Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

Mano dukrytė anksčiau irgi ilgiau išmiegodavo. Keldavosi kokius 3, 4 kartus naktį smile.gif o dabar jau gal kokį mėnesį 6, 7, na kas 1,5 ar 2 val. pavalgyti ar šiaip prisiglausti bigsmile.gif ir toliau miega. Bet aš jau pripratau, prisitaikiau. O šiaip migdyti specialiai stengiuosi nemigdyt, kai jau matau, kad labai pavargus, tada ir bevalgyda nulūžta ir į lovytę paguldom be problemų. Taigi miegoti irgi keliauja gana vėlai. Kartais apie 24, kartais po 23. 4u.gif
Atsakyti
Mano dukrai jau greit 5 menesiai,bet tiek diena,tiek nakti uzsupu vezimelyje,kitaip neimanoma uzmigdyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(epika @ 2006 11 20, 19:19)
Jums gerai...............  verysad.gif  O mes uzmiegam tik apie 2val. nakties porai valandu. Ir tai geriausiu atveju vezime arba ant ranku. I lovyte tai net negalvok padet. Nuo cypimo ir amzino naktinio bliovimo  jau ir kaimynai pradeda kreivai ziuret. Kaip reiks su lovele susidraugaut  g.gif ?

Maniskis lyg siol miega tik su manimi lovoje,aie lovyte ne snekos negali buti schmoll.gif Bet as jau pripratau ir del to nepergyvenu juk isaugs is sito amziaus mirksiukas.gif Po to ir noredamos pasikviest kartu pasnaust neprisisauksim tongue.gif
QUOTE(Aguona9 @ 2006 11 22, 15:36)
Toms mamytems, kuriu leliukus kamuoja pilvelio skausmai, galiu patarti vakarais migdyti ant savo pilvo, tada pacios galesite guleti ir ilsetis, o kai leliukas giliau uzmigs nuimti nuo pilvo. Asmeniskai man taip lengviau, nes norisi miego ir prie loveles budeti ar supuoti ant ranku sunku. Maziukas is pradziu muistosi, bet as truputi pilva pakilnoju, tarsi pasupu ir jis nurimsta.

Mes su Robertuku miegodavom ant mano pilvo.Beguledamas jis uzmigdavo ir as kartu blush2.gif Taip miegojome ne viena karta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutele @ 2007 01 05, 15:37)
Sveikos mamytes. Noriu pasiteirauti ar neteko susidurti su tokia problema kaip pas mane? Taigi.... Mano  mazajai kita savaite bus 4men. Ir iki triju men miegojo naktimis kaip angeliukas. Ilgai ir ramiai. O dabar ji pradejo keltis po tris kartus nakty. Ar kuriai mamytei taip buvo nutike?Ir ka darete?

Zinok mano maziukas irgi iki kokiu 2,5men miegodavo ramiai, po to sumaise diena su naktim, padejo valerijono vonele, ir nors dabar ismiega visa nakti, bet nuo 4men pradejo nakti prabudineti po kokius 5-10kartu, kartais net neprisimenu kiek kartu atsikeliau nakti g.gif , tai as paprasciausiai pradejau ji migdyti ant soneliu, kai atsikelia duodu soskyte ir paverciu ant sonelio, ir is kart greitai uzmiega, tiesa dabar keleta nakteliu geriau miega kai pradejau truputeli vesiau rengti, ir laaabai gerai kambari isvedinu nakciai, gal ir tai turejo itakos mirksiukas.gif
Atsakyti
nu mano kinderis jau didesnis-8mėn.anksciau buvo palaima-padėjai i lovyte,soske i dantis,marliuka ant akiu i viskas-lialius miega,dar pats pasisniūniuja wub.gif .o paskui,kažkaip gavos kad tai vienakart ant rankų užmigo,greitai,kitą,paskui pastebėjau kad kai pasidedu ant krūtinės-visai smagiai užmiega,tai taip dažniau,kol pradejo reikalaut to.bet aš dar per savo gerą širdį vietoj to kad padėčiau į lovytę-pasidėdavau šalia ir abu apsikabine miegojom nosis sukišę doh.gif .ir naktį gerai-nereikia keltis,kelt iš lovytės ir t.t.pavalgo pienuko ir toliau pučia į akį.o vat dabar kokia bėda-aš net iš kambario negaliu išeit-reikia kad visada būčiau šalia,staugia.o v į lovytę net įmigusio neina padėt-beleidžiant žemyn-apsidairo-ir į dūdas verysad.gif .nu ir ką su juo.būčiau neguldžus pas save,dabar ramiausiai gyvuotume.aišku,smagu kai mažiukas šalia visada,bet ir man kartais jau norisi pailsėt.
Atsakyti
Vat vat pas mumis darosi tas pats, irgi eina miegot 1val nakties, o keliamės 10 - 11val doh.gif labai daug čia jūsų nuomonių priisiskaičiau reiks ir mums kokį režimuką įsivest blush2.gif ,o tai dydisis vyturiukas, o mažasis pelėdžiukas, mamai nebėra laiko kada miegot, reikia apvalią parą šokinėt apie savo paukštelius wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
oj,kokia aktualia tema radau thumbup.gif musu maze irgi jau gal 2 menesius tai tikrai eina miegot anksciausiai 00.30,o atsikelia 11.00-12.00 doh.gif pradzioj galvojau gal del dantuku dygimo,ogi ne.. taip ir tesiasi sis nemiegojimas.Bandziau keist rezima,bet kolkas nepavyksta. diena miega po 4 val., jei maziau ismiegos arba is ryto bandom ja nors 10 val pakelt...na tada triuksmas stovi..butas dreba doh.gif arba pakeliam kokia 9 val ryte..tai ji sedi,zaidzia...ir veitoj nuluzta..ant zaislu tiesiog pusiau sedint,ir vistiek ismiega iki 12 val.. doh.gif jei diena neduodu miegot ilgiau 2 val.,tai ji vakare jau luzta kokia 21 vla,bet apie 23 atsikelia ir vsio zaisk su ja iki 1.30 doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Pas mus irgi nemigos naktelės doh.gif Va vakar nulūžo 3.30 ir iki 13val. miegojo. O šiaip dažniausiai eina liūlio 00.30 ir keliasi 12 val. Anksčiau neužmiega niekaip schmoll.gif Naktį valgo kas 3h. O tokių bemiegių naktų, kai užlūžta 2.30-4, jau dažnėja blink.gif Kolkas gyvenam vieno kambario bute, tai niekur negaliu vaiko išsinešti - vyras užmigti negali, jam į darbą rytais doh.gif Nu vienu žodžiu, mes dieną atrodom nekaip tease.gif
Atsakyti
maniskei greit 4 men. anksciau uzmigdavo be jokio vargo, papuka isikandus, o dabar paskutinias dienas uzmiega tik vezimelyje uzlinguota... bijau labai pripratinti...
Atsakyti
Maniškė užmigdavo be vargo pirmą mėnesį.Dabar jau tik supama arba prie krūties smile.gif doh.gif Kad pati užmigtų,tao be šansų,nebent lauke vežama savo karietoj ax.gif Ir miega namie tiek neilgai-pusvalandukas daugiausia doh.gif Būna kartais,kad ilgiau pamiega,tada jau begu tikrint,ar kvėpuoja blush2.gif Numigt kartu su ja pietų miegelio be šansų unsure.gif nespėsiu nei užsimerkt,o ji jau atsibus doh.gif
Ir dar pastebėjau tokį dalyką,kad kartais atsibudusi šypsosi,kalba,žaidžia su marliuku,o kartais,kad pradės verkt nei iš šio,nei iš to blink.gif blink.gif blink.gif Sakau,gal nedamiega tada,arba ką susapnuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2006 12 10, 20:03)
Anksciau galvodavau kodel mazoji kai guldau pyksta, zirzia ir pan, o dabar manau, kad per anksti guldydavau kai ji dar nenoredavo, tai dabat duodu issidukti iki tol kol matau, kad jau ropoja ir atsigula ant pilvo, nuleidzia galva, pabuna taip sekunde ir vel ropoja, arba tiesiog pradeda ziovauti, tai tada paguldau i jos lovyte, paniuniuoju, paglostau galvyte ir mazoji uzmiega per kokias 10 min  biggrin.gif
O diena irgi i vezimeli ir i lauka arba dabar kai sergam gerai isvedinu miegamaji ir vezimelyje pasupu ir uzmiega, nes jau turime sioki toki rezima, tai jau zinau kada ji eis miegoti, kada valgyti ir pan.  lotuliukas.gif
Kad vaikas gerai miegotu reikia jam leisti pavargti, cia mano nuomone  ax.gif

As pabandziau ta buda leisti issidukti,ogi padejo...vakare duodas,o kai matau nuleidzia galvyte be sliauzdama ir pradeda trinti akis,paimu ant ranku ir luzta thumbup.gif
Atsakyti
Maniske iki 5 men miegodavo puikiai ir uzmigdavo savo lovyteje be jokiu problemu pati - as tik pamaitindavau MP ir ji pati lovyteje bezaisdama su merliuku uzmigdavo thumbup.gif
Bet va jau antras menuo kaip viskas pasikeite - maze pradejo keltis naktimis (1-3 kart), verkia, zyzia... Ir kad uzmigdyti jau reikia pastangu ideti nemazai verysad.gif Tai as viena karta ant ranku ja pasiimu, kita kar lovyteje pilvuka jai paglostau ir pan. O kartais is vis leidziam parekti keleta minuciu ir ji buna pati pavargsta ir uzmiega. Aisku, gaila jos tada be proto buna cry.gif
Atsakyti