Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

As irgi kazkur skaiciau, kad kiekvienas mazylis turi savo rezima ir jei nenori, tai nepriversi niekaip tik dar labiau sunervinsi jei bandysi migdyti per prievarta.
Musu miega bendrai apie 2-3 val, bet nakti uz tai labai prastai miega nuo 23 iki 9, bet keliuosi kokia 10-15 kartu ir labai nerami buna, todel gal diena ir nori ilgeliau pamiegoti, o jei miega tiek valandu ir keliesi tik karta, tai as tau baltai pavydziu ax.gif

Na maniske mergicka kol nemokejo sedeti, ropoti ar kitaip judeti tai miegodavo ideliai galim sakyti, keldavosi viena karta pavalgyti ir iki 10 abi parpdavome, o dabar per miegus baisiai judi, sedasi, po visa lovyte muistosi ir keliuosi begale kartu tai ziurek kamputi susisukus, tai uzkloti, tai soske iskrito ir pradeda verkslenti, nes turbut kalasi dantukai, tai dar kazkas, o valgo kaip ir anksciau viena karta pavalgyti. ax.gif
Atsakyti
Pabandykit HIPP arbatėlę gera savijauta, maniškai padėjo
Atsakyti
Mano dukriukui 5,5 men,tai naktim keliasi daznai,pavalgyti.Bet jau kelios dienos,kai viena matinima valgo vien kosyte,tai ir miega nakti geriau,maziau kartu prabunda biggrin.gif Tikiuosi kad po truputeli ir visa nakti ismiegos blush2.gif bent jau to tikiuosi ax.gif
Atsakyti
Noreciau ir as suzinoti,kaip padaryti ,kad vaikiukas nakti miegotu,nes dabar tai tenka sokinet is lovos prie jos kartais net kas 10min. doh.gif verysad.gif Labai prastai miega ir daug geria pienuko,1litra per nakti,kazkokia nebesamone gaunasi unsure.gif Jei keltusi tik 2kartus per nakti,tai rojus butu bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes , mano dukryte tai pat diena nemegsta miegoti , bet uz tai nakti miegam nuo 23 iki 9 ryto keliames viena kart per nakti, greitai pageriam pienuko pasikeiciam sauskelnes ir pusvalandzio begi vel miegam, bet as tai visai nesiskundziu man jau geriau taip negu nakti keltis keliata kartu , ir daugiau pati pailsiu uz tai diena galim zaist abi ir mamyte pailsejus ir vaikas nepiktas, bet buna gi tokiu dieneliu kad piktas vaikas pasidaro ir nenori diena miegot , geriausia iseitis laukutis , bent jau mums isgydo visus neramumus ir irzliukus, kokia val pasivazinejam ziurint i medziu virsunes ir dangu, ir uzmiegam , po to mamyte graziai parnesa leliuka namo paguldo i lovyte ir dar pamiegam , tarpkitko po laukelio miegelis geresnis ir ilgesnis, tai stai bis.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas,man tai pat kaip ir tau doh.gif iki triju menesiu miegojo visa nakti tik pabusdavo apie 7 o dabar nemiega,nevalgo tik zyzliukas darosi ,manau gal dantukai dyksta nes daugiau priezasciu nesugalvoju .Reikia tik laukti ,sekmes mums g.gif
Atsakyti
o mes tai zirziam kaip priklauso lotuliukas.gif ant ranku supu kokias 2valandas is kuriu valanda, didelio spardymosi ir zizimo doh.gif o po valandos guli ramiai kol uzmiega thumbup.gif
Atsakyti
Na pas mus ta pati problema prasidejo jau nuo 4 men. Diena miegodavo tik tris kartus po pusvalandi. Bet kaip laikrodis, minute i minute atsikeldavo ir niekaip daugiau neuzliuliuosi. Bandydavau visokiausius variantus: ir lauke, ir namie prie atdaro lango, ir nuvarginti bandydavau ilgiau... bet niekas nepadejo. Tik vienas variantas: eiti kartu su ja miegoti. Dabar per diena (nors mums jau 8,5 men.) ismiega: 1k. 1.5 val; 2k. 2 val. Taciau, kai nuvezu pas savo mociute, miega tik 2k. po 30 min. Nors ir mociute bando visus variantus. Tai pabandykit ir jus kartu su savo leliais prigulti, gal ir Jums ilgiau parps mirksiukas.gif
Nakti miega nuo 9 vakaro iki 8 ryto. Dar ~6 val. ryto pradeda muistytis, tai duodu misinuko.
Atsakyti
na mamytes! pas mane tai tikras haosas verysad.gif , negana kad einame miegoti diena kokius 3-4kartus po10-20min tai ir nakties miegui einame miegoti23val iki 6val, vienu zodziu tuoj isprotesiu doh.gif ,ir mums tuoj bus 1metai bigsmile.gif kazkokia nesamone cool.gif
Atsakyti
mes iki 4mėn užmigdydavau papuku kol pažįsdavo ir užmigdavo, vėliau ėmiau migdyt vežime, dabar nebeina nes sėdas ir išmiegojęs atsisėda bijau kad neiškristų, tai migdau lovelėj. Lovelėj įtaisiau linges ir supu kol užmigs, nors naktį prabudusi įsikeliu į livą taip ramiau miegam ir ilgiau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Mes iki 6 mėnesių supdavom ir dieną ir naktį. verysad.gif O vieną naktį mum su vyru atsibodo, nes naktį nešioji o ji vis tiуk nemiega, tai tada paguldėm šalia ir neėmėm, tai verkė gal kokia valanda, paskui užmigo ir nuo to laiko jokių supimų nei dieną nei naktį.Aišku buna kad zyzia, bet neilgai, o jeigu kartais pradeda verkti tai leidžiu dar pažaist ir pvz po 15 ar 30 min nešu atgal į lova. Man atrodo kad ta valanda naktį buvo lemtinga, bet jau kantrybės reikėjo tai labai daug, nes negalėjau klausytis kaip verkia mano mažė, bet už tai dabar ramiau ir lengviau thumbup.gif .Kantrybės visom 4u.gif
Atsakyti
Maniškė irgi zirzilė pasidaro, kai laikas miegoti g.gif - atseit nenori miego ir verkia paguldyta į lovelę. Tai aš jau kelintą vakarą naudoju apgaudinėjimo techniką biggrin.gif - iš pradžių paguldau ir įduodu žaisliuką, po kelių minučių apkloju (jei apkloju iš karto, tai supranta, kad jau reikės miegoti ir nervinasi), dar po kelių minučių išjungiu šviesą ir įjungiu karuselę. Keletas minučių ir mažylė jau migdosi, net supti nereikia lotuliukas.gif . Kol kas suveikė 100 proc. - jokių ašarų thumbup.gif
Atsakyti