Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

kokius EA ir bazinius aliejus rekomenduotumete randu gydymui?
Atsakyti
Monika, turiu klausimuką blush2.gif
Citata iš aromanatural.lt: "Kaip ir kiti citrusiniai eteriniai aliejai, bergamočių aliejus naudingas žmonėms, turintiems antsvorio, nes normalizuoja medžiagų apykaitą ir trukdo kauptis riebalams".

Kaip tuos citrusinius ea naudoti, kad jaustųsi toks poveikis? gerti?
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 06 13, 18:46)
kokius EA ir bazinius aliejus rekomenduotumete randu gydymui?

Tamanu, ersketroziu, argano al.
Manau citrinu ar greipfurtu EA tiktu g.gif (citrusiniai balina)
Atsakyti
merginos, o nuo pleiskanu tinka tik arbatmedzio aliejus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 13, 21:19)
merginos, o nuo pleiskanu tinka tik arbatmedzio aliejus?  g.gif

Kai man buvo atsirade, dariausi kauke saknims, tik pilnos sudeties nebeatsimenu doh.gif tikrai dejau roziu milt. ir rozmarinu EA-padejo, pamegink.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 13, 21:55)
Kai man buvo atsirade, dariausi kauke saknims, tik pilnos sudeties nebeatsimenu doh.gif  tikrai dejau roziu milt. ir rozmarinu EA-padejo, pamegink.

kaip tik rozmarinu EA turiu, reiks ka nors su juo padaryt.. veliau reiks arbatmedzio nupirkt.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 13, 22:00)
kaip tik rozmarinu EA turiu, reiks ka nors su juo padaryt.. veliau reiks arbatmedzio nupirkt.

drinks_cheers.gif rozmarinu EA gerai nuo pleiskanu. Taip pat ir hidrolatas rozmarinu. O pleiskanu atsirado netiketai ar visalaik buna? Mano galvos oda buvo pasausejusi, tai po vienos kaukes neberadau ne vienos pleiskanos
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 13, 22:11)
drinks_cheers.gif  rozmarinu EA gerai nuo pleiskanu. Taip pat ir hidrolatas rozmarinu. O pleiskanu atsirado netiketai ar visalaik buna? Mano galvos oda buvo pasausejusi, tai po vienos kaukes neberadau ne vienos pleiskanos

atsirado netiketai, nuo sampuno doh.gif siaip niekad nebudavo, o dbr nusipirkau Fructis sampuna, tai doh.gif
bandysiu rozmarinu, tikiuosi greit praeis.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 13, 22:28)
atsirado netiketai, nuo sampuno  doh.gif  siaip niekad nebudavo, o dbr nusipirkau Fructis sampuna, tai  doh.gif
bandysiu rozmarinu, tikiuosi greit praeis.

Man irgi buvo tokia situacija, kai neturejau po ranka savo natur. sampuno doh.gif uzteko vieno plovimo "frukciu", dar ir nusikasiau visa galvos oda, plauku kuokstai isslinko.
Tikrai pabandyk, dar jei turi kokiu milteliu idek, ar alieju, sumaisyk ir palaikyk ant galvos odos. Manau tiktu raminantys, drekinantys komponentai ir jei ne po 1, tai po 2 kaukiu turi praeiti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turiu keletą klausimėlių ax.gif
1. Kiek gramų telpa į raudoną šaukštelį? Rašo 1.8 ml, o kiek gramų pvz papaino ir kitų miltelių.
2. Ar aromatiniai mango ar aviečių ekstraktai nedirgina odos, nesausina? Sudėtyje yra alkoholio, tai ar būtų galima naudoti į kremą ar gelį po depiliacijos?
3. Kaip naudoti savaiminio įdegio medžiagą? g.gif Ištirpinus nedideliame šalto vandens kiekyje ir dedant į kremą gamybos pabaigoje, tai ar gerai išsimaišys, neatsiskirs vanduo?
4. CO2 ekstraktai turi kokį kvapą?
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2010 06 14, 11:03)
Turiu keletą klausimėlių  ax.gif
1. Kiek gramų telpa į raudoną šaukštelį? Rašo 1.8 ml, o kiek gramų pvz papaino ir kitų miltelių.

Aš užrašuose pasižymėjusi, kad oranžinis šaukštelis 1.8g mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kažkaip galvojau kad dėl miltelių tankio turėtų truputį mažiau gramų tilpti ax.gif
Atsakyti