdyt, dar labiau rėkia. Bandau supti lovelėj, bet pripratinau ant savo galvos kartu miegot tai apsičiupinėja kad lovelėj guli tai ir vėl klyksmai, lyg jį kas pjautų g.gif
Atsakyti
Labai geras dalykas yra supama lovyte, jokiu problemu nebuvo nuo pat gimimo thumbup.gif galvojau pripras supamas, bet dabar puikiai uzmiega pats, jei budinasi pasupi ir toliau miegam 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes bye1.gif

Skubiai reikia patarimo. Mano dukrytei 4 menesiukai, bet ji labai nemiega nakti. Diena miega kokis 4 kart po 15-10 min, o nakti tai is viso kosmaras, keliasi kas valanda pusantros, zyzia inkscia guguoja verkslena... Duodu pienuko bet ji nelabai kartais jo geria, vadinasi nealkana. Tai kas jai tada gali buti. Dar pries kelias savaites jokiu problemu neturejau, vakare pavalgo ir ismiega visa nakti be jokiu atsikelimu. Na o dabar doh.gif uzmiega kokia 21val, pirmas atsibudimas buna apie 1-2 val ir taip iki pat 7 ryto blink.gif verysad.gif nebezinau nei ka daryti, kodel taip pasikeite jos miegojimo iprociai. Sakau gal kokiu arbateliu yra, kad ramiau miegotu ar dar kas? Aciu uz patirties pasidalijima visoms 4u.gif
Atsakyti
4u.gif na mano kleckas nemiegojo kai buvo 1men.tai buvo diena su naktim sumaises,dabar nemiega diena,o nakti normaliai ismiega.gal tu i vonele kai maudai pries miega kokiu lasiuku raminanciu ilasink,gal dantukai dygsta,mano leliui greit 4men.tai neistraukia kumstuku is burnos ir labai piktas g.gif
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2007 02 27, 16:45)
4u.gif na mano kleckas nemiegojo kai buvo 1men.tai buvo diena su naktim sumaises,dabar nemiega diena,o nakti normaliai ismiega.gal tu i vonele kai maudai pries miega kokiu lasiuku raminanciu ilasink,gal dantukai dygsta,mano leliui greit 4men.tai neistraukia kumstuku is burnos ir labai piktas g.gif



Niu maniskei irgi kumstukai sugrusti ciut ne iki alguniu i burnyte biggrin.gif Manau, jog irgi dantukai dygsta. Ech, gal tikrai del to neramiai taip miega. O kokiu tu raminamu lasiuku ilasinti blush2.gif nelabai apie tokius ka zinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuxeee @ 2007 02 27, 17:50)
Niu maniskei irgi kumstukai sugrusti ciut ne iki alguniu i burnyte  biggrin.gif  Manau, jog irgi dantukai dygsta. Ech, gal tikrai del to neramiai taip miega. O kokiu tu raminamu lasiuku ilasinti  blush2.gif  nelabai apie tokius ka zinau  blush2.gif

labas vakarelis, mano mazyliui jau bevei 5 men. anksciau diena gerai megodavo o nakti seip sau,. dabar ir diena jo miegas pasikeite. mega po 10-20 min. 2-3 kartus . gydytojai sake daryti raminancias vonelias. Pripirkau visokiu zoliu( melisa, valerijono sakni=ys, pipirmete......)dariau kellis kartus , . Rezultatu nepastebejau, bet jau visas butas,, kvepejo,, valerijonu. doh.gif o siaip jaigu jusu dukrite geria is buteliuko, galima daryti silpnas arbatites is melisos ar pipirmetes ir duoti gerti pries miega.manau turetu padeti. Dar jai pati maitinat MP, reiketu paciai gerti tokias arbatas.
iki
Atsakyti
gali buti dantukai, psiulik nakti virinto vandenuko kambario temperaturos, mums panasiai buvo. dar gali pabandyti viburkol zvakutes, jos veikia raminanciai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurak: 27 vasario 2007 - 18:53
Čia turbūt dantukų dygimo pradžia ax.gif dar turi atkreipt dėmesį ar padaugėjo seilių, jei taip, tikrai pradeda dygt dantukai rolleyes.gif
Tokiu atveju biški nusiraminti padeda specialūs šaldomi kramtukai thumbup.gif
O dėl raminamųjų arbatėlių, manau geriausia būtų jeigu pasitartum su pediatre mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi atrodo kad jau tuoj turesite dantuka smile.gif Panasiai ir pas mus dabar,bet as vakare savo mazei patepu Kamistad tepaliuku danteneles.Man atrodo padeda
Atsakyti
4u.gif Aciu merginos uz patarimus, nes jau nebezinau ka bedaryti, visa nakti miegu staciom akim, nes nebeapsimoka ir uzmigti, nes voz uzsnustu mazoji tuoj nubunda ir pradeda zirzenti verysad.gif Bandysiu danteneles patepti su kremuku, turiu nusipirkusi... Tikiuosi pades unsure.gif cool.gif
Atsakyti