Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

QUOTE(monde @ 2006 11 21, 19:28)
Pabandykite vystyti. Mes irgi ilgai zaisdavome  doh.gif ,  kol sese man liepe suvystyti prispaudus rankytes kaip kareiveliui - kad neissibudintu nuo savo nevalingu traukuliuku. Kaip ir padeda  thumbup.gif


Man draugė irgi patarė vystyti, nes mažė labai prastai miegodavo.Vieną kartą pabandžiau ir man tai pasirodė žiauru- mažė bando pajudėti o suvyniota kaip saldainis verysad.gif Perdaug myliu savo dukrytę kad taip kankinčiau...
Man labai idomios mamos kurios bijo, kad jų vaikiukai pripras miegoti su tėvais...Na ir tegul...Nejaugi jums nemiela kai vaikiukas prisiglaudžia, kaip tada jautiesi tam mažam padarėliui reikalinga wub.gif wub.gif
Ir kiek jis norės glaustis...paauglystėje nepriprašysit prisiglausti...Džiaukimės tuo ką turim dabar ir auginkim kaip sako širdis...
Atsakyti
NU CIA DA NIEKO
vat pas mus tai isvis dukryte naktinetoja matyt sumaisius diena su naktimi.... tai as iki ryto nemiegu su Ja ir taip jau antras menuo eina kai gyvenu tokiu dukrytes padiktuotu ritmu ( po to miegam iki pietu ) vat dukrytei da tik trecias menuo greit bus tai nezinia kiek dar teks taip naktimis sedet su Ja

kazin ar normalu ar gali taip nemiegot nesuprantu toks mazas vaikas blink.gif
Atsakyti
mūsų 3 mėn dukrytė dažniausiai užmiega valgydama pienuką. iki vieno mėnesio miegodavo su manimi, tėtį buvom ištrėmusios į kitą kambarį. po to pradėjom guldyti į lovytę, nesitikėjau kad bus taiop lengva- jau pirmą naktį normaliai išmiegojo savo naujame guolyje. aišku, paguldom ten jau miegančią. taigi, kai užsimano miego, nešuos į sav lovą, bevalgydamam užiega, palieku ten. kai po kiek laiko einame miegoti mes, ja paguldome į lovytę dažniausiai jau kietai įmigusią. lovytę pasistačiau šalia savo lovos, tad bet kada ją galiu paglostyti, pabučioti ir pan. jei matau, kadnaktį blogai miega, nors ir pavalgiusi, paimu ją už rankutės arba paglostau ir ji nurimsta.
aš patarčiau toms mamoms, kurios skunbdžiasi dėl tokių miego problemų vaikiukus dienos metu paguldyti į lovytę, kad jie priprastų, pažaistų ar dar ką. mūsiškė iš pradžių irgi nubudusi lyg išsigąsdavo, būdavo nerami, tada paryčiais jau pasiguldydavau šalia savęs. po to pradėjau dienos metu iguldyti į lovytę, įjungdavau karuselę arba įduodavau kokį žaisliuką kad pažaistų, žinokit, priprato prie savo lovos ir dabar net ir rytais nubudusi nesiprašo pas mus į lovą, o sau čiauška su žaisliukais.
mamytės, man atrodo, kad tokių mažiukų guldyti ant pilvo negalima [SIZE=7] schmoll.gif siūlau pasikonsultuoti su gydytoju ar kuo nors apie tai išmanančiu. kiek aš žinau, toio mažo vaiko palkti ant pilvuko be priežiūros negalima net ir dienos metu. o naktį juk pačios užmiegate. juk mažylis gali uždusti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leocanis @ 2006 11 15, 13:08)
Sveikos, prisijungiau tik šiandien ir iškart puolu klausti...
Mano 3,5 mėn mažylis dieną niekaip nenori užmigti lovelėje. Vakare naktiniam miegui dar pavyksta "užspausti" ir miega po 8-9 val. Dieną vežimėlyje (lauke arba balkone) taip pat problemų nekyla: užmiega vos paguldytas ir miega po 2-3 val. Bet jeigu tik bandau migdyti lovelėje - ašarų pakalnė. Tenka migdyti ant rankų ir tada guldyti į lovelę. Bėda tik, kad pamiega trumpai - pusvalandį.
Gal kas susidūrė su panašia bėdele?

maniske irgi pati neuzmiega lovelej (3,5mėn), bet as del to nepergyvenu, manau priesim ir iki to. siaip ji uziega tik mano lovoj valgydamam pienuka (nesvarbu ar diena, ar vakare). buna isimciu, kad uzmiega bezaisdama pati, bet taip buna nebent musu lovoje arba autokeduteje, lovyteje dienomis kol kas jai tik zaisiti idomu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir maniškė nemiega dieną lovelėje. Nakti miega kietai, todėl jokio skirtumo, kur biggrin.gif O dieną, kai tėbelis darbe, aš ją pasiguldau į savo lovą, sau po šonu, ir miegam abi biggrin.gif Arba balkone grynam ore puikiai snaudžia. Man atrodo, koks skirtumas, kur dieną miega, svarbu kad naktį nebūtų problemų.
Atsakyti
Toms mamytems, kuriu leliukus kamuoja pilvelio skausmai, galiu patarti vakarais migdyti ant savo pilvo, tada pacios galesite guleti ir ilsetis, o kai leliukas giliau uzmigs nuimti nuo pilvo. Asmeniskai man taip lengviau, nes norisi miego ir prie loveles budeti ar supuoti ant ranku sunku. Maziukas is pradziu muistosi, bet as truputi pilva pakilnoju, tarsi pasupu ir jis nurimsta.
Atsakyti
ale ir as maniau kad cia tik pas mus.... iki 3 men beveik be cirku miegodavaom, nu aisku pilvas savo padarydavo - bet irtai bendra lova gelbedavo. o dabar jau svaite pamiega nuo10 iki 1val ir ...psio. o jeigu neduok dieve dar plvas suskaudeno tai isvis klykia nesavu balsu. nu bet budavo uzciuciuoji, pas save pasiguldai ir miegam, nu bet sia nakti paguldai tik ir akys stacios...nebezianu jau ko ir griebtis.
Atsakyti
Vienam žurnale perskaičiau tokį patarimą- vakare užmigti padėda šilta vonelė su valeriono lašais arba mėtos nuoviru. Na valeriono mes nelašinom, o mėtų nuoviro pora kartų įpyliau, išties vaiaks ramesnis buvo.
Atsakyti
QUOTE(ausravait30 @ 2006 10 24, 11:14)
Zinai iki metu laiko mano sunelis labai ramiai miegojo neskaitant tu neramiu naktu kai dygo dantys. Taciau jau trys savaites kai mano sunelis (jam 1 m. 2 men.) viena karta atsibunda per nakti ir mes ji nesames miegoti kartu. Manau tai jau pripratimas ir vaikas to tiesiog reikalauja. Labai noreciau, kad ir vel visa nakti ismiegotu savo lovyteje, bet nezinau kaip atpratinti miegoti su mumis.

Manau,kad kartu miegoti yra pripratimas.Mano maziuliui 2 men.Stengiaus nuo pat gimimo visada migdyti lovuteje.Gal koki menesi taip ir buvo.Kol nuovargis nepadare savo.Musu tetuko dabar nera ir visi vargeliai man vienai tenka.Budavo pasiimu maziuka maitinti(kadangi negalejau sedeti,maitindavau guledama) ir uzmigdavau bemaitindama.Pabusdavau tik kai vel reikdavo maitinti. doh.gif O daba miega lovyteje iki pirmo naktinio valgymo.Paguldau ir prasideda...Vartos,stena,makaluojas,bet neverkia.Pagailsta vaiko ir pasiemu pas save.Nebezinau kaip pripratint vaika miegot savo lovutej g.gif
Greit gris tetukas ir kaip tada dalinsimes lova?O ji nera tokia jau didele....
Atsakyti
Na ir mes tokia beda turim. blink.gif Po 2 men. skiepo ir laikrodziu persukimo mergina sumaise diena su naktim . Diena zyzia, kol "luzta", gaila gi vaiko kai bet kur jau griuva. O nakti prasideda zaidimai. Be 4 val. ne negalvok migdyt. Ir tai geriausiu atveju vezime arba ant ranku. Iki tol reik nesiot ir sustoti ar atsisesti DRAUDZIAMA karsta.gif . Taip cypia, kad jau ir kaimynai nustojo sveikintis................ doh.gif Bandem ir nuvarginti. Nuo 16val. iki 2val. vis tiek "istempia".

Kada gris miego laikai..... unsure.gif
Atsakyti
nu gaila man tu mamu kuriu leliai nemiega normaliai, tame tarpe ir saves..
mano sunelis kaip kada, viena nakti ismiega be jokiu kelimusi, o kita keliasi vos ne kas pusvalandi ir kas jam buna neisivaizduoju..anksciau galvojau kad dantys, bet kad jau 3men. kaip tesiasi tas naktinis kelimasis doh.gif ir shiaip mano lelius toks ne is ramiuju, priesh kiekviena migdyma jau yprastas skandalas. tiesa, kai jau visiskai negaliu susitvarkyt su juo duodu "Sedalia" homeopatiniu lasiuku, tai padeda tam kartui..
Atsakyti
QUOTE(amelijaž @ 2006 11 22, 02:41)
Man draugė irgi patarė vystyti, nes mažė labai prastai miegodavo.Vieną kartą pabandžiau ir man tai pasirodė žiauru- mažė bando pajudėti o suvyniota kaip saldainis  verysad.gif  Perdaug myliu savo dukrytę kad taip kankinčiau...
Man labai idomios mamos kurios bijo, kad jų vaikiukai pripras miegoti su tėvais...Na ir tegul...Nejaugi jums nemiela kai vaikiukas prisiglaudžia, kaip tada jautiesi tam mažam padarėliui reikalinga  wub.gif  wub.gif
Ir kiek jis norės glaustis...paauglystėje nepriprašysit prisiglausti...Džiaukimės tuo ką turim dabar ir auginkim kaip sako širdis...

Bet kai maskatuojasi kaip ventiliatorius, tai jam tikriausiai irgi ne gyvenimas. Cia svedu praktika + moksliskai pagrista. Ju raumenukai kazkaip traukuliuojasi (ne del ligos, taip priklauso) ir jie patys nevalingai issibudina. O maniskiui jau dabar kaip ritualas pasidare: issisiepia kaip menuliukas, mes dar paguguojam, ir zino, kad reiks miegot. Ir visai nepyksta del savo laisves varzymo lotuliukas.gif
Atsakyti