Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

Nu vakarais ir pas mus problemu nera. Kai jau laikas miegoti, tiesiog paguldau i lovyte ir arbateles duodu. Po keliu minuciu kuitimosi randu ja jau saldziai miegancia. Bet diena jei neuzsupi su vezimu, tai miegelis trunka tik 20 min. Ir taip 4 kartus dienoj. O jei su vezimu, tai ir po 2 val. ismiega smile.gif
Atsakyti
o mano sios dienos planas chuliganas toks, iskamuoti vaika taip, kad net zyzimams noro nebutu, dabar dukstam duodames kiek galim, ziuresim kas bus g.gif
Atsakyti
O tai kam per prievarta maziu migdyti diena??? blink.gif jei nenori - tegu nemiega. Mes tada zaidziame su zaisliukais, mankstinames ir pan. smile.gif
O lauke irgi panasiai -- buna miega, o buna ir kad visas 2-3 val. guli ir ziurineja aplinkui, numinga koki pusvalanduka ir vel dairosi tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(triuliu @ 2006 11 29, 12:48)
o mano sios dienos planas chuliganas toks, iskamuoti vaika taip, kad net zyzimams noro nebutu, dabar dukstam duodames kiek galim, ziuresim kas bus g.gif


Triuliu, mes irgi kartais taip darom... bet va ne visada pasitvirtina sis metodas. Buna, kad nuo pervargimo maze kaip tik prasciau uzmiega...
Papildyta:
QUOTE(Frane @ 2006 11 29, 12:29)
o ka daryti, jei vaikas nat papo uzhmiega?  g.gif  bevalgydamas.


O tu pabandyk svelniai nukabinti ji nuo kruties ir i lovyte ikelti smile.gif
Arba kruti pakeisti ciulptuku.
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2006 11 29, 12:28)
Maniske valgo tik mano pieneli, bet irgi nuo pat gimimo uzmiega be jokiu supimu ir nesiojimu ant ranku  thumbup.gif
Manu daugelis mamyciu pacios pripratina savo kleckus prie ranku ir supimo.... aisku, juk taip malonu pradzioje maziuka panesioti ir pasupti kuo dazniau smile.gif
As saviske lepindavau diena, o vakarais jokiu ranku ir supimu.
Aisku, kai mazei buvo gal 2 menesiukai buvo toks persilauzimo etapas (as taip vadinu) smile.gif ji kelis vakarus is eiles baisiu rekimu bande issireikalauti pabuti nesiojama ir supama  blink.gif  Bet po pirmo vakaro. panesiojusi maze 1,5 val nusprendziau kad verta pabuti "ziauresnei" ir palikti maze ant lovos bet kiek paverkti. Oi kaip sirdele skaudejo tada...  verysad.gif
Bet ka jus galvojat -- ji paverke ir uzmigo. Dabar irgi visko buna, bet dzaniausiai as ja pamaitinu, pabuciuoju ir paguldau i savo lovyte migdytis.
Tenka kartais ir pasedeti prie jos, paglostyti ir t.t.

Taip kad mamytes nelepinkit rankomis ir supimais savo maziuku kol dar jie to nelabai supranta (bent iki 2 men) ir veliau jie jusu nekamuos  smile.gif

Cia, aisku tik mano nuomone, kiekvienas vaikutias labai individualus... taip kad suprantu, kad tai, kas tiko mano atveju, gali netikti kitai...  tongue.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sutinku Kristal sutinku su viskuo kas parasyta
mes taip pat savarankiskai uzmiegam, be jokiu supimu
kai akytes pradeda trinti iskarto i lovyte, bucinukas ir stebuklingas zodis aa-aa-aa..
ir visada sitaip miegojom, nuo pat mazu dienu
jokiu lepinimu ir nesiojimu ant ranku
o juolabiau miegojimo su teveliais doh.gif
vienu metu ir mums sunku buvo, kaip sakai "persilauzimas" verkem labai, ir mamai sirdele skaudejo
bet tai truko kelis vakarus ir visi oziukai baigesi
bet uztai dabar thumbup.gif nei ranku, nei galvos neskauda lotuliukas.gif
aisku nekalbu apie tuos atvejus kai vaikas buna pervarges ar jam ka nors skauda
tada zinoma supu ant ranku, buna kad ir uzmigdau
bet cia tik isimtys

bandykit mamos nesupti vaiku, tegu miega patys
ir kantrybes jums mirksiukas.gif
Atsakyti
Na pas mus irgi niekada nebuvo problemų su užmigimu,paguldydavau į lovytę,pasiima merliuką,vartydavo,žiūrinėdavo ir taip užmigdavo thumbup.gif .Bet jau kokios 2savaitės,kai mano mažylė pagedo g.gif ....Paguldau į lovytę ir tiek verkia,nors matau,kad tikrai nori miegučio,tada turiu nors trumpam panešioti,kol prisnūsta ir tik tada paguldyti.Nežinau,ar tai laikina,ar jau taip ir bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2006 11 23, 18:11)
Okas ten per lasiukai g.gif Kiek zinau tik sirupas yra,bet jis tik vaikam nuo metu.Ir kiek tu lasiuku duodi?

jo sirupas, mum vaistininkė pasiūlė, sakė duot pusę dozės. t.y pusė matavimo šaukštelio. taip ten parašyta nuo metų, bet duodu tik extra atvejais, kai jau nebeįmanoma visiškai susitvarkyt, nes jokie viburcoliai nepadeda..
Atsakyti
Man atrodo bijau prisisneket karsta.gif bet atradom ka daryti kad maziulis uzmigtu, o reikejo tik vieno karto...Na dar tik 4 dieneles taip bet manau gal ir toliau viskas isliks taip thumbup.gif . Musu mazius kaip rasiau eidavo miegot geriausiu atveju 2 ar 3 h nakties, diena krisdavo kaip lapukas miegot, nes juk nakti neissimiegodavo, o va viena vakara ismaudeme valerijono arbatelej, tik dariau nestipria labai, bet ir tiek pilnai uzteko, po to mazius pavalge ir i aki nuo 10.30 iki 9 ryto, su vienu pavalgymu. Ir taip jau keturias dienas, o valerijono arbateles dejom i vonele tik viena karta, to uzteko, matyt maziui reikejo gerai issimiegot, dabar diena miega maziau, po 3 - 2h, bet naktis jau teveliu rami thumbup.gif
Atsakyti
tada reik kiekviena vakara maudyt,nors jau ipratom kas antra biggrin.gif o kiek tos valerijonu arbatos dedi?uzplikoma ji ar kaip?
Atsakyti
Va,va - ir pas mus tos pacios bedeles prasidejo - "pagedo" vaikas doh.gif nors uzmiega be jokiu supimu, bet keliasi per nakti gal 10 kartu doh.gif prasibunda,verciasi lovytej ir niekaip pats nebeuzmiega...bet tik pasidedu pas save i lova -minuciu reikalas - is karto parpia! Ne papulis kartais nereikalingas biggrin.gif tik labai vargina daznas kilnojimas is savo lovos i jo lovyte.. Atsiprasau, cia truputi poster_offtopic.gif :gavosi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsne @ 2006 12 01, 19:57)
tada reik kiekviena vakara maudyt,nors jau ipratom kas antra biggrin.gif  o kiek tos valerijonu arbatos dedi?uzplikoma ji ar kaip?

Na taip mes dabar kiekviena vakara maudom, na tiesiog jis labiau isalgsta ir issiduksta tai po valgio ir liuliuko jau nori. O valerijono arbateles dejom tik karta, na tiesiog neradau palaidos tai nusipirkau pakeliuose uzplikama, palaikiau kokias 5-8min, ir puse puoduko supyliau i vandenuka, na stiprios labai manau nereiketu, nes gali alergizuoti. Palaida ji stipresne dar. Ir siandien kaip smagu net nesitiki 23h, o mazius i aki pucia, o teveliai clap.gif .
Atsakyti
Ir spėkit ką aš tokiu laiku veikiu prie kompo? mirksiukas.gif ogi ką tik užmigdžiau savo mažę ir dabar geriu arbatą...
Man jos toks rėžimas patinka, vakare pažiūrim visus filmus, o ryte drybsom lovoj iki pietų...Dar paauglystėj mėgau pamiegoti iki pietų...išprotėčiau jeigu reiktų keltis anksti, nes vakare vis vien neužmiegu...Kad ir dabar sėdžiu ir neima miegas nors tu ką... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amelijaž: 02 gruodžio 2006 - 02:22
Mes irgi kankinames su dienos mieguciais, va ir dabar miega ant ranku, o as rasau su vienu pirstu ir niuniuoju...
Bet kaip pagalvoju, dabar pavargsim, pasikankinsim, bet juk mazi leliukai greit uzaugs, nebereikes jiems mamu supimu, begs kuo toliau, taps savarankiski, o mums tiks liks saldus prisimimas kaip mes glaudem prie sirdies...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzhina: 02 gruodžio 2006 - 11:55