Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

QUOTE (rikitikitaki @ Penktadienis, 05 Gruodžio 2003, 22:08)
As gal busiu nepopuliari, bet mums suveike daznai mamu kritikuojamas metodas - leisti paverkti... As pradzioj buvau irgi pries nusiteikus, bet vyras, o ir medikai rekomendavo jau seniai, siulesi pats tokiu budu uzbaigti dukros uzmigima ant ranku... Tai dabar dukra ismiega 10 -11 val. be atsibudimo, uzmiega pati savo lovelej... O pratinimas truko tik 3 dienas... Tad, as pilnai isitikinus, kad vaikui tie supavimai, migdymai ant ranku tikrai ne i nauda tebuvo, nes naktimis atsibudinedavo, verkdavo - tad nei jai , nei mums miegas... Visi isvarge... Kad buciau zinojus , kad tai nera toks skausmingas metodas - tikrai buciau anksciau pripratinus dukrike uzmigtii savo lovytej wink.gif

nu negaliu as jos guldyt ir rekdyt...sirdis neleidzia,o ir kaimynai......vat ir dabar rekia nezmoniskai,o vyras vargsta su ja,nes as jau nebegaliu sad.gif
Atsakyti
tegul parekia 3-5 min., zinau sunku bus, paciai sirdis plyso, bet vyras emesi iniciatyvos... Po tu keliu min. vel ieik i kambari , paglostyk , nuramink, gal salia pastovek, kad zinotu , kad MAMA yra salia....Apraminus iseik... Bet is loveles nekelk...Ir taip kartoji ...Po pusvalandzio uzmigti turetu...Mes kartojom taip 3 vakarus.....Bijai , del kaimynu...AS irgi bijojau, nes sienos vos nekartonines....Bet po 3 vakaru rekimai baigesi... O ir naktiniai atsibudinejimai su verksmais taip pat. Ai mes paleidziam lopsines- na, klasikine ramia muzika ir dar paliekam mazyte lempute degti... Jei nepasiseks tokiu budu uzmigdyti , po kurio laiko , na 2 sav. reiktui pakartoti... KIek skaiciau, tai tik labai maza dalis kudikiu nepasiduoda sitam metodui. As nuosirdziai tikiuosi, kad mazylis ismoks pats uzmigti ir jums taip pat pasiseks wink.gif
Atsakyti
PAs mus vakare nusistovejo tokia rutina: maudymas, krutis, miegelis. Aisku kartais tingisi kasvakar maudyti, bet pastebejom kai neismaudai, vaikas buna toks isiaudrines kad jam labai sunku nuluzti. Tada supam, veziojam vezime ir t.t O po vonios kazkaip issikrauna ir lengvai nusibaigia. O diena tai kitas metodas - i vezima ir i balkona.
Atsakyti
QUOTE (meya @ 2003 12 02, 22:43)
Zvirbliuke, gal ir tavo mazuliui dienos miego per daug. Gal nereiktu leisti ilgai miegoti, tada vakare butu labiau pavarges?

Tikriausiai taip ir yra smile.gif Nes kai dieną miegojo mažiau, vakare smigo kaip lapas smile.gif
Atsakyti
QUOTE (rikitikitaki @ 2003 12 05, 22:08)
As gal busiu nepopuliari, bet mums suveike daznai mamu kritikuojamas metodas - leisti paverkti... As pradzioj buvau irgi pries nusiteikus, bet vyras, o ir medikai rekomendavo jau seniai, siulesi pats tokiu budu uzbaigti dukros uzmigima ant ranku... Tai dabar dukra ismiega 10 -11 val. be atsibudimo, uzmiega pati savo lovelej... O pratinimas truko tik 3 dienas... Tad, as pilnai isitikinus, kad vaikui tie supavimai, migdymai ant ranku tikrai ne i nauda tebuvo, nes naktimis atsibudinedavo, verkdavo - tad nei jai , nei mums miegas... Visi isvarge... Kad buciau zinojus , kad tai nera toks skausmingas metodas - tikrai buciau anksciau pripratinus dukrike uzmigtii savo lovytej wink.gif

Savo dukra mes irgi taip buvom nugaleje. Kai praeina tas pratinimosi laikotarpis, labai gerai. Jis mums uztruko kokia savaite. Parekini vaika, bet rezultatas - liuks! Tada buvau studente, issimiegoti norejosi.

Sunu jau irgi bandem taip pratinti. Taciau situacija kiek kitokia. Jis nepripazista ciulptuko. Valgo is kruties. Pries miega maitinu, jis uzmiega lengvai, bet jei tik bandau i lovyte perkelti, prabunda ir verkia. Gal ir pati per 5 metus pasenau? Gaila vaiko. Dar tokios melancholiskos mintys "uzplaukia". Juk vaikai greitai auga. Noreciau dar trecio vaiko kada nors, bet gal jau ir sitas musu pagrandukas, gal ir nebegimdysiu daugiau. Norisi kuo ilgiau prie saves glausti. Taip ir miegam vis dar trise.
Atsakyti
Na susidomejau ir as tuo ,,kankinimo budu" biggrin.gif ,reikes pabandyt,nes ner ramybes,oi kaip ner...Sunkus kaip svininis,nesiot nebegaliu,tai ivynioju i kaldra ir linguoju,dainuoju...Uzmiega,bet vos tik as i lova - dudos.Nakti uzeina jam,atsikelia 5 val.ryto ir rekia.Paimu i lova,tai jis gal valanda sliauzioja,zyzia,kanda man rolleyes.gif ,vartaliojasi,galop isibliauna isteriskai,net siurpas eina.Kai galop uzmiega,mums jau metas keltis,o vaikinas parpia sau mad.gif nuvarges.Mano svajone butu kad jis pats uzmigtu.Bet nezinau,ar mano nervu sistema pakels ta rekima biggrin.gif Na bet sakiau butinai pameginsiu ta grieztaji migdymo buda.
Atsakyti
Beje,kiek 11-12 men pyplius turetu miegoti diena?Galvoju,gal jam miego per daug,uztai jis nakti lunatikuoja?
Atsakyti
QUOTE (Vile @ 2003 12 01, 23:52)
Esu visiskoj nevilty. Va kiekviena vakara abu su vyru vargstam, niekaip nepavyksta uzmigdyti musu pypliuko. Jam 11 men. ir uzmiega tik prie kruties. O jei nepavyksta, va kaip siandien, tai daryk ka nori, nesiok,supuok, dainuok, pasakas sek, ne velnio nemiega nors tu ka. Taip kankinames iki kokiu 2 val. nakties, kol mazius berekdamas luzta. Gal kas turejot tokia problema ir zinot kaip ja sprest?

kam kankinat vaika?nenori miegot,nemiega-ir nemigdykit,kam zalojat vaikui nervu sistema.as visom keturiom pries,kad kaip raso kad vaika paguldyt tegu rekia...nu cia dabar...nemigdykit vaikucio,pazaiskit su juo,isidukit,duokir arbatyciu tegu pageria,ismaudykit,(po maudyniu vaikuciai visada geriau miega).TIK NEMIGDYKIT PER PRIEVARTA.manoji miega dar 2 kartus pietu miego,miega po 1.5-2 val.ir migdau tik tada kada uzsinori,nors rezimas yra,jinai pripratus miegoti tada ir tada,tai problemu nera.BET,bet buna visko,buna nenori miegot nors tu ka,ir nemigdau,kam migdyt,ir mamai nervai,ir vaikutis nervuojasi.o nakciai kai einam miegoti,,tai mes is vakaro lakstom durniuojam,zaidziam,pavargstam,jau ateina laikas pati pradeda zisti kad "migdyk "mazdaug...diena migdau vezimuke,o nakciai pasiguldom ant lovos prie saves ir uzmiega pati,nors buna kad pasispardo.tai va,tiek ir norejau pasakyt,nemiega reiskia vaikui nereikia,isimiegojes,o kuo daugiau varginsit migdydami,tuo sunkiau uzmigdysit,nes permusit visus miegus,geriau pazaiskit ar ka.
o siaip ar vedat vaikuti i lauka?nes pauves kieme visada geriau uzmiega.ir dar isvedinkit pries migdant,tai irgi padeda.
SEKMES.
Atsakyti
Pavydziu tau Kristina, kad viskas taip aisku ir paprasta. Matai teorija yra viena, o praktika kita. As pvz. irgi visada sakau nu nemigdysiu per prievarta, jei nenori. Bet kas tada iseina? Bludijimai iki nakties 2 val. ir vistiek finale reikia panesiot, paciuciuot gal dar pamaitint (krutim), nu niekaip pats neuzmiega nors tu ka. As vis galvoju iki kelintos jis taip galetu duotis, matyt iki ryto. Bet po tokiu naktiniu festivaliu tai man kita diena stogas vaziuoja, todel ir stengiuosi uzmigdyti "per prievarta". O drauges vaikas yra ramus storuliukas tinginukas, tai tas gali uzmigti lovos kampe besededamas. Visgi cia daug kas priklauso ir nuo vaiko temperamento, judrumo ir pan.
Atsakyti
QUOTE (Brooke @ 2003 12 03, 00:47)
Pas mus vaistinelej ekstra atvejuj "Viburcol" zvakuciu guli. Kai nieks nebepadeda- kyst, ir po kokiu 20 minuciu zymiai ramiau pasidaro rolleyes.gif ..
Ale didesniam sunkiai sukisi ja unsure.gif..

nuo mazens prie vaistu pratint....nu ka as zinau... g.gif
Atsakyti
QUOTE (Vili @ 2004 01 07, 17:46)
Pavydziu tau Kristina, kad viskas taip aisku ir paprasta. Matai teorija yra viena, o praktika kita. As pvz. irgi visada sakau nu nemigdysiu per prievarta, jei nenori. Bet kas tada iseina? Bludijimai iki nakties 2 val. ir vistiek finale reikia panesiot, paciuciuot gal dar pamaitint (krutim), nu niekaip pats neuzmiega nors tu ka. As vis galvoju iki kelintos jis taip galetu duotis, matyt iki ryto. Bet po tokiu naktiniu festivaliu tai man kita diena stogas vaziuoja, todel ir stengiuosi uzmigdyti "per prievarta". O drauges vaikas yra ramus storuliukas tinginukas, tai tas gali uzmigti lovos kampe besededamas. Visgi cia daug kas priklauso ir nuo vaiko temperamento, judrumo ir pan.

na maziukas dar tavo kai suprantu...kiek jam dabar?mano panike tai 1.2 metu,tai pas mus grieztai,sakau einam liuli liuli,jinai jau pati eina vezimuka vezasi...nes vezimuke migdau.ir sedet nesedi vezimuke iskart atsigula,na negaliu pasakyt,gal ir nuo temperamento cia. g.gif .bet gi buna ir pas mus visko...buna nenori miegot ir viskas..nu ir nemigdau ,ai man kantrybe neleidzia,mes tada su vyru atsigulam i lova ,paimu kelis zaisliukus,pasiimam vaika salia,ir arba telika ziurim arba ziadziam,bet nemigdau,uztenka man tu nervu.va dar.galbut vaikutis alkanas kad neuzmiega?nes va manajai taip ir yra jei alkana tai as jos neuzmigdysiu,pavalgius visai kitaip.na tiek
SEKMES.
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 01 07, 17:55)
na maziukas dar tavo kai suprantu...kiek jam dabar?

Neeeee jau didelis, ryt bus metukai smile.gif Na nealkanas jis buna tikrai ir ismaudytas ir kambarys isvedintas ir viskas pagal knygas padaryta, bet... Aisku ne visada sunkiai uzmiega, buna tokiu stebuklingu dienu, bet vis dar nepagaunu rysio nuo ko cia priklauso.
O to issiverkimo budo tai mes dar netaikem, nes jei paguldau i lovyte ir iseinu nors minutei tai taip graudziai verkia, asareles kaip pupos tik rieda rieda, nu negaliu as taip kankint.
Atsakyti