Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

Mano atrodo gryzo i normalu rezima. thumbup.gif O darau as taip:vakare kai pabunda pvz 18 ar 19val. neleidziu miegoti jau iki nakties,jei buna slapias,paguli nepatenkintas slapias,nes jei pakeisciau sauskelnes,uzmiega.Zodziu vyksta kankinimas. smile.gif Tada ismaudom kokia 21.30, pamaitinu ir ciucia liulia, taip ismiega iki kokiu puses 2, tada vel pamaitinu ir iki 6ryto tada jau. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės drinks_cheers.gif
Noriu pasitarti... Kažkaip vis problamatiškiau užmiega mano dukrytė wub.gif verysad.gif
Gal kažką darau ne taip? Patarkite, kaip jūs užmigdote savo vaikučius doh.gif

Manoji tai užsimano miegelio apie 21 val. aš ją pervystau ir gulam migdytis. Kadangi maitinu pati, tai iki kokių 3 mėn. duodavau papulį ir mergytė bevalgydama užmigdavo thumbup.gif O dabar jai jau 4 mėn. ir mums vis sunkiau sekasi užmigti, migdomės ilgai ir graudžiai verysad.gif
Duodu krūtį, kiek patraukia, išspjauna, duodu čiulptuką - kiek aprimsta, bet ir vėl išspjauna, duodu vėl krūtį ir vėl viskas nuo pradžių: krūtis, soskė ir vėl ašarėlės verysad.gif Ir dar vis nuolat trina iki įtrūkimo ausytes ir akytes . Aš jau rankytes laikau, kad netrintų, nes kitaip iš jų skuteliai liktų....
Nu ir taip kokias 30 - 40 min. unsure.gif
GAL AŠ KĄ DARAU NE TAIP?
GAL KURI SUSIDŪRĖTE SU PANAŠIA SITUACIJA IR IŠ JOS IŠSIKAPSTĖTE????
PADĖKIT blink.gif
Atsakyti
Mums tik pačioj pradžioj sunkiai sekėsi, o nuo kokių 3mėn užmiega pats. Pamaitinu, į lovytę, soskę į burną ir kuičiasi jis ten wub.gif Aš tik soskę vis įdedu, kai besikuisdamas pameta. Tiesa, kai pradėjau mokyt savarankiškai užmigt, tai ant veido užmesdavau jo merliuką, pienuku kvepiantį. Labai padėdavo. Dabar jau to nebereikia.
Atsakyti
Mano pirmasis laaabai sunkiai migdydavos... Galedavau ir valanda supuoti ir nesioti, ir ilgiau... Cia nuo vaiko priklauso.
Gal jums reikia tiesiog ramesnes aplinkos pries miegeli? Gal padetu maudynes?
Su antruoju as panasaus amziaus pakaitom duodavau kruti su soske, kol kuris nors variantas itikdavo. ax.gif
Dar tinkamas variantas - priduoti teciui bigsmile.gif : lai nesiojasi, kol uzmigs (suveikdavo per 10 min). Itariu, jaucia, kad mama pavargus, tai ir zirzena.
Veliau (iki dabar, vaikiui 7 men) supratau, kad man bus ne kas, jeigu reikes panesioti ilgeliau (nes vaikinas prie sunkiasvoriu), tai nusprendziau migdyti pasiguldzius ant pilvo. Supuojames ivairiomis kryptimis ir nugara bei rankos nepavargsta. mirksiukas.gif . Uzmiega per 10 min.
Kadangi mano vaikiai nera "stebuklingi" tai tokiam amziuj tik taip ir migdau... Gal kas turi geresniu ideju 4u.gif
Atsakyti
Manoji pavalgo ir jei bevalgydama nesminga, tai perkliu i lovyte, ijungiu karusele ir palieku. Ji pasikuicia, kartais pazirzena, bet uzmiega 4u.gif Bet jau kai einam valgyt pries miega - uzgesinu sviesa, isjungiu ar bent pritildau TV - zodziu, kuo maziau garsu, svieso - ir ji jau zino, kad tada naktis 4u.gif
Atsakyti
mūsų sunkiai migdėsi iki kokių 3,5 mėn. po to kažkaip pats įsivėdė grafiką ir 21.00 pavalgydavo ir zirzendavo, kad laikas miegoti. pasupam 10-15 min ir miega. Žinoma, kartais būna ir sunkesnių dienų.
Dabar bandau, kad pats užmigtų - įdedu į lovytę, pasakau, kad laikas meigoti ir viskas. Kartais užmiega, dažniausiai ne. Atkreipiau dėmėsį, kad būna vakarų, kai mažasis tiesiog nenori migdytis ant rankų. Pasikuičia vienas lovytėj ir nueina miegot.

Kartais mum padeda toks dalykas. Jei neužmigdom vaiko. padedam jį į lovą, kuičiasi, zirzia, paapyksta. Po kokių 10-15 min jo pykimo paimam ir pamigdom. Tada užmiega per 5 min blink.gif doh.gif
Atsakyti
Teko vokiskam zurnale skaityti, kad labai padeda tecio delnas, uzdetas ant vaikucio nugaros, ypac naujagimiui. Pabandem, ir ka jus manot - veikia. Aisku, tetukas turi but ramus, geros nuotaikos. Buna, kad per savaite 2-3 kartus musiskis taip sunaiteli pamigdo, ir 3 val. nakties tenka. Palaiko delna. VAikiukas tada miega ant sono. KAi pradejo vartaliotis, tetis griezciau maziu suima, ant sono , minute kita ir sapnai. Mums veikia. 4u.gif
Taip pat svarbu aplinka - migdom degant mazai lemputei, paziurineja kabancius zaisliukus, zirzlena apie 10 min. ir luzta. bigsmile.gif
Padeda ir maudynes, nes per jas labai issiduksta, kaip sakom - oziukus isspardo;
Bet po maudyniu is karto maitinu, ir atsijungia. Tuomet kita beda - nepakankamai pavalgo ir greit (po 1-2 val) pabunda valgyt. g.gif
Papildyta:
Teko vokiskam zurnale skaityti, kad labai padeda tecio delnas, uzdetas ant vaikucio nugaros, ypac naujagimiui. Pabandem, ir ka jus manot - veikia. Aisku, tetukas turi but ramus, geros nuotaikos. Buna, kad per savaite 2-3 kartus musiskis taip sunaiteli pamigdo, ir 3 val. nakties tenka. Palaiko delna. VAikiukas tada miega ant sono. KAi pradejo vartaliotis, tetis griezciau maziu suima, ant sono , minute kita ir sapnai. Mums veikia. 4u.gif
Taip pat svarbu aplinka - migdom degant mazai lemputei, paziurineja kabancius zaisliukus, zirzlena apie 10 min. ir luzta. bigsmile.gif
Padeda ir maudynes, nes per jas labai issiduksta, kaip sakom - oziukus isspardo;
Bet po maudyniu is karto maitinu, ir atsijungia. Tuomet kita beda - nepakankamai pavalgo ir greit (po 1-2 val) pabunda valgyt. g.gif
Atsakyti
maniske dar mazyte, 1 menesiukas ir beveik trys savaiteles, bet jau siokius tokius pastebejimus gali pridurti, kad geriausiai vaikuciu vakare migdytis atskirame kambaryje, kur nera triuksmo, ismaudytam ir duodant naktini pieneli. Vaikiukas taip ipratintas zinos, kad naktis ir laikas miegoti...
as taip darau savajai, zodziu buna zirzimo apie 15-20 min., bandau laukti, netenku kantrybes, paimu i rankas, tuomet ji duzgia:), kuiciasi, pyksta, susyla...tad pastebejau reikia palikti loveleje, ir laukti kol uzmigs pati, aisku pries tai koki 50 kartu soskute spjauna, vel iesko, spjauna ir vel....ir taip kol uzmiega..sekmes
Atsakyti
patarčiau susikurti kokį ritualą: maudynės, po to pavalgymas tamsiame kambaryje (kitame, nei vaikas būna dieną) ir lopšinė bevalgant vaikui. Mums suveikia 100 proc. O dar mažoji turi žaislą, į kurį įsikniaubia lovytėje, kai gauna žirafą, iš karto žino, kad jau laikas miegoti thumbup.gif
paprastai išeinu iš kambario ir palieku ją migdytis vieną, beveik niekad nezirzia atsidūrusi savo lovelėje. ir dar: migdau visada vienu metu, todėl atėjus laikui, ji jau būna mieguista... pastebėjau, kad geriau miega vėsiasniame kambaryje (apie 18 laipsnių), kai visame bute būna apie 24 laispnius... ir, aišku, gerai išvėdintame kambaryje. Labai paprastos tos priemonės, bet bedų kol kas neturėjom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2006 03 28, 17:36)
patarčiau susikurti kokį ritualą: maudynės, po to pavalgymas tamsiame kambaryje (kitame, nei vaikas būna dieną) ir lopšinė bevalgant vaikui. Mums suveikia 100 proc. O dar mažoji turi žaislą, į kurį įsikniaubia lovytėje, kai gauna žirafą, iš karto žino, kad jau laikas miegoti thumbup.gif
paprastai išeinu iš kambario ir palieku ją migdytis vieną, beveik niekad nezirzia atsidūrusi savo lovelėje. ir dar: migdau visada vienu metu, todėl atėjus laikui, ji jau būna mieguista... pastebėjau, kad geriau miega vėsiasniame kambaryje (apie 18 laipsnių), kai visame bute būna apie 24 laispnius... ir, aišku, gerai išvėdintame kambaryje. Labai paprastos tos priemonės, bet bedų kol kas neturėjom thumbup.gif


Stebukliuke, mūsų vyruko ritualas beveik vienas prie vieno thumbup.gif Migdomės tikrai puikiai, nors žirafos ir neturim. Tiesa, vaikas užmiega mūsų lovoj (maitinu ten pasiguldžius) ir tik paskui aš jį į lovytę perkeliu, bet kaip 1,5 mėnesio amžiaus špokui turbūt atleistina?.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 28 kovo 2006 - 20:51
Mazuliams pries einant miegoti nakciai butina rutina pradedama mazdaug tuo paciu laiku kiekviena vakara. Mes paskaitom knygute kokia 10-15 minuciu, po to maudomes ir masazuojames arba tik masazuojames (maudau kas antra diena), persirengiam pizamom, tada lopsine ir jau tyloj prietemoj misinelis vakarienei... maze dazniausiai uzmiega bebaigdama valgyt, o jei ne paguldau i lovyte ir tada per pora minuciu ji pati atsijungia... Mes rituala pradedam truputi po septyniu ir astunta ji jau visada miega. Pries pradedant kaltis dantukams miegodavom iki 5.30 ryto...Tada pavalgom ir dar numiegam iki 7.30... Pora paskutiniu naktu apie miega galiu tik pasvajoti verysad.gif Pabandyk mazuli migdyti anksciau. Knygoj apie vaiku miega skaiciau kad 4-6 men. vaikai miegoti turetu eiti apie 7 - 7.30 vakare, nes kitaip pervargsta. O akyciu trynimas jau nuovargio pozymis... Ir jokio televizoriaus vakare neleisk ziuret, nes vaikucius tv labai stimuliuoja, o tada labai sunku atsipalaiduoti ir uzmigti...
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2006 03 28, 21:46)
Tiesa, vaikas užmiega mūsų lovoj (maitinu ten pasiguldžius) ir tik paskui aš jį į lovytę perkeliu, bet kaip 1,5 mėnesio amžiaus špokui turbūt atleistina?..  ax.gif

Žiūrėk, kad paskui neturėtum bėdos mirksiukas.gif Dabar jis mažiukas ir nejaučia, kai perkeli į lovytę. O paskui, kai paaugs tikrai atsibus nešamas ir tada vėl migdysitės iš pradžių. Ir taip be galo... Iš forumiečių patirties sakau mirksiukas.gif
Visos, kurios įpratino vaiką užmigt tėvų lovoj ar ant rankų dabar plaukus raunasi doh.gif Nuo pat gimimo vaikas turi turėt savo miegojimo vietą ir ten migdytis ar būti migdomas. 4u.gif
Aišku, čia tik mano nuomonė, paremta savo ir pažįstamų forumiečių patirtimi 4u.gif
Atsakyti