Įkraunama...
Įkraunama...

Kas svarbiau? Saugesne ateitis ar jausmai?

Ech, perskaičiau įvairiausių komentarų ir prisiklausiau skirtingų nuomonių...
Vis tik nugalėjo jausmai, likau su dabartiniu savo vaikinu.. Supratau, kad grizus pas ex'a, gal ir tikrai tureciau ta sauguma ir visa kita, bet ar buciau su juo laiminga? Tikriausiai nebuciau, o palikti mylima zmogu ir iskeisti i nemylima, bet visoki kitoki, irgi nesamone...
Bet dabar vel viskas persikreipe i kita puse... Bijau, kad dabar isvis liksiu viena verysad.gif
Dabar maniskis pradejo abejoti ir nepasitiketi manimi... sako, kad as ir vel taip galiu pasielgti (tiesa, as jam nesakiau, kad rinkausi tarp jo ir savo ex'o, tiesiog suverciau viska atstumui, nes mes gyvenam skirtinguose miestuose ir panasiems dalykams...) Dabar jis abejoja manimi...
Vienu zodziu, viska pati sugadinau... Bijau, akd galiu netekti mylimo zmogaus, nes pati jam suteikiau nesaugumo jausma verysad.gif

p.s. beje, ne tokia as ir jaunikle. Man 25
Atsakyti
Mano istorija buvo panasi, grizau pas ex, nu savas man, negaliu ir gera su juo, kilo abejoniu, bet cia tik taip kas butu jeigu butu su anuo...ir gerai viskas gavosi, esam laimingi ir kur traukia sirdis ten eikia ir eiti, vat umn.gif
Atsakyti
Žinai,man atrodo, kad tau vertėtų palūkėti trečio...to vienintelio,kuriuo nei tu,nei jis tavim neabejotų.Jei draugaujant kyla abejonės dėl ištikimybės,tai kas bus kai pragyvensit ne vienerius metus,išblės aistra,ateis blanki kasdienybė... g.gif O taip lakstyt nuo vieno prie kito-būčiau vyras,i tokią moterį rimtai nežiūrėčiau.Neužsigauk,turiu panašaus amžiaus dukrą,jai patarčiau tą patį smile.gif
Atsakyti
Žinai, iš tavo pasakojimo taip ir nesupratau tarp ko tu pasirinkai ? schmoll.gif
Atsakyti
saugios ateities nepasirinksi, nes kaip bus su ta ateitimi nieks nezino schmoll.gif
as rinkciausi jausmus ir taskas. nemanau, kad tos kur pasirenka protinigai, saugiai ir pan. buna labai laimingos g.gif
Atsakyti
Ir man panasiai buvo :-(
Tik as jau istekejus....
pradejau dirbti, prasidejo bendravimas su vienu kolega....kaip ir autorei, pirma darbas, po to pomegiau, kol viena syk neivykome i komandiruote....buvo nuostabu pasivaikscioti nakti, gerti arbata pajuryje ir pan....prasidejo jausmai....
jis tada turejo drauge, nes buvo issikyres jau su zmona :-(
paliko drauge, kodel - nezinau....norejau tiket, kad del manes...jis pasiturintis, ir gali man uztikrinti saugu ir turtinga gyvenima....
mano ir vyro santykiai geri, planuojam ateity ir pan....
vat ir dilema, ar tapti turtingo vyro zmona, ar??????
Atsakyti
Hm... Moterys, persiprašau, susidariau nuomonę, kad labiau myli tą, kuris gražesnių blizgučių gali pasiūlyti? Na sorry, visos tos "saugios ateitys", "užtikrinta senatvė" ir panašūs dalykai vemti verčia - vyras - ne gyvybės draudimas, ne garantas ir ne siena. Vyras - žmogus, kuris užsiknisa, kuris myli ir išsimyli, kuris irgi nesijaučia saugus dėl savo ateities, o kai dar, atsiprašau už išsireiškimą, prikimba gražuolė, kuri tave įpareigoja aprūpinti jos būtį ir senatvę.... Nežinau... Aš pati dirbu ir rūpinuosi savo ateitimi. Kažkokia lūzeriška filosofija - "myliu vieną, bet kitas daugiau turi, tai pabandysiu mylėt jį" - nagi vadinasi yra kur tobulėti ir ko siekti. Vištiškumas visiškas, tas blaškymasis tarp meilės ir pinigų.
Atsakyti
manau turetum grizti pas mylima.... pati gi turi kurti sau aprupinta gyvenima..dirbti. juk vaiku dar neturi, taves niekas suo tuom zmogum dar nesieja!!!!! niekas tavim nepasirupins geriau negu tu pati !!! niekuom negalima pasikliauti! tik savimi, savo jegom....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Memory: 27 liepos 2006 - 16:56
QUOTE(Icea @ 2006 07 27, 12:11)
Ir man panasiai buvo :-(
Tik as jau istekejus....
pradejau dirbti, prasidejo bendravimas su vienu kolega....kaip ir autorei, pirma darbas, po to pomegiau, kol viena syk neivykome i komandiruote....buvo nuostabu pasivaikscioti nakti, gerti arbata pajuryje ir pan....prasidejo jausmai....
jis tada turejo drauge, nes buvo issikyres jau su zmona :-(
paliko drauge, kodel - nezinau....norejau tiket, kad del manes...jis pasiturintis, ir gali man uztikrinti saugu ir turtinga gyvenima....
mano ir vyro santykiai geri, planuojam ateity ir pan....
vat ir dilema, ar tapti turtingo vyro zmona, ar??????


O gal MYLIMO TURTINGO VYRO zmona?
Atsakyti
QUOTE(Memory @ 2006 07 27, 17:55)
manau turetum grizti pas mylima....  pati gi turi kurti sau aprupinta gyvenima..dirbti. juk vaiku dar neturi, taves niekas suo tuom zmogum dar nesieja!!!!!  niekas tavim nepasirupins geriau negu tu pati !!!  niekuom negalima pasikliauti!  tik savimi, savo jegom....


Na matai, as siaip jau dirbu :-) turiu pakankamai solidzias pareigas ir atlyginima, koki dar ne kiekvienas vyras gauna :-)
saugi ateitis, tai ne vien pinigai, toli grazu...
Atsakyti
prieš ką nors darydama, viską labai gerai apsvaestyk - ar tai nėra tik trumpalaikis jausmas. Nes poto gali būti per vėlu ką nors keisti...
Atsakyti
Aš tik už jausmus. Neįsivaizuoju gyvenimo su vyru, kurį žinočiau esant pinigų maišu. Viskas yra uždirbama ir pasiekiama, jei tik noro yra. mirksiukas.gif Iš savo profesinės patirties žinau, kad nelygi turtinė padėtis prie gero nepriveda.... ax.gif
Atsakyti