Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

QUOTE(madlena @ 2006 11 17, 00:49)
na mano pana jau 9men,bet diena miega visur,bet yra vienas ....bet.....jei paguldai uzsupus ant ranku i lovyte ismiegos tik koki pusvalandi...jei kur ant lovos ir salia salia sedziu ir skaitau ar ziuriu TV tai valanda kartais ilgiau,na bet jei atsigulu salia ir dvi ir tris kartais ismiega.....o kaip buvo tokio maziaus kaip tavo lelius,tai miegodavo tik vezime,o akti musu lovoje,bet kazkaip gal4men atprato kelis sykius pagyldziau paverke ir nakri miega tik lovytej....o diena sakiau kokie musu miegai


biggrin.gif maniskis, kai lauke vazinejam su vezimeliu snausdamas irgi periodiskai pasitikrina ar kas nors yra salia. Viena aki pramerkia, apsiziuri ir toliau snaudzia. O jau kaip juokingai tai atrodo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš pastebėjau, kad mažylis miega geriau, jei esu šalia (na, tada tiesiog sugaudau rankas ir jis savęs nepabudina) arba jei užmiegu šalia. Tačiau tas miegas dieną man labai nepatinka - visiškai nelieka laiko sau: nė paskaityt, nė pamegzt. Ogi taip norisi...
Nešiojimas prieš miegą (naktinį) irgi padeda, bet labai reik gaudyt akimirką, kada galima padėti į lovelę: jei kiek per anksti - dar nenurimo ir verkia, jei vos per vėlai - jau ima snausti ir sujudintas vėl verkia... O jau kai mes pikti - joks čiulptukas negelbsti: rankos plazda lyg sparnai, akys stulpu ir rėkiam rėkiam... smile.gif
Tėtukas atrado užhipnotizavimo būdą su barškučiu, bet man kolei kas tas stebuklas nepavyksta...
Atsakyti
Mums dabar 3 men. 10 d., tai tik gal 3-ia nakti miegam +-normaliau. Iki siol kankindavomes kartu - guledavom vienoje lovoje ir jis istisai spardydavosi. Atrode, kaip jis ten vienas savo loveleje be manes... Taigi uzsispardys negyvai, nei kas paglostys. Kol neatvaziavo sese ir moksliskai neisaiskino - Svedijoj gydytojai rekomenduoja vystyti maziukus vaikiukus bent nakties miegui. Anksciau ji man irgi ta sake, bet vis ranka numodavau. O jiems mazuciams tie raumenu traukuliukai miegoti neduoda, jie patys issibudina. O dabar pamaitinu, suvystau ta senaja metodika, rankytes prie soniuku kaip kareiviui, paverciu kiek ant soniuko, paremiu, tai jau ir 6 val. savo lovyteje ismiega.
Atsakyti
Mano vaikas diena miega 4-6 kartus po 1-1,5val, bet vezime. As nematau problemos. As ji suvystau, kaip aprase monde, tik as suvystau i antklode. Ir butinai turiu uzdengti veiduka, nes kitaip blaskosi biggrin.gif O nakti miega savo lovyteje, miega 9-10 valandu, prabunda 1 karta, kai nori essen.gif Ir as net nebandau diena migdyti lovyteje schmoll.gif Anksciau, kai buvo 1-3 menesiu, kai dar nemokejo apsiversti ir nebande ropoti biggrin.gif tai diena miegodavo musu lovoje, o dabar pastoviai mezime. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki,

Mums jau 3 mėnesiukai.
Jau mėnuo kaip kartojasi ta pati istorija vakarais:
Dukra užmiega ant rankų po vienuolikos vakaro (anksčiau miegoti neina), o padėta į lovelę greitai pabunda ir pradeda zirzti, po to ir verkti. cry.gif
Bandome:
dainuoti...
supti...
maitinti... essen.gif
išjungti/įjungti šviesą...
duoti soskę 2.gif
paėmus ant rankų nurimsta, užmiega, tačiau lovelėje vėl tas pats....
... ir niekaip iki dvylikos ar puse pirmos nakties nenurimsta.
schmoll.gif

Po to išmiega iki 8 ryto...

Ką daryti? ax.gif
Atsakyti
labas biggrin.gif pas mane irgi tas pats doh.gif tenka su nesine skraidyt iki lubu arba nesine tampyt isistacius tarp koju.as tai siaip netaip uzmigdau su maistu ir tada i lovyte guldau ant pilvuko ir kazkaip man sunelis nepabunda(3men taipat kaip tavo leliui) lotuliukas.gif o tu ar guldai ant pilvuko?
Atsakyti
Labai panaši istorija, tik mes užmiegam dar vėliau- po 24 val., užtad miegam iki 9-10 ryto smile.gif
Gali būti, kad lovytėje atsibunda dėl to, kad iš šilto ir jaukaus glėbio dedate vaiką ant šaltos lovytės patalynės, kurį nėra tokia maloni, kaip mamos rankos. Aš ją supu ant kelių, paguldžius ant vaikiškos anklodėlės, ir su ta antklodėle dedu į lovą. Nesikeičia paviršius ir jinai neatsibunda. Ir aišku reikia palaukti, kol vaikas užmigs iki gilaus miego stadijos (ramus ir tylus kvepavimas, atpalaiduotos galūnės). Kartais tenka ilgokai palaukti.
Atsakyti
Jums gerai............... verysad.gif O mes uzmiegam tik apie 2val. nakties porai valandu. Ir tai geriausiu atveju vezime arba ant ranku. I lovyte tai net negalvok padet. Nuo cypimo ir amzino naktinio bliovimo jau ir kaimynai pradeda kreivai ziuret. Kaip reiks su lovele susidraugaut g.gif ?
Atsakyti
Žinoma, nemiegas lovelėje nėra problema - svarbu kad tie mažieji tironai apskritai kur nors miega... tongue.gif Tiesiog prisimenu, kokios bėdos buvo, kai dukra tapo per didelė miegot vežimėlyje - gal savaitę kiekvienas migdymas man buvo virtęs košmaru (jai, įtariu, irgi): vaikas klykdavo kaip skerdžiamas, nes ir ant rankų nenorėjo užmigti. Kai laukiausi antrojo, prižadėjau sau, kad iškart guldysiu į lovelę, nes taip bus mažiau problemų... Va tau, boba ir devintinės... g.gif
Atsakyti
Pabandykite vystyti. Mes irgi ilgai zaisdavome doh.gif , kol sese man liepe suvystyti prispaudus rankytes kaip kareiveliui - kad neissibudintu nuo savo nevalingu traukuliuku. Kaip ir padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(monde @ 2006 11 19, 10:53)
Mums dabar 3 men. 10 d., tai tik gal 3-ia nakti miegam +-normaliau. Iki siol kankindavomes kartu - guledavom vienoje lovoje ir jis istisai spardydavosi. Atrode, kaip jis ten vienas savo loveleje be manes... Taigi uzsispardys negyvai, nei kas paglostys. Kol neatvaziavo sese ir moksliskai neisaiskino - Svedijoj gydytojai rekomenduoja vystyti maziukus vaikiukus bent nakties miegui. Anksciau ji man irgi ta sake, bet vis ranka numodavau. O jiems mazuciams tie raumenu traukuliukai miegoti neduoda, jie patys issibudina. O dabar pamaitinu, suvystau ta senaja metodika, rankytes prie soniuku kaip kareiviui, paverciu kiek ant soniuko, paremiu, tai jau ir 6 val. savo lovyteje ismiega.



Monde[COLOR=blue], o iki keliu menesiu galima ar rekomenduojama taip vaika vystyti? maniskiui 3 men ir 1 sav., tai jei pabandau stipriau suvystyti priesinasi, mat jam nepatinka suvarzymai. Ir apskritai, nemegsta kai rankos uzklotos mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesikamuokite dėl to, kur kada ir kaip užmiega mažiukas, jei išmiega 10 ar pan. valandų. Negi jums svarbu ar jis miegos lovytėj, ar tėvų lovoj ar vežimėly, ar ant mamos pilvo. Tegu sau miega, jei tik jam thumbup.gif
O mamos, užuot mėginę užmigdyt mažąjį ten kur jums atrodo jam derėtų miegot, geriau bėkit laisvą minutę užmigt pačios.
Ateis laikas (nors gal dar visai negreit) - įpras vaikai miegot kur jiems priklauso.
O kol kas - nepergyvenkit.

Mes jau 9 menesius nepergyvenam - kur, kada ir kaip pavyksta, taip ir užmiegam thumbup.gif

Lovytėj kol kas pavyksta rečiausiai. Na ir kas - jei užmigo šalia mūsų lovoj, nereiks mamai keltis naktį, kad atsinešt iš lovytės ir pamaitint MP
Atsakyti