Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

ir juokas ima ir verkt norisi doh.gif pas mus ta pati beda.vaiko migdymas tikras kosmaras ir nervu isbandymas,taip kiekviena diena pries kiekviena migdyma.auksiukas nori miego,bet neuzmiega,pradeda draskytis akis,vartytis,raitytis taip budinasi.as paimu ji glebin ir uzspaudziu kojas,rankas na taip,kad jis negaletu pajudeti ir liuliuoju tai trunka puse valandos,valanda.sunku blink.gif vaikas sveria 8,5kg.kai vaikas uzmiega sedime kaip peles po sluota.
Atsakyti
Mano 2sav. sunelis sumaises diena su naktim, gal turite kokiu patarimu kaip pakeisti miegojimo ir budravimo ritma. g.gif
Atsakyti
Papasakok plačiau, kada miega, nes iš to vieno sakinio mažai naudos..
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 01, 21:24)
Papasakok plačiau, kada miega, nes iš to vieno sakinio mažai naudos..

jis pramiega visa diena, o nuo kokiu 23.30 iki 4 val ryto duodasi. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gisa: 01 sausio 2006 - 20:59
Mes anksčiau 2-3 nakties irgi neužmiegam schmoll.gif
Atsakyti
Uj doh.gif Taigi tu čia padėties šeimininkė! Neleisk miegot diena, žadink, ir bendrauk. Kai jau matysi, kad gana, paguldyk pamiegot, pamiegos pusantros-dvi valandas ir vėl žadink, ir bendrauk.. Nemoku paaiškint, nes nu daugiau negu elementaru viskas - jei leidi vaikui visą dieną miegot, tai jis ir miega. Kokią savaitėlę teks pasikankint, bet susireguliuos tada miegiukas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 01, 22:23)
Uj doh.gif Taigi tu čia padėties šeimininkė! Neleisk miegot diena, žadink, ir bendrauk. Kai jau matysi, kad gana, paguldyk pamiegot, pamiegos pusantros-dvi valandas ir vėl žadink, ir bendrauk.. Nemoku paaiškint, nes nu daugiau negu elementaru viskas - jei leidi vaikui visą dieną miegot, tai jis ir miega. Kokią savaitėlę teks pasikankint, bet susireguliuos tada miegiukas wink.gif

kad maniškė ir dieną nelabai miega- nusnaudžia kas 2 val. po pusvalandį.... Tik rytais miega iki 11-kos smile.gif
Atsakyti
Atsiprašau, šią žinutę adresavau temos autorei 4u.gif Jūsų atveju, sakyčiau, tiesiog žadinkit anksčiau rytais, ir užmigs anksčiau mirksiukas.gif
Ar čia tik man viskas taip paprasta atrodo unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 01, 22:43)
Atsiprašau, šią žinutę adresavau temos autorei 4u.gif Jūsų atveju, sakyčiau, tiesiog žadinkit anksčiau rytais, ir užmigs anksčiau mirksiukas.gif
Ar čia tik man viskas taip paprasta atrodo unsure.gif ?

..... paguldau ant pilvo kad pasportuotų, o ji nosį į paklodę įbeda ir miega sau toliau pasičepsėdama ..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gisa @ 2006 01 01, 19:31)
Mano 2sav. sunelis sumaises diena su naktim, gal turite kokiu patarimu kaip pakeisti miegojimo ir budravimo ritma. g.gif

blush2.gif Patarimes kur mums padejo, man mociute liepe uzvilkti isvirkscius apatinius baltinukus. Nori tikek nori ne, bet as tuom tikejau ir padejo thumbup.gif Nes jau nebezinojau ka bedaryt, diena miegam , nakti zaidziam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 01 02, 00:29)
..... paguldau ant pilvo kad pasportuotų, o ji nosį į paklodę įbeda ir miega sau toliau pasičepsėdama .....  doh.gif

Va tame ir reikalas,bendrauk su juo kiek nori, vistiek ras proga uzmigti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gisa @ 2006 01 02, 11:40)
Va tame ir reikalas,bendrauk su juo kiek nori, vistiek ras proga uzmigti. ax.gif

Mes turim tą pačią problemą sad.gif Nemiega naktį nors tu ką... Mamos, labai prašau patarkit, ka daryti?
Atsakyti