Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

QUOTE(Sypsne @ 2006 11 24, 23:08)
sveikos mamytes. norejau paklausti gal kam nors irgi taip yra..mano maziukui beveik 4 menesiai..jau nuo antro menesio vaikutis iprates uzmigti apie 2h nakties,kartais net ir dar veliau o keliasi apie 11h-12h ryto.nesiskundziu miega gerai,tik nervuoja tas jo rezimas.gal kas zinot kaip atpratinti ji nuo tokio rezimo?noretusi kad eitu gult nors truputi anksteliau

oij kaip jum gerai:) kad manishkes tox rezimas butu.... kad lesitu isimiegot iki 11 ar 12.... ash kadangi naktibalda, vis einu miegot 2 nakties ar veliau tai labai noris kad leistu pamiegot ilgai ryte... aishku man patinka kad jin eina miegot 10 vakaro....bet tada keliasi8 arba 9 ryte doh.gif tau tenka keltis ir man doh.gif kad nors kada jinai iki 12 ishsimiegotu...jauchiu greit taip nebus...
Atsakyti
na mano dukryte eina miegoti nuo 3-5.tai tikrai zinau ka reiskia bemieges naktys.zinot gal truputi perlenkiau lazda. doh.gif eisiu ir as ' pakankinti' nes mano pacios sveikata pradejo slubuoti.pradejo svaigti galva vakarais.turbut del nuovargio.pagalvojau kad dukrytei tikrai geriau nebus jei as susirgsiu.teks jei prisitaikyti prie manes unsure.gif
Atsakyti
Maniškis eina miegot ne anksčiau 1val, atsikelia apie 6h pavalgo ir vėl liulio ir taip iki 11-12h. Bandėm migdyt anksčiau nė velnio schmoll.gif , jei prisnūsta tai 5minutėm. Bandėm vakare neleist miegot nuo kokiu 6val, irgi nieko nesigavo, jei jaau lūždavo tai ir miegodavo, ir niekaip jo neprikelsi. Tad taikausi su mažojo režimu ir aš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sodaina @ 2006 12 20, 14:09)
na mano dukryte eina miegoti nuo 3-5.tai tikrai zinau ka reiskia bemieges naktys.zinot gal truputi perlenkiau lazda. doh.gif eisiu ir as ' pakankinti' nes mano pacios sveikata pradejo slubuoti.pradejo svaigti galva vakarais.turbut del nuovargio.pagalvojau kad dukrytei tikrai geriau nebus jei as susirgsiu.teks jei prisitaikyti prie manes unsure.gif

Tikrai as komentavau tavo pasisakyma, bet manau tikrai supratai, ka reiskia naktim nemiegoti...Man irgi vakarais as jau kaip girta vaiksciodavau, viska pamirsti pradejau, diena kaip eidavau su maziuku i lauka, bijodavau prisesti ant suoliuko kad neuzmigciau doh.gif O dar mokslus pabaigiau per tuos menesius tai galvojau isprotesiu verysad.gif O dabar negaliu atsidziaugti, greitai mums pavyko, per viena karta, tai eina maziulis 22h miegoti ir keliasi apie 8-9 ryte, visai kitoks zmogus pasijauciau, linksmesne, zvalesne, diena tiek jegu atsirado, tiek darbu padaryti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2006 12 20, 16:26)
Maniškis eina miegot ne anksčiau 1val, atsikelia apie 6h pavalgo ir vėl liulio ir taip iki 11-12h. Bandėm migdyt anksčiau nė velnio  schmoll.gif , jei prisnūsta tai 5minutėm. Bandėm vakare neleist miegot nuo kokiu 6val, irgi nieko nesigavo, jei jaau lūždavo tai ir miegodavo, ir niekaip jo neprikelsi. Tad taikausi su mažojo režimu ir aš  4u.gif

Ot tai tipiškas mūsų variantas smile.gif Sako, kad tokiems naktinukams turi įtakos tai, kad daugelis jų yra gimę vakare arba naktį arba moteris nėštumo metu nesilaikė darbo ir poilsio režimo (pvz.: eidavo vėlai miegoti ir pan.). Manau tiesos čia yra smile.gif, nors gal tai tik mitai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasarinė: 21 gruodžio 2006 - 01:53
Pas mane ta pati problema dėl režimo. Kleckas eina gulti 1-2 val. ir miega iki 10-11 val. Viska bandėm: ir masažus darom, ir nuo 16 nebemiega, ir maudom valerijonuose, vistiek, anksčiau kaip 1 val. akių nesumerkia schmoll.gif . Pelėdžiukas pas mus. Valgo kas 2 val. ir naktį ir dieną, o dieną miega mažai.
Bet kaip čia kažkuri rašė, kad taip būna kai laikrodžius persuka. Man atrodo nuo laikrodžio sukimo mums taip ir pasidarė. Vaikui 2,5 mėn.
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2006 12 21, 10:51)
Ot tai tipiškas mūsų variantas smile.gif Sako, kad tokiems naktinukams turi įtakos tai, kad daugelis jų yra gimę vakare arba naktį arba moteris nėštumo metu nesilaikė darbo ir poilsio režimo (pvz.: eidavo vėlai miegoti ir pan.). Manau tiesos čia yra  smile.gif, nors gal tai tik mitai  g.gif


Na mūsiškis gimė dieną, bet aš nėščia iš tikrųjų pati be 2 nakties neužmigdavau, labai tempdavo odą ir nemiga kankino, sugalvodavau kokią 3 eit į dušą, arba nusidepiliuot kojas (vyriokas galvojo kad stogas pavažiavo) ax.gif . Gal tai ir įtakoja ką nors, kas čia žino. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 12 18, 08:46)
pas mus biski kitoks ,bet taip pat labai blogas rezimas verysad.gif Mano mergina vakare eina gulti 20val,o ryte atsikelia 5-6val doh.gif  doh.gif  doh.gif Bet esme ne tame,as bandziau ja kankinti ir vesti liulia tik kokia 22val,ar dar veliau jei sveciuose uzsibunam,bet mano didziam nustebimui keliasi taip pat doh.gif  doh.gif  doh.gif Pazaidzia valandele ir apie 9val vel miegot.SIAUBAS



o as net pavydžiu jums tokio rezimo biggrin.gif kaip norečiau kada nors pamiegoti tokiu paros laiku nuo 12 nakties iki kokiu 5-6 ryto..... thumbup.gif mes nemiegam praktiškai jau visa nakti... verysad.gif anksciau būdavo užmigdavo 2 val ir atrode velai, o dabar be 4 val, o dazniausiai 6 val. praktiškai ne nesvajok uzmigti, kūčiu nakti is vis rekordas buvo - paguldžiau miegui tik 7,45 val. doh.gif kada tai pasikeis?.... nes mes su vyru tikrai ilgai taip netrauksim....
isbandem jau viska, kas imanoma: ir miegoti nedavem, ir maudynes vakare ir net nakti, ir valerjonu voneles - nieko. pries kelias dienas po maudyniu apie 24 val. vaikutis smigo kaip lapas, net pavalgyti nespejo ir pazadinti nesugebejau (kas yra nematyta negirdeta), mes apsidziauge tik strykt i lova miegoti, bet kur tau.... po 10 min. jau buvo zvalus, ir valge, ir atpylinejo, ir dainavo, ir liuliavosi iki 5 val.... doh.gif
as ir pati bandžiau prisitaikyti prie nakties režimo, diena miegoti, nakti gyventi, bet man nepavyksta - diena keliom valandom kartu su kudykeliu nepavyksta nusnusti - tiesiog neuzmiegu (gal todel kad sviesu, kad neiprasta, o gal net del nuovargio), o nakti tiesiog alpstu kaip noriu miego... unsure.gif taigi va, taip ir miegu dabar tik nuo 4-6 val iki max 9-10 val. o iki gimdymo tiesiog jauciau poreiki miegoti 10 val, kad gerai jausciausi... ax.gif
beje, gimdymas vyko diena, svieciant saulei, nestumo metu eidavau miegoti apie 23 val., na buvo keli kartai kai nuejau miegoti 3 val., bet netikiu, kad butent tai taip pakenke rezimui...
tai va, pasiguodziau blush2.gif gal vis tik kas nors zino dar kokiu nors patarimu, ka galima butu isbandyti??????
Atsakyti
Mūsų mažyliui irgi tas pats 4u.gif pvz.:Vakar nuėjo miegoti 11h nakties doh.gif Nu dieve mano galvoju kas čia jam pasidarė praitą naktį nuėjo 20h o dabar? blink.gif Visai susipainiojau dieną ramiai miega ramiai o naktį nežinau kas jam pasidarė gal todėl kad nedidukas tik pusė savaitės nestuke.gif Na o šeip dieną pažaidžia pamiega nu miega 1-2 nu gal 3 kartukus į dieną tas mūsų pyplys bet kažkaip čia keistai sakiau nemiegos tai senis šaltis pas kukulį neateis lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors mes dar nedidukai, bet jau irgi turim šiokį tokį rėžimą, aš pati nesakyčiau, kad labai prastą, nors čia paskaičius susimąsčiau g.gif
Žodžiu apie 23 val. einam maudytis, apie 23.30 gulim lovytėj (miegam kartu plačioj lovoj, tik per pusmetrio atstumą) ir čia jau kaip pasiseks, valgom ilgai kol lūžtam intervale tarp 24 ir 1.30 val. blush2.gif Naktį valgom kas 2-3 val., bet be jokių "intermedijų" tongue.gif - vos tik pradeda budintis, zyzalioti, kišu papą ir praktiškai nepabudęs vaikas pavalgo ir toliau parpia... Apie 8-9 val. jau pradeda rimčiau raivytis, bezdėti, bet užglostau ir dar iki kokių 10.30 pamiegam 4u.gif
Žodžiu pripratinau mažių prie sau įprasto ritmo, nes dekreto metu tik tokiu laiku ir guldavau/keldavausi blush2.gif
O dieną dar miega labai įvairiai, kartais visą dieną prabudi, o kartais tik miega ištisai su pertraukomis pavalgymui, bet naktys dėl to nesikeičia thumbup.gif kad tik neprisišnekėti doh.gif
Anksčiau buvo visko - per kelias pirmąsias savaites buvo ir visiškai bemiegių naktų (gimėm 00.55, tai iš pradžių maišėm dieną su naktim), bandžiau migdyti ir vėžimėlyje ir lovytėj, bet vis tas pats - tik perkeliu pamaitinusi į lovytę, atrodo jau visai lūžęs, o praeina 10 min. ir išsibudina (matyt dėl temperatūrų skirtumo g.gif ), tai nusprendžiau, kad mano miegas svarbiau, o auklėjimus ir pratinimus prie atskiros lovytė palikau geresniems laikams tongue.gif juolab kad kaip sakiau, miegam per atstumą, nekišu vaiko po pažasčia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sodaina @ 2006 12 13, 23:35)
mano nuomone tai ziauru kankinti vaikeli ir neleisti jam miegoti tada kai jis nori.anksciau ar veliau i savo rezima tikrai atsistatys.tik reikia kantrybes.nesuprantu kai kuriu mamyciu.kam jos kankina savo leliukus? tam kad pacios galetu pamiegoti?ar tai neegoistiska?manau kad mes mamytes turime kol kas derintis prie vaikelio rezimo ir tenkinti jo poreikius, o ne kankinti vaika tam, kad patenkinti savo poreikius.

Nu kam tie kraštutinumai ir kategoriškumai? Egoistiška-neegoistiška doh.gif Pačiam vaikeliui bus geriau, jei naktį miegos, o be to - pailsėjusi ir žvali mama šalia taip pat daug geriau, negu užsimiegojusi zombė biggrin.gif Kol visai visai mažiukas, aišku, kad nelabai ten jį "priauklėsi", bet juk mažiuką ir pripratinti ir atpratinti nuo bet ko daug lengviau.

QUOTE(Sauja @ 2006 12 17, 00:11)
o mums valerjono vonele nepagelbėjo  verysad.gif , nors labai daug vilčių į ją buvome sudėję...

Pabandyk į pagalvėlės užvalkaliuką įdėti valerijono pakelį wink.gif

QUOTE(jovitah @ 2006 12 30, 17:50)
Tai kai toks maziukas,tai visi tokie miega,bet kuo didyn tuo problemu su miegu daugeja doh.gif Aisku linkiu ju netureti 4u.gif Nes pati tai dabar kankinuosi verysad.gif
wacko.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi su diiidele nostalgija prisimenu laikus, kai mano lelius miegodavo nuo 22.30 iki 9 ryto su vienu pavalgymu smile.gif Dabar budinėjasi dažnai - turbūt dantys arba... išsikalinėjimas cool.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Noriu pasiteirauti ar neteko susidurti su tokia problema kaip pas mane? Taigi.... Mano mazajai kita savaite bus 4men. Ir iki triju men miegojo naktimis kaip angeliukas. Ilgai ir ramiai. O dabar ji pradejo keltis po tris kartus nakty. Ar kuriai mamytei taip buvo nutike?Ir ka darete?
Atsakyti