Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

QUOTE(friculis @ 2006 11 23, 16:03)
tai gerai kad ant ranku dar padeda, as saviskio visai nebesuprantu.... tarkim zaidzia lovytej ir nusibosta pradeda kriukset tipo ant ranku noriu panesiokit...ale kai paimi ant ranku tai visom pozom besukeliok klykia rekia...valgyt irgi tikriausiai nenori nes prie kruties tai nebent per jega prispaustum ;-(  nakti tas pats prabundo gal valgyt noretu-ale pradeda valgyt ir kaip uzsiklyks......seniau gal pilvas sakyciau, bet dabar nelabai panasu. gerai kad diena lauke 3val pramiega tai atsipust galima


zinok gali buti kad ir dabar pilvukas skauda....Nes man sake viena pazystama, kad netgi 7-8 men vaikuciui gali skaudeti kartais pilvuka blink.gif Juk ir suaygusiam ji paskauda 4u.gif Pabandyk gal duoti espumisan lasiuku, nes jie nera kenksmingi, o ir duoti juos galima net prie kiekviena maitinima mirksiukas.gif
O va musikiai panai tai jau trecia naktis kazkas darosi, dabar visa kalte aisku tenka dantims,tikiuosi, kad greitai pasirodys, nes sia nakti tai isvis keliausi kas pusvalandi, nes zirzaliojo, muistesi visa nakti. ir pradejo nakti miegantis sestis doh.gif Atsiseda o poto pradeda pabudineti, tai stengiuosi is karto kol neissibudino guldyti, bet ne visada suspejo, o tada jau laikykis doh.gif
Gal cia buna kokios miego fazes geros ir blogos? g.gif
Atsakyti
na maniske eina miegoti apie 22-22.30, o keliasi 9 su vienu maitinimo apie 7 ryto lotuliukas.gif
O jus nebandem mamytes, kuriu eina velai miegoti diena labai nuvarginti vaikuti zaidimais, demesiu ir pan, kad tiesiog jam noretusi paciam jau miegoti???
Ziurint kiek diena miega jusu kliackiukai??? Nes as pagal savaja zinau, kad jeigu atsikels po pietu miego iki kokiu 18 val tai viskas gerai, bet jei veliau tai irgi kukuociau neaisku iki keliu doh.gif tai mes jau susidareme savo rezima ir tiesiog kai atskelia jau po pietu miego nebeleidziu daugiau miegoti,tada issidukstam labai ir mazoji jau pati zirzia, kad guldyciau i lovyte 22 val. 4u.gif
Atsakyti
ta pati istorija. miega naktį, budavo normaliai nuo 22 iki 8-8.30 ryto, ir dar du kartus dieną, bet ko toliau, to vėliai užmiega ir keliasi atitinkamai, tai 9, tai 10, tai puse 11 unsure.gif
bandau ji anksčiau žadinti. šiandien, pavyzdžiui, 8 ryto pradėjo guguoti, buvo lyg tai linkęs vėl užmigti, bet aš nedaviau smile.gif nežinia, ar padės g.gif
Atsakyti
Mums irgi ta pati problemyte - labai jau velai eina gulti. Ir niekas nepadeda, nei maudynes, nei zaidimais, nei masazai - niekas. Matomai, toks jau musu mazylio budas. Kad ir kaip stengiames - nieko nelaimime. Belieka tik patiems prie to prisitaikyti....
Atsakyti
Va pas mane irgi tas pats verysad.gif jau visa menesiuka nuo 2men zirniukas mano eina tik 2h o kartais dar ir veliau miegoti, keliasi kokia 5-6h pavalgyti na ir po to dar iki kokiu 9h pamiega, atsikeles pabudrauja valandzike ir dar iki kokiu 12 deda i aki blink.gif Labai isvargina toks rezimas, irgi ko nedarem, ir maudem 22h, ir stengiusi neduoti daug miegoti diena, bet jei per daug isvarginu tai labai jau nervuotas buna vakare, verkia, pyksta, valgyti nenori, o va tik duok pamiegoti pusvalanduka vel nuotaika, apetitas uzkiles ir viskas gerai... g.gif
Atrodo kad ir diena ne taip daug miega, dar kokias 3h ir viskas po to tik trumpalaikiai mieguciai po 15-30min.
Ir stengemes migdyti ivairiai, vistiek nepadeda...Labai migdo mano maziu kai ji nesioji, vaikstai po kambarius, ziurek uzmiega, jau kiek tik imanoma atsargiai padedam i lovyte ant pirstu galiuku nucipenam i lova su nuotaikom kad gal jau kokia 1h iseis uzmigt notworthy.gif , bet kur tau 5min ir as jau gyvas, man reikia demesio sauksmas is lovytes cry.gif . Labai noreciau pakeisti toki rezima bet irgi nezinau net kaip...Nes man atrodo kad jis konpensuoja si miega kol nemiega iki 2h, miegodamas nuo 9 iki 11,12h, nes tada ka nori daryk, vaiko akytes limpa, luzta bele kur...ir pabandyk neduoti miegoti, tokie riksmai ir pykciai, kad niekas nepadeda verysad.gif
Atsakyti
Gi musu istorija tokia kaip ir aprase "gintuks". Buvo....ir gana ilgai mirksiukas.gif VISKAS LABAI PAPRASTA -- MAZULIAI SUPAINIOJO DIENA SU NAKTIM. sako, kad daznai pasitaiko, ypac kai persuka pavasari ir rudeni laika. Mes jau ketvirta diena kaip issprendem probl.
Paprasciausiai dvi dienas is eiles nedavem miegoti kiek nori ir vakare ''pakankinom":
1. pabudo ryte 9.00
2. miegas 10.00-11.00
3. miegas lauke 13.00-15.30
4. nuo 16 val. ne minutes. Tik zaidimai, zaidimai ..... 4u.gif

Po pirmos dienos gal 100 proc. ir ne visiems pavyks, bet po keliu atidirbtu vakaru -- thumbup.gif - miegas garantuotas. Jau trecia naktis miegam nuo 12 iki 9 be pabudimu. LIUKS.
Beje, musu lialei 2,5 men. Jeigu jau su saviskiu monstriuku susitvarkem (pfu, pfu, pfu), tai su ir su kitais lialiais tikrai "pataikyt" i rezima galima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo epika: 25 lapkričio 2006 - 22:14
nežinau kaip jums taip pavyko g.gif manajam neleisti miegoti nuo 16val. tai būtų košmaras doh.gif betkur užmigtu. mes tai einam miegoti 1val.keiliasi 9-10val.naktį dar du kartus valgo. ir dabar užmigo atrodo 23val.tik spėjau atsigulti aš jau gyvas doh.gif jau kokia savaitė taip verysad.gif . bandėm daug ką ir nieko.Galvoju gal praeis . unsure.gif
Atsakyti
mano zaisk nezaides jei nores miego tai ir miegos...na nors nakti nesikelia kai uzmiega nuo 2h tai jau des i aki iki pat 10h..nezinau galvoju gal ji zadint anksteliau,kad jis po biski iprastu g.gif
Atsakyti
Kad net nezinau kaip pavyktu nuo 16h neduoti miegoti, kad labai jau piktas tada buna, nei zaisliukai, nei nesiojimas nei kalbinimas nepadeda, verkia ir verkia, va is gailescio ir duodu numigti verysad.gif , na galvoju ka cia pakeis tas pusvalandukas, bet matyt tai duoda savo. Va siandie rekordas, 3h nakties, o vaikinui pats ikarstis, klega, snekasi lovytej, tevelius kviecia/ Tai 4h nakties pats vos ne vos uzmigo karsta.gif .
Na bet manau reiks apsisarvuot kantrybe ir pabandyti, nezinau drauge dar siule gal melisu arbateles isvirti ir ismaudyti pamaisius vandenuke, sako ramina...Bet manau kad jokie cia nervukai, cia tiesiog supainiota diena ir naktis, reikia keisti rezima, nes diena dar mokytis daug tenka, tai po tokios nakteles help.gif prasaisi....
Atsakyti
Mamytes, pasidalinkit patirtimi, kaip išmokyti vaika pačiam užmigti dieną? Va pas mus jau kaip ir problemėlė, vaikas niekaip pats neužmiega dieną, jį reikia su lopšiuku supti ar nešioti, arba mašinoj užmiega. Kartais pabandau migdyti lovytej, lopšines niūniuoju, su lovyte pavežioju, bet jis dar labiau puola į ašaras doh.gif ka daryti?
Atsakyti
flirt.gif Tikrai gerai būtų , kad kas patartų. Mano mažoji princesė užminga tik prie krūties ir miega tol, kol laiko įsikandus , arba tenka nešioti. Net lauke vežimuke nenori užmigti, į dangų žiūrėti jai nuobodu, tai pradeda zirzti, tenka panešioti ir tik tada guldyt į vežimą.Bet įtariu, kad kitaip jau nebus, išsilepinau... rolleyes.gif
Atsakyti
mano dukra irgi labai prastai sutarė su dėde miegeliu doh.gif tai nupirkom supynes,ji ten ir užmigdavo,tada švelniai perkeldavau į vežimuką.
Atsakyti