Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

QUOTE(litavkasam @ 2006 10 23, 14:27)
Mūsiškei jau 9 mėnesiai, ir jai net ne tai kad nemiga, aš net nesuprantu kas jai yra, nes kai išmoko stotos, tai ir nebemiega žmoniškai. Įsikimba grotų lovytės, atsistoja

mano irgi miegodamas šliaužioja lovytėj ir atsisėda (stotis dar nemoka) wink.gif
miega naktį lyg neblogai, bet paskutiniu metu paguldyti anksčiau negu 12-pirmą val. jo neįmanoma sad.gif
Atsakyti
Mano nuo gimino miega neblogai,neskaitant to,kad puse nakties kruti laiko burnoj.Jei neduociau tai jauciu rektu visa nakti."Soskes" neima.Nezinau kaip reikes atpratint.
Atsakyti
As maniau cia pas mane viena toks vaikas, kur reikia keltis nakti vos ne 10 kartu lotuliukas.gif,o buvo laikai biggrin.gif iki 5 men. visa nakti miegojo gerai neskaitant pirmo menesio.Dabar duodu Sedalija ir tepu dantienas ir viliuos, kad pageres mano pupos miegas, o taip pat ir mano. smile.gif
Atsakyti
Savo mazyle uzmigdau tik automobilinei kedeje! verysad.gif zinau pas mus jau yra rimta problema!NEZINAU kaip ja reikia atpratinti!Manau niekaip,nes jau nebeturiu vilciu!Kiek sikiu bandziau uzmigdyti lovyteje,guli kol galu gale pradeda ne zyzti bet verkti,ir matau kad ji nori miego,bet nesupama niekaip neuzmiega!O kai ideedu i kede,tik truputi pasupu,tai iskart uzmiega!Tik pora kartu yra buve,kai vakare pavalge ir jau taip miego norejo,tai greitai paguldziau i lovyte paglosciau veiduka ir uzmigo!Bet tai buvo tik karta! verysad.gif
Atsakyti
Mano mergaitei 3.5 menesio, bet uzmiega labai sunkiai. Buvo laikas - kokias 3 savaites, kai iduodu tutuka, paguldau i lovyte ir pati uzsimigdo, bet tai truko labai trumpai. O dabar kai nori miego, tai tokie klykimai, atrodo, pasuptum ir uzmigtu, bet jos tai neveikia, tutuko neima. Pabandziau uzmigdyti su papuku ( maitinu pati) - puikiai suveikia, bet vel baisu, pripras, o kai papuko nebus, kas tada? As negaliu istverti priesmieginiu klykimu, bet jau esu praradus vilti, kad ji lengvai uzmigs. Nebesugalvoju, koki buda pritaikyti, kad palengvinti uzmigima. Leisti kol isvargs ir kris ir uzmigs - ji klykia iki paraudonavimo...
Bet nors tiek paguodzia, kad daugeliui, kaip cia paskaiciau vaiku, taip yra, o as jau galvojau, kad tik as kankinuosi.
Atsakyti
maniškis jau priprato užmigti ant rankų, bevalgant sad.gif bijau, neatpratinsiu verysad.gif blogiausia, kad jis tai daro vis vėliau ir vėliau!!! verysad.gif
skaičiau, kad dabar populiariausias metodas yra migdyti lovytėje, laikas nuo laiko prieinant prie vaiko, paglostyti galvytę, duoti soskę ir pan. mums taip neišeina cry.gif nemiega nei savo lovytėj, nei tėvų lovoj...
Atsakyti
Mano mažoji irgi neužmiega pati. Anksčiau nešiojau, sūpavau, tai abi pavargdavom, kol užmigdavo, bet galiausiai įsidrąsinau naudotis slingu, tai dabar tik ten ir miega. Tiesa, nusiimti jos negaliu, kol rimtai neįminga, bet bent jau rankos laisvos, galiu sumuštinį suvalgyt ar kokį darbelį pasidaryt. Skaičiau, kad kūdikiams kartais būna baisu užmigti, todėl ir verkia.
Atsakyti
QUOTE(aukse7 @ 2006 10 30, 13:20)
Mano mergaitei 3.5 menesio, bet uzmiega labai sunkiai. Buvo laikas - kokias 3 savaites, kai iduodu tutuka, paguldau i lovyte ir pati uzsimigdo, bet tai truko labai trumpai. O dabar kai nori miego, tai tokie klykimai, atrodo, pasuptum ir uzmigtu, bet jos tai neveikia, tutuko neima. Pabandziau uzmigdyti su papuku ( maitinu pati) - puikiai suveikia, bet vel baisu, pripras, o kai papuko nebus, kas tada? As negaliu istverti priesmieginiu klykimu, bet jau esu praradus vilti, kad ji lengvai uzmigs. Nebesugalvoju, koki buda pritaikyti, kad palengvinti uzmigima. Leisti kol isvargs ir kris ir uzmigs - ji klykia iki paraudonavimo...
Bet nors tiek paguodzia, kad daugeliui, kaip cia paskaiciau vaiku, taip yra, o as jau galvojau, kad tik as kankinuosi.

Ne ne pas mus tas pats!Be automobilines kedes nei pro kur!Kai paguldau i lovyte rekia iki raudonumo!Tai tuoj i kede ir luzta greitai!Nezinau ka reikes daryti kai ja isaugs! g.gif
Atsakyti
musu mazulka pirma pusmeti be problemu uzmigdavo, ypac vakarais (dienomis irgi pazyzdavo). na bet dabar... doh.gif retas vakarelis be "dainu"... kartais bandom pratint, kad uzmigtu pati, ir paverkt leidziu, nu bet kai pradeda isteriskai spiegt ir vsio verysad.gif
labai nepergyvenu, ir pasupu, jei reikia. manau - isaugs cool.gif
Atsakyti
mano irgi blogai miega, pirmus men miegodavo ant mano krutinės, paskui buvo supimo etapas, dabar laikau ant ranku ir svelniai judindama duodu mišinuko. kai akytės užsimerkia tada sukeičiu ir idedu soskyte. jei neišsibudina viskas ok.belieka tik paguldyt i lovele. bigsmile.gif o kartais tenka ir panešiot. bandžiau palikt vieną sakiau užsimanys ir užmigs, bet taip įsivergdavo, kad paskui dar sunkaiu užmigt būdavo
Atsakyti
QUOTE(asta_ged @ 2006 09 30, 18:16)
Nu jo su tais miegais ir mano vaikinui ne kas...jam ir  3.5 m4nesiuko...o miegoti labai sunkiai miega jau beveik nuo 1 mėnesio...vis trina galvyte tai į vieną tai i kitą pusę...dar su rankytėm akis trrina...soskę tai išmeta...bet vistiek po kokios val jau miega... o dieną košmaras...pamiega 30 min. ir jau akys stačios pirštai burnoje smile.gif ir ką toliau valandėlę pažaidžiam ir jis zirzia...verkšllena...nu nežinau ką daryti



4u.gif Sveikutes mamytes,
pas mane tas pat tip top kaip ir pas tave asta, nezinau ka su saviskiu daryti, jam irigi 3 men. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2006 09 29, 22:04)
Dabar ką šiuo metų jaučia vaikelis? Jam yra blogai, reikia pagalbos. Jis kreipiasi į jus, o jus jį paliekat vieną... Vaikelis jieško paguodos čiulptuke, čiulpa pagalvės galiuką, pirštuką, bando save raminti. Galiausiai, daug mažiau pasitiki mama verysad.gif ir pasaulis atrodo nebe tokia saugi vieta. Vaikas daugiau jiegų naudoja neefektyviams bandymams savę nuraminti, o tos jėgos galėjo būti panaudoti jo augimui ir vistimusi. Dieną paaugęs laksto paskui mama, nes bijo ją prarasti. Gali užaugti su kruva kompleksu... Manau, kad pirmais gyvenimo metais tėvai neturi vaika "pratinti" prie kaškuo, jie turi sudaryti sąlygos vaikeliui augti, jis Pirmiausiai turi supasti, kad jo supantis pasaulis yra saugi vieta... Tai mama gali padaryti, tik tai jeigu patenkins mažiuko fizinius ir psichologinius poreikius. Tada jis galės sekmingai vistytis toliau...

labai graži nuomonė, jei būčiau visai nesavanaudė (nei trupučio) tada tikrai taip ir daryčiau, bet kai pati kokias 2sav. būnu be miego, tada pikta ant viso pasaulio, neišimtis ir mažylis, kuris kartais atima dar daugiau jėgų. todėl esu kitos nuomonės.

QUOTE(jovitah @ 2006 10 06, 00:10)
Nu jo ,pas mus panasi bedele,mano panele ir miego issinorejus pradeda zysti,o veliau ir verkti,tai as ja greit i vezimeli ,duodu misinuko gerti,supu ir taip umigdau...Bet pergyvenu del ateities,juk ji dicke tai greitai i vezimeli nebetilps ir siaip kam tada ta lovyte as pirkau...Na nezinau ,nezinau ,kaip cia reikes suktis is sios padeties,nes man visi tie budai-ziurek kaip verkia ir nieko nedaryk kazkaip nepriimtini g.gif  smile.gif

galvojau ir aš, kad nepriimtina tokia situacija - palikt mažylį verkiantį ir neimt ant rankų, kol......

vieną dieną pačiai miego stokos ir maisto ir visų kitų jėgų pasekmė - pradėjo skaudėti širdį (tikrai stipriai), sėdėjau susisukus į kaldrą, pati verkiau sukandus dantis ir sakiau - daugiau neištversiu, o vyras prie mažiuko lovytės sėdėjo, glostė, valė užsikimšusią nosytę ir dar mane ramino. taip praėjo 15-20min. mažius išvargo nuo klykimo ir užmigo.apie 10 min. dar dvi dieneles ir dabar užmiega be verksmų, be rankų, bet dažniausiai prie papuko, o jei guldomas prasibudina - sugeba nurimti pats ir užmiega.
žiaurus būdas, bet mums buvo veiksmingas
Atsakyti