Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

Oi, miego ir mes norim baisiai! Su vyru jau seniai pamirsom ka reiskia ISSIMIEGOTI. Musu mazyle labai blogai miega naktimis. Tai ji valgyti nori, tai pasupti ja reikia,tai soske paduoti, tai paglostyti. Kartais tenka keltis 8-10 kartu. doh.gif laukiam vis kada ateis ta naktis, kai galesim numigti bent 3-4 istisas valandas ....
Taip,kad MamaAustralijoj nesi vienisa 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasiliukas: 22 sausio 2007 - 15:19
QUOTE(neringusa @ 2007 01 21, 13:29)
Pas mus irgi ta pati situacija darosi  g.gif o jei ir mieg tai labai jau neramiai  schmoll.gif  Gal tikrai tokim amžiui tai būdinga nes mes irgi panašaus amžiaus doh.gif

Pas mus tas pat blush2.gif Dažnai valgo,per miegus verkia.Matyt taip reikia.Vaikutis daug išmoksta,daug pamato,daug naujų įspūdžių yahoo.gif Auga juk thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2007 01 22, 16:14)
Mes taip pat biggrin.gif Jau ryt mano auksui 3 menesiukai. Kai atsigulam nakties miegelio - rankomis, kojomis i visas puses mosikuoja, ant sono verciasi ir zirzia. O kartais nezirzia, bet juokiasi doh.gif Ir ka daryt? Ir as pradedu juoktis. O jei rimtai, tai ka - nesioju nesioju ir dar karta nesioju. Kol nuluzta biggrin.gif



Jau kazkur rasiau, bet pasikartosiu. Musiske irgi rankytemis ir kojytemis tabaluodavo, tai mama patare ja suvyniot i adialiuka. Ir ka gi jus manote, miegam visa nakti, o dienos miegelis 1.5 - 2 val garantuotas.
Visgi neveltui mus tevai vystydavo. bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus buvo pratokai kol matinau, tada nakti keldavosi kokius 5 kartus, gal dar daugiau daznai net neatsimindavau doh.gif . Situacija pagerejo kai nutarem pereiti prie misinuko, dabar vist tiek keliasi kokiu 2-3 kartus, bet vist tiek geriau, nes anksciau tai nesuprasdavau ko nori, ar tik papulio ar valgyt.
Atsakyti
IR MUMS TAS PATS.JAU GREIT 10 MENESIU, O NAKTI VISA NEISMIEGA. ISPROTET BAIGIU.KA DARYT?
Atsakyti
QUOTE(nikka @ 2007 01 22, 16:38)

Visgi neveltui mus tevai vystydavo. bigsmile.gif

drįstu nesutikt ax.gif maniškis buvo toks neramus, kad net išlaikyt rankose buvo ką veikt.... g.gif jei jį paimdavai ant rankų tai ne gulantį o stačią kitaip pakeldavo kakarynę....'kaip sakoma vienam vaistas, o kitam....maištas" doh.gif
Atsakyti
mums supimui laaabai kamuolys padeda. net maitinu MP ant jo sededama, ir nugara netaip skauda (matyt kazkiek laikysena kooreguoja
) ir ranko nepavargsta, nes vaikius beveik ant keliu guli. Beto kai reikia smarkiai supti tai ohoho kaip pasokinet galima :-)
Atsakyti
QUOTE(friculis @ 2007 01 23, 00:28)
mums supimui laaabai kamuolys padeda. net maitinu MP ant jo sededama, ir nugara netaip skauda (matyt kazkiek laikysena kooreguoja
) ir ranko nepavargsta, nes vaikius beveik ant keliu guli. Beto kai reikia smarkiai supti tai ohoho kaip pasokinet galima :-)

pritariu...turim ir mes toki...labai geras daikatas ...aš sportinu vaikinuką savo...obuvo laikai kai teko supti sėdint ant jo kad užmigtų...praeis...beje maitint tokioje padėtyje neteko blush2.gif
Atsakyti
Truputeli lengviau pasidare zinant kad mes ne vieni per naktis rokenrolus sokam......

As nelabai zinau kokios "mados" vaiku auginime vyrauja Lietuvoj, nes jau senokai ten nebuvau... verysad.gif
Kadangi Australijoj pakalbi su trim medikais ir gauni penkias skirtingas nuomones.... ir dar visos mociutes, drauges, kaimynes ir siaip nepazistami zmones labai skuba patarineti ir mokyti tave kaip savo kliacka auginti.....
Bet turbut man reikes daryt kaip man atrodo geriausia ir nekreipt demesio i nieka.... turbut as savo merginai girezta dienotvarke sudarysiu, ir reikes jos laikytis.... nes jau mano galvele pradeda visokiausias keisciausias ir net gasdinancias mintis veisti......

sekmes visoms...
o gal geriau palinketi saldziu sapnu... tokiu laaaaaaaabai saldziu thumbup.gif
Atsakyti
Manoji nuo pat gimimo keliasi kas tris valandas, dažnai būna ir kas dvi. Aš jau beveik puse metų nei vienos nakties normaliai dar nemiegojau. verysad.gif Na buvo gal kokio trys kai keturias valandas išmiegojo. thumbup.gif Kad taip būtų pastoviai, tai būtų labai gerai.
Ir dar ką pastebėjau, kai buvo ketvirtas mėnuo, kėlėsi net ir kas valandą. Nežinia kas čia tuos lelius taip veikia...
Atsakyti
yra vadinamoji 3-4men krize. gal cia sitas atvejis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(verzak @ 2006 10 05, 15:48)
Sveikutės.
Mano pupytė 2.gif: (5 mėn) dieną užmiega greitai. Bet vakare taip mane iškankina, kad jau nebežinau ką ir bedaryti. Bandžiau ir ant rankų supuoti, ir prie savęs gyldyti, ir dainas dainuoti - o gi nieko. Neina miegoti ir viskas. Vakare išsimaudom, pavalgom sočiai, 23 val. pradedam migdytis- o užmiega tik 24 ar 1 val.

Nežinau, kodėl taip yra, bet tikiuosi, kad ilgai taip nesitęs.

mes diena miegam neblogai, bet nakti doh.gif Vakare išsimaudom, pavalgom sočiai, 23 val. pradedam migdytis- o užmiega tik 4-5 ryto. ir svarbiausia kad rami ji, zvalgosi ir tiek, o viena pagulet nesutinka, reikia nesiot.
Atsakyti