Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

pas mus labai viskas paprasta,nuo 16val.iki 20val.jis zaidziasi.o kai tik pavalgo tai neleidziam uzmigti iki 22val,kad 8 val miegas butu mums garantuotas drinks_cheers.gif
Atsakyti
sako kad reikia "body" atvirkščiai apmauti vaikeliui,arba pro kelnes prakišti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BomBonke: 09 rugsėjo 2006 - 20:14
Mes ispradziu duodavom buteliuka su pienu ,lovyten vaika soniuku paguldydavom,buteliuka paremdavom ir taip uzmigdavo.O db soske paduodam thumbup.gif
Atsakyti
nakčiai mes užmiegam su papuku, o dieną dažniausiai vežimuke užstumdau, nes soskio neima, buteliuko igi nelabai mėgsta.
Atsakyti
padaryk taip(cia mano patarimas)paguldyk ant savo lovos ir atsigulk salia,nekalbink maziuko,nieko,tik gulek ir tylek.vaikas jei prades rekti neskubek imti ant ranku ir tik jei po 5min jis neapsiramins,paimk ant ranku kad apsiramintu ir kai tik nusiramins vel paguldyk i lova ir atsigulk tu salia,daryk taip kol jis pats uzmigs.taip tu ji mokai pati uzmigti.as zinau,kad sunku kai tavo vaikas verkia,bet be asaru ir versmu tu nieko nepadarysi,geriau viena dienele pakenteti,kad toliau butu lengviau 4u.gif
Atsakyti
joo pas mus ta pati problema, iki 6 men., neturejau jokiu problemu, kai ateidavo laikas miegoti mazute paguldydavau ir ji pati uzmigdavo palikta viena kambaryje, kai tik suejo 7 men., mano pasaulis apsiverte aukstyn kojomis, maze pradejo reikalauti daug demesio, vienos neimanoma palikti kad uzmigtu, pamato, kad iseinu is kamabrio klykimas nerealus, glostau, supu, ciuciuoju, tik jau rodos uzsnudo..as jau isslinkti is kambrio ji akis atmerkia, kaldryte tik su kojytemis stumia ..nors tu ka:)
bet as jai nepasiduodu, vis taip stengiuosi migdyti, palikti viena, kartais pasupu, bet kartais labai greitai nuluzta, o kartais prireikia 45 min., kantrybes mums visoms...
Atsakyti
Kai mes gyvenome JAV, mano kaimynai pradėjo dukrytę mokyti pačiai užmigti nuo penkių mėnesių. Tai trūko labai ilgai. Aš pykau, sakydavau, Lietuvoj taip verkia tik našlaičiai ligoninėje, kurių nėra kam pasupti. blink.gif

Ar nepastebėjot, kad kai vaikelis verkia šalia, o jus nusprenžiate ji "pratinti" ir neguosti, pačios jaučiates nekaip... Juk mama yra taip sukūrta, kad reagoti į kūdikio verksmus, atsakyti į jo poreikius.. Inksinktyviai mes esame pasiruošę padėti, bet protu, dėl t.t. musų kultūroj priimtinų sąmpratų manome, kad geriau palikti mažiuką verkti..

Mažas vaikelis nesugeba mumis manipulioti, jeigu jis verkia - reiškia jam yra blogai, jeigu prašo pasupti - reiškia jam reikia, kad jo pasūptų, jeigu prašo papulio - reiškia jam jis dabar yra reikalingas. Juk gi nereikalaujat, kad venėrių metų vaikas pats pasigamintų sau valgyti, apsirengtų ir išeitų į darželį, tai o kodėl laukiat, kad jūsų kūdikėliai patys mėgos?

Dabar ką šiuo metų jaučia vaikelis? Jam yra blogai, reikia pagalbos. Jis kreipiasi į jus, o jus jį paliekat vieną... Vaikelis jieško paguodos čiulptuke, čiulpa pagalvės galiuką, pirštuką, bando save raminti. Galiausiai, daug mažiau pasitiki mama verysad.gif ir pasaulis atrodo nebe tokia saugi vieta. Vaikas daugiau jiegų naudoja neefektyviams bandymams savę nuraminti, o tos jėgos galėjo būti panaudoti jo augimui ir vistimusi. Dieną paaugęs laksto paskui mama, nes bijo ją prarasti. Gali užaugti su kruva kompleksu... Manau, kad pirmais gyvenimo metais tėvai neturi vaika "pratinti" prie kaškuo, jie turi sudaryti sąlygos vaikeliui augti, jis Pirmiausiai turi supasti, kad jo supantis pasaulis yra saugi vieta... Tai mama gali padaryti, tik tai jeigu patenkins mažiuko fizinius ir psichologinius poreikius. Tada jis galės sekmingai vistytis toliau...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 29 rugsėjo 2006 - 21:10
Mano leliai snd.suejo 3 menesiai.
Kaip tik reikia miegot, tuoj rekt. Taip pat kaip ir tu nezianau ka daryt,supu ant ranku, vezime, tik taip uzmiegam. Jau gydytoja ir raminamu israse, bet vistiek tas pats. Manau, kad cia toks augimas, vaikas turi isaugt tokius dalykus. O mes turim iskentet smile.gif
Atsakyti
mano mazylis 4 men.ir labai prastai miega naktimis,atrodo ir viskas gerai,sotus sausas,svarus,bet blogai miega schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Erica22 @ 2006 09 30, 12:58)
mano mazylis 4 men.ir labai prastai miega naktimis,atrodo ir viskas gerai,sotus sausas,svarus,bet blogai miega schmoll.gif


sveika.gali buti,kad jam skauda pilveli,pabandyk pamasazuoti.arba buna,kad vaikai sumaiso diena su naktim,stenkis diena su juo kuo daugiau uzsiimti,kad jis nuvargtu,pamatysi kaip nores liuliuko smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu jo su tais miegais ir mano vaikinui ne kas...jam ir 3.5 m4nesiuko...o miegoti labai sunkiai miega jau beveik nuo 1 mėnesio...vis trina galvyte tai į vieną tai i kitą pusę...dar su rankytėm akis trrina...soskę tai išmeta...bet vistiek po kokios val jau miega... o dieną košmaras...pamiega 30 min. ir jau akys stačios pirštai burnoje smile.gif ir ką toliau valandėlę pažaidžiam ir jis zirzia...verkšllena...nu nežinau ką daryt...gi 7,5 kg nenešiosiui...pati esu ne stipruolė...ka daryt? g.gif
Atsakyti
Maniske ir prastai miega nakti,keliuosi praktiskai prie jos kas valanda,nors soti buna ir viska...Cia tikriausiai toks jos miegas,neramus g.gif Isaugs mirksiukas.gif Tikiuosi unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti