Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

va va, ir aš taip manu, supkime kol galime, kai užaugs tai jau nepasupsim. juk tik porą metelių turim galimybę pasupti savo kūdikėlius, ane? bigsmile.gif
Atsakyti
O jei pabandzius ryte ne tai kad zadinti, bet tiesiog paciai atsikelus normaliu garsu viska daryti (ne ant pirstu galiuku smile.gif ) Gal taip atsibustu anksciau, eitu dienos miegelio(-iu) anksciau, ir vakare irgi gal anksciau atsigultu... g.gif
As panasiai darydavau, kai labai nukrypdavo nuo "rezimo". Mano mazius lauke labai gerai uzmiega, tai jei noredavau, kad kazkiek anksciau eitu diena miegoti, i lauka iseidavau tuo metu.
Atsakyti
O maniskis nuolat keisdavo ir tebekeicia uzmigimo iprocius-kartais praktiskai pats nuluzta, kartais labai zirziam, tad reikia panesioti, kartais "kabo" ant papuko, o kartais neisiulysi jam... Siaip, kai neramus, isijungiu patinkancia muzika, ir pasokame abu, kol tikrai uzsimano miegucio, tada greit i vezimuka, pora kart pasupuoju ir done smile.gif Pastebejau, daug kas ir nuo mano pacios nuotaikos priklauso: vaikas labai jaucia, kai NORIU ji uzmigdyt ir visais imanomais budais priesinas, o kai tiesiog susigalvojam kazka idomaus ir ramaus pries miegeli veikti, ziurek ir luzta.
Atsakyti
Maniškis zyzia ir nemiega pietukų kambaryje. Tada man tenka "pakeli užpakalį" nuo kompo kėdės ir eitu su vežimu pasivažinėti. Užtenka nueiti iki gatvės galo ir atgal ir vaikis miega. Po to ir vakare ramesnis būna thumbup.gif
Atsakyti
pas mus irgi problema su miegu... verysad.gif

vat dabar atsibudo 2 val , akys kaip penkios kapeikos ir viskas, net man nesinori miego, niekaip negaliu uzmigti, tik is ryto pavyksta..
visiskas issiderinimas
Atsakyti
anksciau nei 23.30 net nebandau migdyt, nes beprasmiska, uzmiega tik po valandos supymo arba nesiojimo g.gif , paskui kas 3 h keliaso pavalgyti ( nuo sito tai niekaip neatpratinsi..) ir taip ismiega iki 11 ryto (dienos lotuliukas.gif ) bet man toks rezimas visai tinka..
Atsakyti
Pas mane ta pati problemėlė-vėlai eina dukrytė flirt.gif miegoti- 24 arba 1 val. nakties, o keliasi apie 10.300 val., naktį kas 3 val. keliasi valgyti. Viską išbandžiau: maudynes, masažus, žaidimus ir t.t. Bet nieko. Susitaikiau su tokiu režimu, nes man jis labai tinka - mėgstu ryte pamiegoti, o vakare ilgiau pasedėti.

Esu girdėjusi, kad vaikiukai eina vėlai miegoti, nes mama būdama nėščia vėlai eidavo miegoti. Lelius 2.gif: dar mamos pilvelyje užsiprogramuoja sau miego režimą.
Atsakyti
QUOTE(Sigita23 @ 2006 12 04, 00:40)
Galir taip, bet tuo momentu, kai reikia supti, tai taip negalvoji smile.gif

žinau žinau. manasis du mėnesius nuo mano rankų nenulipo- supau, supau ir galvojau: nerėk, tu ... šioks ir anoks... dabar jau jam 1m ir 1mėn ir jis jau nebenori kad jį supčiau ir išvis nemėgsta kai jį apkabina, tai man taip kartais gaila pasidaro verysad.gif
ačiū dievui, kad laukiuosi kito. tai tuoj turėsiu ką supti nestuke.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mes kazkada irgi sia problema turejom. Sunus ejo miegot apie vidurnakti, bet issisprendem paprastai, kelias dienas nedavem po pietu miegelio daugiau miegot, nesiojom, zaidem, maudem ir vaikas pats luzdavo. Tik as anksciau 22 val stengiuosi ne mygdyt, nes jis tada anksti keliasi apie 7 val., o as peleda megstu pamiegoti, tai ir miegam kartu kai tetukas iseina i darba dar iki 10 ryto thumbup.gif
Atsakyti
mes dar pradejom velai vakere nors trumpam i lauka islyst pasivaiksciot - kazkiek veikia.
Atsakyti
QUOTE(amelijaž @ 2006 12 02, 03:11)
Ir spėkit ką aš tokiu laiku veikiu prie kompo?  mirksiukas.gif ogi ką tik užmigdžiau savo mažę ir dabar geriu arbatą...
Man jos toks rėžimas patinka, vakare pažiūrim visus filmus, o ryte drybsom lovoj iki pietų...Dar paauglystėj mėgau pamiegoti iki pietų...išprotėčiau jeigu reiktų keltis anksti, nes vakare vis vien neužmiegu...Kad ir dabar sėdžiu ir neima miegas nors tu ką... rolleyes.gif


Sveikos,
o jūs atspėkit, ką aš tokiu metu veikiu prie kompiuterio?.. lotuliukas.gif Nagi, aišku, tą patį... Lelius ką tik užmigo... Dabar kankinamės su dantukais — baigia išlįsti antras iltinukas ir tuoj pradės kaltis viršutiniai priekiniai. Taigi dėl prasto miego kaltę verčiam dantukams... Jokio rėžimo pas mus dabar nėra, nors anksčiau viskas buvo OK. Ir visiškai nesuprasi, kaip čia yra su tuo miegu... Tai ji nemiega iki 3, 4, 5 ar net 6 ryto... Tai ji išmiega nuo 1 val. nakties iki 1 val. dienos... Žodžiu, kankinamės... Bandžiau kažką daryt, bet nelabai išeina... blush2.gif Reikės neprarasti vilties ir išbandyt dar kelis metodus... Tik va kartais jau ir jėgų nebėra, nes pačiai viskas aukštyn kojom apsivertė... bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes,

As galvojau,kad mano vienos toks vaikas...o pasirodo,kad daugeliui...manoji miega savo loveleje,kai ja uzmigdai, bet turi supti, linguoti, dainuoti ir tai kol uzmiega zirzia.O linguoti turi nebetkaip, o butent atsistojus smile.gif smile.gif .As tikiuosi,kad isaugs ir uzmigs pati.Reikia laiko, reikia pakenteti....
Atsakyti