Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

QUOTE(LaVil @ 2006 11 21, 22:56)
Monde[COLOR=blue], o iki keliu menesiu galima ar rekomenduojama taip vaika vystyti? maniskiui 3 men ir 1 sav., tai jei pabandau stipriau suvystyti priesinasi, mat jam nepatinka suvarzymai. Ir apskritai, nemegsta kai rankos uzklotos  mirksiukas.gif

Kol pats issikrapsto. Nebeilgai temptumete, bet vis sis tas mirksiukas.gif Ten tokia sistema: as tai paimu flaneles gabala ~1,5 x 1,5 m (specialiai tam siuvausi, bet naudoti tik dabar pradejau, tada virsutini kampa uzlenki ~20cm, paguldai beibi, viena rankyte prie sono, is t.p. puses uzsuki medziaga ir tvirtai uzkisi po juo, tada is kt. puses (ten bunu daugiau palikusi medz.), stipriai apsuki (nu biski kvepuoti tai reikia palikti lotuliukas.gif ), o apatine dali vel po juo pakisi. Itariu, kad ir jis pats visai jaukiai jauciasi, kad kazkas patvarke tas ataugas, su kuriomis neaisku ka daryti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
maniskis ir blogai miega.keliasi labai daznai ir nevisada valgyt. tiesiog budinasi ir rekia kad ant ranku nori. as ji imu pasupti, o siandien daviau parekti, tai buvau isvadinta pacia blogiausia mama sad.gif. o jus ar duodat vaikui parekt?
Atsakyti
QUOTE(kyka @ 2006 11 23, 11:00)
maniskis ir blogai miega.keliasi labai daznai ir nevisada valgyt. tiesiog budinasi ir rekia kad ant ranku nori. as ji imu pasupti, o siandien daviau parekti, tai buvau isvadinta pacia blogiausia mama sad.gif. o jus ar duodat vaikui parekt?

zinok, duodavau kartais, bet rezultatas dar blogesnis, tada vaikas isiklykia ir neeina jo nuramint..o pvz mano drauge nuo pat gimimo neimdavo ant ranku, lovytej nuramindavo arba leisdavo parekt, tai dabar isvis jos nereik nesiot. cia kaip jau isipratinom taip ir turim mirksiukas.gif
tai kad niekur mes nesidesim, teks supuot..
Atsakyti
tai gerai kad ant ranku dar padeda, as saviskio visai nebesuprantu.... tarkim zaidzia lovytej ir nusibosta pradeda kriukset tipo ant ranku noriu panesiokit...ale kai paimi ant ranku tai visom pozom besukeliok klykia rekia...valgyt irgi tikriausiai nenori nes prie kruties tai nebent per jega prispaustum ;-( nakti tas pats prabundo gal valgyt noretu-ale pradeda valgyt ir kaip uzsiklyks......seniau gal pilvas sakyciau, bet dabar nelabai panasu. gerai kad diena lauke 3val pramiega tai atsipust galima
Atsakyti
QUOTE(mantienė @ 2006 11 22, 20:34)
. tiesa, kai jau visiskai negaliu susitvarkyt su juo duodu "Sedalia" homeopatiniu lasiuku, tai padeda tam kartui..
Okas ten per lasiukai g.gif Kiek zinau tik sirupas yra,bet jis tik vaikam nuo metu.Ir kiek tu lasiuku duodi?

Papildyta:
QUOTE(kyka @ 2006 11 23, 12:00)
maniskis ir blogai miega.keliasi labai daznai ir nevisada valgyt. tiesiog budinasi ir rekia kad ant ranku nori. as ji imu pasupti, o siandien daviau parekti, tai buvau isvadinta pacia blogiausia mama sad.gif. o jus ar duodat vaikui parekt?
Kai kantrybes netenku duodu ir as parekt blush2.gif Na pvz.:Yra puse 2-ju nakties,o maniske yra pavargus ir zirzauja-verksnioja,bet nemiega.Tada nesu migdyti(supu vezimeli) matau,kad nemiega palieku 10s.,ateinu toliaiu migdau,vel nemiega vel palieku is trecio karto tikrai uzmiega...Aisku neleidziu jai issiverkti,tiesiog ,kad issikrautu galutinai blush2.gif
Atsakyti
sveikos mamytes. norejau paklausti gal kam nors irgi taip yra..mano maziukui beveik 4 menesiai..jau nuo antro menesio vaikutis iprates uzmigti apie 2h nakties,kartais net ir dar veliau o keliasi apie 11h-12h ryto.nesiskundziu miega gerai,tik nervuoja tas jo rezimas.gal kas zinot kaip atpratinti ji nuo tokio rezimo?noretusi kad eitu gult nors truputi anksteliau
Atsakyti
As kaip tik norejau uzvesti tokia tema smile.gif
Mano tas pats, eina apie 1-2 h nakties kartais ir veliau, bet pasitaiko 1 diena savaitej, kai uzmiega 22-23h ir miega,o keliasi (zinoma su 1 maitinimu) 11-12 ryto. bet ir su pirmu tas pats budavo, tik apie 12 nakties eidavo ir trumpiau miegodavo.
O ka daryt tai nezinau, ir maudit bandziau, ir nesiojam, ir ko nedarom, vistiek normaliai neuzmiega iki to laiko
Atsakyti
kruopyte,o kaip tavasis diena miega?mano tai labai mazai,jei is vis miega tai kazkur bendrai tik2-3h
Atsakyti
Manau,kad tai normalu.Turbūt jūsų mažiuliai yra pelėdžiukai.Pvz maniškis užmiega 21val,bet užtat keliasi 5:30 doh.gif .Vakare tai dar bent televizorių gali įsijungti,o ryte gali kūkuot schmoll.gif .O taip pamiegot norėtųsi...Nes ir valgyt keliamės kas dvi valandas.
O juk ir pačios esam skirtingos-vienos mėgstam anksti kelt,anksti gult,kitos atvirkščiai 4u.gif
Atsakyti
Tai gal pabandykit kokia 21.00 val pazaisti, pamasazuoti maziuka, paskui ismaudyti kokia 21.40, tada pamaitinti ir liuliuko smile.gif
Musu po tokiu proceduru dazniausiai nusminga greitai tongue.gif
Aisku, laika galima ir velesni rinktis pradziai, jei baisu, kad jusu peledziukai prabus po keliu valandeliu... mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane panaši problema doh.gif iki kokio penkto mėnesio mano vaikinas kaip laikrodis, devintą valandą jau būdavo lūžęs. Nu bet susišvietė kažkas ir jau antras mėnuo ankščiau dvyliktos neužmiega blink.gif dieną irgi max 2val sudėjus tik pamiega unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 11 22, 16:05)
Vienam žurnale perskaičiau tokį patarimą- vakare užmigti padėda šilta vonelė su valeriono lašais arba mėtos nuoviru. Na valeriono mes nelašinom, o mėtų nuoviro pora kartų įpyliau, išties vaiaks ramesnis buvo.

Del valerijono,tai teisybe,mama sake man valerijono lasindavo i vonyte,kad rami buciau,tai bent naktis ramesnes turejo biggrin.gif ,as saviskiui taip nedarau,jis pas mane eina miegot 20-20.30val.Tai nuo 21val. namuose tylu,ramu.Siaip as mazaji diena,gerai pakankinu mirksiukas.gif ,pazaidziam,pasportuojam,mankstele padarom,poto vienas su zaislais padraugauja bigsmile.gif ,pasikalbam lotuliukas.gif ,poto pavalgom pamperosus pasikeiciam ir pamiegam kokia valanda.Ir taip visa diena rolleyes.gif ,Tai vaikinas taip nusikala per diena,kad pradejo keltis tik 5.15val. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti