Įkraunama...
Įkraunama...

miego problemos

va, maniškis tai čiulptuko nuo pat gimimo nemėgsta, tai juo neužkiši sad.gif Nusipirkom lopšines, tikrai geras daiktas thumbup.gif tik, kad vis tiek ant rankų migdau. Pliusas tas, kad žymiai greičiau užmiega thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Gal kas žinot kokios literatūros apie migdymo būdus?
Atsakyti
na man tokios pat problemos... buvom ismoke patys uzmigti.. bet mociute viska sugadino kai nuvaziavom pas juos i svecius.. migde vaika supdama.. priprato ir dabar as vel varkstu.. vaikas jau sunkus.. na diena kazkaip nelabai sunku pasupt.. tik nakti labai nervuoja kai keliasi n kartu ir nusiramina tik pasuptas .. kartais tereikia tik ant ranku paimt ir vaikas nusiramina... anksciau uzmigdavo gaves papuka.. dabar nebemaitinu tai duodu kokio vandenuko ar kompoto atsigert... nors tiek gerai kad savo lovytej miega anksciau tai nuo puses nakties parsinesdavom i lova ir ramiausiai ismiegodavom.. kelias savaites pasikankinau.. atsikeldama bet dabar vaikas guli visa laika savo lovoj o tai patys miegoje (nors ir taip nemiegu) vaikas per visa lova tarpt tevu issisketriojes... reiks kazka daryt nes tuoj ir man i darba grizt reiks o greiciausiai vaikas eis idarzeli tai bus tada labai liudna..
Atsakyti
Maniskei lygiai tas pats, pamiega ilgiausiai pusvalandi diena,o nakti dvi tris valandas, kartais kas valanda keliasi, mus del to pastoviai varineja pas neurologa, ji mums israso vaistu, ir ka nieko, tik dabar dar pabudusi rekia lyg skerdziama, ir vos vos gali nuraminti, zodziu kosmras! wink.gif
Tai va gali pasakyti daktarei, jie paziures ar yra galvoj susikaupiusiu skysciu, ohmy.gif del to gali buti kad vaikas nemiega... g.gif
Atsakyti
Papasakosiu savo situacija, gal kas nors ka nors patars. Mergytei 4men su biskiu. Niekaip pati neminga. Kiaura diena, kol vyro nebuna as migdau tik rankose, nes kitaip neminga. Vakare vyras irgi rankose, bet jis stipresnis, tai migdo ja staciom prie saves priglaudes ir biski pasilenkes tik pirmyn atgal juda. As taip negaliu, nugara gelia. Jauciu, kad skamba ziauriai. Nebezinau, ka bedaryt. Vyras sako, bandyk pratint prie loveles, tegu paverkia, bet as jauciu, kad neiskesiu ir viskas suniui ant uodegos nueis, nes ant ranku paimsiu. Bandziau ir salia saves pasiguldzius migdyt, bet taip isicypia, kad sakes. O ir sveria jau nemazai - 8kg.
Atsakyti
pas mus tai irgi vaikas tik ant ranku miega, nu dar vezimelyje ar prie papo svenciu proga. lopsines siek tiek padeda, bet vis tiek nesioti ant ranku reikia. klausyti kai ilgai verkia tai nera kantrybes ir baisu kad kaimynai vaiku teises apsaugos neiskviestu
Atsakyti
Maniskis jau metai ir du men. , bet mes to vargo iki siol dar neatsikratem sad.gif . Buna dienu kai labai lengavai , be jokiu spardymusi ir rekimu , be lopsiniu uzmiega per 5 min , bet buna ,kad niekas nepadeda ir 2 val prasikankinam. Ir taip visus tuos 14 men huh.gif
Geriausi mano isbandyti metodai smile.gif :
pasupu siek tiek ant ranku , kol nurimsta ir guldau i lovyte
duodu buteliuka atsigert , nors truputi (labai ramina)
suvystau i kaldryte , uzkloju ausi ir pasupuoju
dainuoju visa laik ta pacia lopsine
Ir visu svarbiausia nesinervinti paciai thumbup.gif
Atsakyti
Skaitau, ir toks vaizdas, kad visi vaikai sunkiai užmiega. Mano dukrytei jau 7 mėnesiai, bet užmigdyti galiu tik aš pati.... nakčiai pasiguldau šalia, duodu krūtį ir užmiega, belieka tik perkelti į lovytę. Tačiau naktį keliasi kas 3 valandas, kartais dar dažniau.... sad.gif net nežinau ką daryti.... O dieną tai užmiega vežime arba irgi duodu krūtį.... kaip išmokyti užmigti ir miegoti visą naktį?
Atsakyti
Pirmaji vaiki buvom ipratine migdytis stumdant lovyte. Ir taip migdydavom ir diena, ir vakare thumbup.gif Buvo labai lengva uzspausti wink.gif . Mazaja migdau lovyteje, paskutinius du vakarus jau su ciulptuku mad.gif , nes nebeapsikenciu nuo rekimo. Butent vakare staugia kaip skerdziama doh.gif . Lovytes stumdymas jai ne motais, neveikia. Gal dar per maza (tik 7 savaites), o gal tai, kad stumdoma lovyte ant kilimines dangos, kazkaip ne taip supa (Roko lova stumdem ant parketo), nelygiai, nera monotonijos...
Uzjauciu visas, kai neimanoma uzmigdyti, kada cia pati zliumbiau kartu su ja antra valanda nakties supdama sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo song: 12 gruodžio 2004 - 18:53
Mums tenka padeti mazylei uzmigti. Diena tai vezime supu, o vakare susukam i kaldryte, kad kuo maziau rankas jundintu ir blaskytusi. Per kokias 15-20 min uzmiega. Tik va, valgyti keliasia kad 2 val.
Atsakyti
O mes padarem "pazanga". dabar tetukas panesioja kokia 15 min., atrodo vaikas -luzes, bet tik dedi ir akys stacios, tad as skubu papa pakist ir uz kokiu 5 min, vaikas uzmiega. deja pusvalandziui mad.gif , o toliau visa nakti gelbsti papas.Jau norejau baigt maitint, tik neisivaizduoju tada musu naktu... Laikykites mamytes!
Atsakyti
QUOTE(mimimi @ 2004 12 15, 20:01)
Temos pradzioje buvo rasyta, kad mamos pripratino vaikucius savo uzmigt pacius pagal issiverkimo metoda. As irgi bandziau, bet atejus po keliu minuciu i kambari ne tik kad negaledavau jo nuraminti, bet jis net klykti pradejo. Idomu ar ir jusiskiai taip elgesi. Maniske tik rankose buna visa diena. siandien jau apsizliumbus po namus vaiksciojau, nes nebezinau, ka daryt. Galeciau ir pasupt ir panesiot, bet jau niekas nepadeda. Nezinau, ar mums pas gydytoja issiruost, aar gal mano nervinimasis ir jai persiduoda. Per visa diena vos 1.5 val numiega per 3 kartus kai jau visai issiverkia. Kosmaras. Ir vaiko gaila, ir pati ant koju nebepastoviu.

Na aš išsiverkimo metodo net nežadu bandyti, nes mano mažė ir taip verksniukė, jei kas nepatinka gana greitai pradeda klykti isteriškai, o tada, aišku, labai skaudu žiūrėt, kai nieko padaryt nebegali huh.gif Čia gal tinka ramesniems vaikučiams ar didesniems, net nežinau g.gif
mimimi, man atrodo, kad jei tavo dukrytė yra rami ant rankų, nors ir mažai miega, tai viskas jai turėtų būt gerai. O ar neina jos sudominti kokiu žaisliuku ar pan.? Pas mus irgi labai panašiai yra, beveik visą laiką aš ją laikau ant rankų, nors paguli trumpam ir lovytėj, bet reikia ją kuo nors sudominti ir vistiek geriau būti tam pačiam kambary sad.gif O nervinimasis tai tikrai persiduoda. Mane irgi lengva išvest iš kantrybės ir būna, kad surinku ir ant vaiko, ir išeinu verkdama į kitą kambarį, nes jau nebegaliu doh.gif . Bet žinau, kad vaikas tai jaučia sad.gif Vis stengiuos ramint save, nesinervuot, sakau, kad tai laikina, galima ir pakentėt truputį, kol paaugs tie vaikai rolleyes.gif
Atsakyti
Jooo, atsikankinau ir aš savo...Nuo pat pirmos dienos maniškis numigdavo tik 15-20min ir tai tik prie papuko..ir taip ištisai.Maniau, kad tas košmaras niekada nesibaigs.Jis neverkdavo, o tiesiog atsibunda ir kuičiasi. Bet 2mėn ir 3 sav amžiaus atėjo tokia naktis, kada sūnelis ėmė ir išmiegojo 3val išeilės.Dar po 2sav jau išmiegodavo naktį 4val neatsibusdamas.O dabar (4,5mėn) pamiega 6val thumbup.gif Režimas atsirado galbūt prieš kokias 3sav:kaip minėjau, naktį pamiega 6val, pavalgo; toliau kaip dievas davė(pasiblaško ar pabando dar numigt), o dieną kas 2val numinga po valandėlę thumbup.gif thumbup.gif
Gal tiesiog reikia sulaukti to momento, kada pradės vaikelis miegoti? Tik va, tas laikas gali ateiti ir po 1mėn, ir po 1metų..
Atsakyti